آموزش ثبت نام فوری وام اربعین در اپلیکیشن بام بانک ملی

 

به گزارش همیار تریپ، بانک ملی ایران برای زائرین اربعین وام ویژه ای را به مبلغ 10 میلیون تومان در نظر گرفته است. شما برای دریافت این وام 10 میلیونی باید مبلغ 2 میلیون و 500 هزار تومان را به عنوان ودیعه در حساب ویژه ای که باز می کنید قرار دهید. این وام پس از عبور زائر از مرز به حسابش ریخته خواهد شد و اقساط آن 6 ماهه خواهد بود.

با گزارش اعلام شده از سوی روابط عمومی بانک ملی ایران، ثبت نام برای دریافت وام اربعین از 4 مرداد آغاز و تا 25 مرداد ادامه دارد. از نکات مهمی که در مورد دریافت وام اربعین اعلام شده است، فاقد بدهی و چک برگشتی بودن زائرین اربعین برای دریافت وام است.

راهنمای ثبت نام وام اربعین بانک ملی

برای دریافت وام اربعین بانک ملی می توانید به طور حضوری به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کرده و برای افتتاح حساب ویژه وام اربعین اقدام کنید. اما اگر به سامانه بام دسترسی دارید می توانید تمام مراحل آن را به صورت اینترنتی انجام دهید.

برای ثبت نام وام اربعین کافیست به سامانه بام به نشانی baam.bmi.ir مراجعه کرده و یا اپلیکیشن بام را نصب کنید. در صورتی که تا به حال در سامانه بام ثبت نام نکرده اید، گزینه ثبت نام را انتخاب کنید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید گزینه ورود را انتخاب کنید. برای ثبت نام دقت داشته باشید که شماره موبایلی که موقع افتتاح حساب در بانک ملی معرفی کرده اید را باید وارد کنید.

پس از ورود به سامانه بام، مراحل زیر را انجام دهید:

 1. گزینه افتتاح حساب و گزینه کوتاه مدت زائران اربعین حسینی را انتخاب کنید.
 2. شعبه مد نظر خود و حساب برداشت برای مبلغ افتتاح حساب را انتخاب کنید.
 3. مبلغ افتتاح حساب که بایستی کمتر از 100.000 ریال نباشد را وارد کنید.

 

4 Comments
 1. حسین انتظاری زاد says

  ثبت نام وام اربعین

 2. مهدوی says

  سلام من این سه مراحل رو رفتم دیگه خودش واریز میشه؟

 3. izanloo says

  نوع حساب خودم تعیین کنم کوتاه مدت زایرین اربعین یا اینکه گزینه میاد هرکاری کردم تا کوتاه مدت بیشتر ننوشت

 4. بنده خدا says

  سلام وام اربعین حسینی نیازبه امضا دیجیتال داره یاخیر

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.