بهترین مقاصد خارجی برای سفرهای خانوادگی کجاست؟

بهترین مقاصد خارجی برای سفرهای خانوادگی می تواند در هر جایی از کره‌ی زمین باشد اما باید امن ترین و بهترین جا برای مسافرت خارج از ایران را بشناسید تا به شهر مناسبی سفر کنید. با توجه به فرهنگ و تمدن ایرانیان و اعتقادات مذهبی مردم کشور، شاید انتخاب بهترین مقصد خارجی برای سفر کار دشواری باشد و باید معیارهای مختلفی را در این انتخاب دخیل دانست. در این مقاله از همیار تریپ قصد داریم بهترین شهر برای سفر خارجی را به شما معرفی کنیم تا سفر لذت بخشی را به همراه خانواده تجربه کنید.

بهترین مقاصد برای سفر با خانواده

برنامه ریزی برای سفر به بهتر شدن و بالا رفتن کیفیت مسافرت شما کمک می کند، پس بهتر است قبل از سفر خانوادگی تحقیقات کافی در مورد مقصد مناسب را انجام دهید. شما از جنبه های مختلفی می توانید از تحقیقات را انجام دهید تا به عنوان مثال بتوانید بهترین کشور برای تفریح ایرانیان، بهترین کشور برای عشق و حال و یا بهترین کشور برای اولین سفر خارجی را پیدا کنید. در ادامه مقاصد گردشگری خارجی که می توانند برای مسافرت شما به همراه خانواده مناسب باشد معرفی می کنیم.

بهترین مقاصد خارجی برای سفر با خانواده
بهترین مقاصد خارجی برای سفر با خانواده

پاریس، بهترین مقصد سفر خارجی در اروپا

بهترین مقصد سفر خارجی در اروپا برای سفرهای خانوادگی، سفر به فرانسه است. شما می توانید به پایتخت فرانسه، یعنی شهر پاریس سفر کنید و از زیبایی های خیره کننده و جاذبه های تاریخی آن دیدن کنید. قطعا بازدید از برج ایفل، موزه لوور، مراکز خرید لوکس در خیابان شانزلیزه و دیگر موارد از بهترین جاهای دیدنی پاریس می تواند جذابیت زیادی داشته باشد. 

همچنین با توجه به آب و هوا و هزینه های ناشی از سفر به پاریس می توان آن را یکی از بهترین مقصد سفر خارجی در نوروز دانست. شما در این زمان از آب و هوای فوق العاده‌ای در شهر پاریس برخوردار خواهید بود و در زمان خلوت تری نسبت به زمستان و کریسمس از شهر بازدید کنید.

پاریس، بهترین مقصد سفر خارجی در اروپا
پاریس، بهترین مقصد سفر خارجی در اروپا

سفر خانوادگی به ترکیه 

ترکیه را می توان بهترین کشور برای سفر مجردی دانست، اما این کشور مقصد مناسبی برای سفرهای خانوادگی نیز محسوب می شود. البته باید از میان شهرهای توریستی ترکیه مقصد مناسبی را انتخاب کنید تا با اعتقادات و فرهنگ ایرانیان سازگار باشد، در این صورت می توان سفر به ترکیه را بهترین سفر خارجی برای ایرانیان دانست.

شهرهای استانبول و آنکارا می توانند بهترین مقاصد خارجی برای سفرهای خانوادگی محسوب شوند. به خصوص اگر شما از ترک زبان های ایران هستید و با زبان مردم ترکیه آشنایی دارید، این کشور بهترین مقصد برای شماست. بهترین شهر ترکیه برای سفر در زمستان را باید نسبت به سلیقه و انتخاب شما انتخاب کرد. اگر به دنبال هوای بهاری هستید باید به سراغ آنتالیا بروید، اما اگر می خواهید از اسکی روی برف لذت ببرید، باید به سراغ شهرهای بورسا و ارزروم بروید. با انتخاب و رزرو بهترین تور ترکیه می توانید سفر فوق العاده ای را با قیمتی مناسب به همراه خانواده تجربه کنید.

سفر خانوادگی به ترکیه
سفر خانوادگی به ترکیه

چین، بهترین مقصد برای سفر خانوادگی در شرق آسیا

در میان کشورهای تاریخی آسیا باید از کشور قدیمی چین هم بازدید کنید. تماشای دیوار چین و معبدهای این کشور مطمئنا خالی از لطف نخواهد بود. با توجه به فرهنگ و تاریخ متمدن کشور چین و امکانات تفریحی و رفاهی متعدد در این کشور، می توان آن را به عنوان یکی از بهترین مقاصد خارجی برای سفرهای خانوادگی به شمار آورد.

چین، بهترین مقصد برای سفر خانوادگی در شرق آسیا
چین، بهترین مقصد برای سفر خانوادگی در شرق آسیا

سفر خانوادگی به دبی 

انتخاب بهترین کشور عربی برای سفر خانوادگی کار سختی خواهد بود، چون اکثریت کشورهای نزدیک به ایران از امکانات فوق العاده ای برخوردار هستند و در عین حال دین و فرهنگ مشابه ایرانیان دارند. اما کشور امارات و به خصوص شهر دبی را می توان بهترین مقصد سفر خارجی  در پاییز و بهترین مکان برای سفر خارجی در زمستان دانست. 

