وام ۶ میلیون تومانی برای دانشجویان دانشگاه آزاد ویژه اربعین

به گزارش همیار تریپ، وام های دانشجویی متعددی برای دانشجویان متقاضی حضور در راهپیمایی عظیم اربعین در نظر گرفته شده است. از جمله این وام ها می توان به وام 6 میلیون تومانی ویژه دانشگاه های آزاد اشاره داشت. همچنین این وام به استادان و کارمندان دانشگاه های آزاد تعلق می گیرد.

وام دانشگاه آزاد برای اربعین 1402

احمد صالحی‌آرا با اعلام جزئیات جدید از ارائه تسهیلات به دانشجویان برای سفر به کربلای معلی در قالب راهپیمایی اربعین حسینی عنوان کرد: مقرر شده جمعیت ۱۰ هزار نفری دانشگاه آزاد اسلامی وام قرض‌الحسنه ۶ میلیون تومانی دریافت کنند.

یکی از برنامه‌های جدی دانشگاه آزاد اسلامی ارائه تسهیلات به استادان، دانشجویان و کارمندان برای انجام این سفر معنوی است و ظاهراً سقف وام قرض‌الحسنه به دانشجویان ۶ میلیون تومان است که مقرر شده به دانشجویان پرداخت شود، البته دانشجویان باید برای دریافت وام ابتدا در سامانه «آموزشیار» ثبت‌نام کنند.

با توجه به آمارهای منتشر شده از سال های گذشته پیش بینی می شود در سال 1402 هم حدود 10 هزار زائر از دانشگاه آزاد اسلامی در پیاده روی اربعین شرکت کنند.

استادان، دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی براساس توافقات صورت گرفته با مسئولان مربوطه در دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۵ مردادماه بعد از دریافت کد از سامانه «سماح» در سامانه «ساجد» و «آموزشیار» ثبت‌نام خود را نهایی کرده و از تسهیلات دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنند.

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.