تاریخ ثبت نام پیاده روی اربعین بازنشستگان کشوری اعلام شد!

 

به گزارش همیار تریپ، تاریخ ثبت نام پیاده روی اربعین بازنشستگان کشوری اعلام شد. با فرا رسیدن ایام اربعین حسینی و نزدیک شدن به پیاده روی باشکوه اربعین، بازنشستگان کشوری برای حضور در این راهپیمایی آماده می شوند.

صندوق بازنشستگی کشوری هر ساله تسهیلات مختلفی را برای تسهیل شرکت در پیاده روی ارائه می دهد که در سال 1402 هم تسهیلات مختلفی را برای بازنشستگاه کشوری تدارک دیده است.

تسهیلات بازنشستگان کشوری برای پیاده روی اربعین 1402

در سال 1401 تسهیلات مختلفی از جمله وام بازنشستگان کشوری ویژه اربعین ارائه شد تا بازنشستگان بتوانند به راحتی در سفر عتبات عالیات شرکت داشته باشند. مبلغ وام در سال 1401 4 میلیون تومان بود که در حال حاضر این مبلغ برای سال 1402 اعلام نشده است.

همچنین صندوق بازنشستگی کشوری برای تسهیل عزیمت زائرین کربلا و حضور در راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی، موکب های متعددی را در مسیرهای نجف تا کربلا برپا کرده است. زائرین محترم می توانند در طول مسیر در این موکب ها از خدمات و امکانات رفاهی مناسبی برخوردار باشند و به استراحت بپردازند.

در صورت واصل شدن اخبار جدید در مورد تسهیلات و وام بازنشستگی کشوری اربعین 1402، از سایت همیار تریپ به خدمت شما این اخبار را خواهیم رساند.

8 Comments
 1. علی نقی زاده says

  سلام خسته نباشید برپایی موکب ها درمسیر پیاده روی اربعین وارایه خدمات رفاهی بسیار شایسته وخدا پسندانه است لطف کنید اسامی موکب ها را درج کنید تا باشناسایی وحضور درمواکب از امکانات انها بهره من شویم .

  1. اسماعیل says

   باسلام واحترام اینجانب اسمعیل دهقان قله زو بازنشسته سال 1400 متقاضی ثبت نام کربلا می باشم

   1. علی says

    سلام.از چه موقع باید ثبت نام کنیم .قبل از رفتن ،یا وقتی برگشتیم لطفا اطلاع رسانی شود .

  2. saeid says

   برادران‌عزیز‌انفرادی‌بروید‌بهتر‌است‌ان‌از‌بلیط‌۴۴‌نفره‌۶۸۰‌هزار‌تومان‌وارز‌۳۲‌هزار‌توما‌الف‌دینار

  3. saeid says

   برادران‌عزیز‌انفرادی‌بروید‌بهتر‌است‌ان‌از‌بلیط‌۴۴‌نفره‌۶۸۰‌هزار‌تومان‌وارز‌۳۲‌هزار‌توما‌الف‌دینار‌خیر‌برای‌اولین‌بار‌است

 2. اسمعیل دهقان قله زو says

  باسلام واحترام لطفا اسامی موکب ها را شناسایی کنید که بتوانیم دراین امر خدا پسندانه شرکت نمائیم باتشکر

 3. اسماعیل says

  باسلام واحترام اینجانب اسمعیل دهقان قله زو بازنشسته سال 1400 متقاضی ثبت نام کربلا می باشم

 4. فرشته سادات هاشمی says

  سلام . مشخصات موکب ها رو اعلام کنید تا بتوانیم از خدماتشون استفاده کنیم

 5. رحیم says

  سلام وخسته نباشید سال گذشته موقعی اعلام کردند که از مرز رد شده بودیم وهیچگونه تماسی نداشتیم خدا کند امسال زودتر اعلام کنند

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.