اگر در تورهای مناسب فصل زمستان دبی ثبت نام کنید می توانید با هزینه ای کمتر در هوای بهاری دبی از این سفر لذت ببرید. در واقع با توجه به آب و هوای گرم این منطقه، بهترین تور دبی به یکی از بهترین تورهای خارجی در زمستان تبدیل شده است و اکثر گردشگران این فصل را برای سفر به دبی انتخاب می کنند. 

اقامت در بهترین هتل های دبی و خرید در بهترین مراکز خرید دبی می تواند خانواده‌ی شما را شگفت زده کند. با توجه به قوانین پوشش در این شهر که نسبتا مشابه ایران است، ایرانیان زیادی این مقصد را برای سفرهای خانوادگی خود انتخاب می کنند.

سفر خانوادگی به دبی
سفر خانوادگی به دبی

ارمنستان، ارزان ترین مقصد برای سفرهای خانوادگی خارج از کشور

ارزانترین کشور همسایه ایران برای سفرهای خانوادگی، ارمنستان است. شما با سفر به این کشور زیبا و بازدید از بهترین جاهای دیدنی ارمنستان می توانید سفر فوق العاده ای را به همراه خانواده تجربه کنید. با توجه به این موضوع که سفر به ایروان و ارمنستان ارزانترین سفر خارجی زمینی نیز محسوب می شود، هموطنان زیادی ترجیح می دهند این مقصد را برای مسافرت انتخاب کنند.

همچنین شما بدون نیاز به ویزا و امکانات جانبی بیش از حد و همچنین بدون نیاز به هزینه های گزاف می توانید به این کشور سفر کنید. به همین دلیل اگر به دنبال سفر به خارج از کشور بدون تور هستید کافیست اطلاعات کافی در مورد ارمنستان را بدست آورید و اقدام به سفر کنید.

ارمنستان، ارزانترین مقصد برای سفرهای خانوادگی خارجی
ارمنستان، ارزانترین مقصد برای سفرهای خانوادگی خارجی

مراکش، بهترین مقصد سفر خانوادگی در آفریقا

ام در سفر به کشور خارجی شما نباید خودتان را به آسیا و اروپا محدود کنید. شما برای رسیدن به بهترین کشور برای خوشگذرانی می توانید مراکش را انتخاب کنید. شاید در تصورات ایرانیان کشورهای آفریقایی فاقد جذابیت و امکانات رفاهی مناسب باشند، اما شما می توانید در این کشور به یکی از بهترین هتل های دنیا دسترسی داشته باشید. 

علاوه بر امکانات مناسب تفریحی و رفاهی، مراکش از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است که به همین سبب به یکی از مقاصد گردشگری در آفریقا تبدیل شده است. کشور مراکش در کنار اقیانوس اطلس قرار گرفته است و به همین دلیل هم شما می توانید در سواحل اقیانوس اطلس قدم بزنید و از تفریحات دریایی بهره مند شوید.

مراکش، بهترین مقصد سفر خانوادگی در آفریقا
مراکش، بهترین مقصد سفر خانوادگی در آفریقا

بلغارستان، بهترین مقصد خارجی برای سفر خانوادگی در نوروز

بهترین کشور برای مسافرت در تابستان در نزدیکی ایران، سفر به کشور بلغارستان است. کشور بلغارستان در شرق دریای سیاه و در قاره‌ی اروپا قرار گرفته است که به همین دلیل می توانید بهترین سفر خانوادگی خود را با سفر به این کشور تجربه کنید.

همچنین با توجه به برگزاری فستیوال ها و جشنواره های مختلف در بلغارستان، می توان آن را بهترین مقصد سفر در نوروز دانست. علاوه بر برگزاری جشنواره ها، جاذبه های گردشگری تاریخی و تفریحی و آب و هوای مناسب این کشور، آن را به یکی از بهترین مقاصد خارجی برای سفرهای خانوادگی تبدیل کرده است.

بلغارستان، بهترین مقصد خارجی برای سفر خانوادگی در نوروز
بلغارستان، بهترین مقصد خارجی برای سفر خانوادگی در نوروز

کلام آخر

در مسافرت خانوادگی و فامیلی باید سعی کنید بهترین مقصد را با توجه به طرز تفکر خانواده و اعتقادات آنها انتخاب کنید. در این مقاله سعی کردیم بهترین مقاصد خارجی برای سفرهای خانوادگی را برای شما شرح دهیم تا بتوانید به راحتی شهر و کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید.

سوالات متداول

کشور فرانسه و شهر پاریس را می توان یکی از بهترین مقاصد خارجی دانست.

دبی را می توان بهترین مقصد سفر خارجی دانست که از امکانات رفاهی و تفریحی فوق العاده ای برخوردار است. سازگاری فرهنگ، دین و نوع پوشش این کشور با کشور ایران از دیگر عوامل جذب گردشگران ایرانی به سمت آن است.

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.