ثبت نام وام اربعین ۱۴۰۲ در سامانه سماح + آموزش کامل

به گزارش همیار تریپ، ثبت نام وام اربعین آغاز شده است. برای دریافت این وام قبل از هر چیز باید در سامانه سماح ثبت نام کنید و اطلاعات افراد گروه خود را به همراه اطلاعات مرز انتخابی، وسیله حمل و نقل و دیگر اطلاعات درخواستی در سامانه را وارد کنید.

برای ثبت نام در سامانه سماح کافیست به وب سایت my.haj.ir مراجعه کنید. بعد از وارد شدن به سایت با وارد کردن شماره موبایلی که به نام خودتان است، مراحل بعدی را شامل وارد کردن کد پستی، تاریخ تولد و … را طی می کنید و ثبت نام خود را طی می کنید.

دریافت وام اربعین بانک ملی

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران بر اساس طرح ارائه شده، 10 میلیون تومان به زائرین اربعین به صورت وام اعطا می شود که برای دریافت آن، 2 میلیون و 500 هزار تومان ودیعه در حساب باقی می ماند. ثبت نام در این طرح از 4 مرداد آغاز و تا 25 مرداد ادامه دارد. مدت بازپرداخت وام اربعین بانک ملی، 6 ماهه است و کارمزد آن هم 23 درصد می باشد.

برای دریافت این وام پس از ثبت نام در سامانه سماح کافیست به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کنید و برای افتتاح حساب طرح ویژه وام اربعین 1402 اقدام نمایید.

 

عنوان بدون دیدگاه
  1. سیدعلیرضا says

    باسلام ،حالا که برای زائرین محترم که بیشتر جوانان هستند ،وام در نظرگرفته اید خوب بود اقساط ۱۰ماه وسود کمتر میگرفتید.وازکارت یارانه برای ضمانت استفاده میکردید.از کجا یه ضامن معتبر گیر بیاریم.

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.