بهترین رستوران‌ های ایرانی در آلمان [سال 2023]

بهترین رستوران‌ های ایرانی در آلمان همیشه شلوغ و پر رفت و آمد هستند. به جز ایرانی‌های مقیم کشور آلمان، بسیاری از آلمانی‌ها هم به غذاهای ایرانی علاقمندند. تعداد زیاد رستوران‌های ایرانی در شهرهای مختلف آلمان به خوبی می‌تواند این ادعا را اثبات کند.

 فرقی نمی‌کند که برای یک سفر کاری به کشور آلمان رفته باشید یا یکی از ایرانی‌های مقیم این کشور باشید که سال‌هاست در آنجا زندگی می‌کند؛ در هر صورت خوردن غذاهای ایرانی می‌تواند برای ساعاتی شما را به یاد خاطرات خوشتان در ایران بیندازد. ما در این مطلب می‌خواهیم به گوشه و کنار شهرهای مختلف آلمان سری بزنیم و بهترین رستوران‌ های ایرانی در آلمان را به شما معرفی کنیم. اگر دلتان برای غذاهای سنتی ایرانی تنگ شده؛ با ما همراه شوید.
رستوران‌های ایرانی در کشور آلمان
رستوران‌های ایرانی در کشور آلمان

بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان کدم‌اند؟

سال‌هاست که کشور آلمان تلاش کرده با ارائه امکانات مختلف به افراد تحصیل‌کرده و متخصص در کشورهای دیگر آن‌ها را به مهاجرت به کشور آلمان ترغیب کند. در حال حاضر تعداد زیادی از دانشجویان و متخصصان رشته‌های مختلف کشور آلمان، ایرانی‌تبار هستند و هر سال هم به جمعیت ایرانی‌های این کشور اضافه می‌شود. سیل عظیم مهاجران ایرانی باعث شده که عده‌ای از ایرانی‌ها به فکر راه‌اندازی  رستوران‌های ایرانی در شهرهای مختلف ایران بیفتند.

 این رستوران‌ها علاوه بر اینکه آلمانی‌ها را با فرهنگ ایرانی آشنا می‌کند، محل دلنشینی هم برای ایرانی است که کشور را ترک کرده و در آلمان زندگی می‌کنند. رستوران‌های ایرانی زیادی در شهرهای مختلف مانند کلن، هامبورگ، مونیخ، برلین و دیگر شهرهای بزرگ آلمان وجود دارند. انتخاب بهترین رستوران‌ های ایرانی در آلمان کار آسانی نیست.

با این حال توجه به معیارهایی مانند کیفیت غذا، فضای مناسب، تنوع منو، کیفیت سرویس‌دهی و قیمت غذا به ما کمک کرده است تا جدولی از بهترین رستوران‌ های ایرانی در آلمان را برای شما تهیه کنیم. اگر می‌خواهید بدانید که در بهترین رستوران ایرانی در آلمان چه چیزی انتظارتان را می‌کشد؛ خواندن ادامه این مطلب را از دست ندهید.

شهررستوران‌ها
1هامبورگرستوران پارس
رستوران زعفران
رستوران قصر
2مونیخرستوران شاندیز
رستوران دهباشی
رستوران دیوان

3برلینرستوران پرسپولیس
رستوران بی‌بی
رستوران شایان

4فرانکفورترستوران کیش
رستوران پسته
رستوران هانی
5دوسلدورفرستوران کوچینی
رستوران تک
رستوران دربار
6بنرستوران نیروان
7اسنرستوران دربند

سرو غذاهای سنتی در رستوران‌های ایرانی در آلمان
سرو غذاهای سنتی در رستوران‌های ایرانی در آلمان

رستوران ایرانی کیش در شهر فرانکفورت

بدون شک یکی از بهترین رستوران‌ های ایرانی در آلمان رستوران کیش است که می توان نام آن را در بین بهترین رستوران های دنیا نیز قرار داد. این رستوران که در فرانکفورت قرار دارد، یک منوی کامل از غذاهای سنتی ایرانی را به مشتریانش ارائه می‌دهد. شما برای صرف غذا در  رستوران کیش می‌توانید هر روز از ساعت دوازده ظهر تا یازده شب به این رستوران بروید. غذاهای باکیفیت در کنار فضای بسیار زیبا و سرویس‌دهی عالی، رستوران کیش را به یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های ایرانی در میان ایرانی‌های مقیم شهر فرانکفورت تبدیل کرده است.

 خوشبختانه رستوران کیش فضای نسبتاً بزرگی دارد؛ بنابراین شما می‌توانید برای برگزاری دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی‌تان روی این رستوران ایرانی در آلمان حساب باز کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب رستوران کیش، سرو دیزی است. اگر هوس دیزی کرده‌اید و در فرانکفورت زندگی می‌کنید؛ کافیست به این رستوران سری بزنید. مطمئنیم که کیفیت غذا و فضای ایرانی رستوران کیش شما را شگفت‌زده خواهد کرد. 
رستوران‌ ایرانی کیش فرانکفورت
رستوران‌ ایرانی کیش فرانکفورت

رستوران ایرانی پرسپولیس در شهر برلین

در ادامه معرفی بهترین رستوران‌ های ایرانی در آلمان به رستوران پرسپولیس  سری می‌زنیم. رستوران پرسپولیس قطعاً یکی از بهترین رستوران‌های ایرانی در شهر برلین است. فضای دوستانه، ظروف پذیرایی شیک و آنتیک در کنار منوی بی‌نظیری از غذاهای ایرانی این رستوران را به یکی از بهترین رستوران‌های ایرانی شهر برلین تبدیل کرده است.

 در این رستوران انواع غذاهای ایرانی مانند دیزی، کشک بادمجان، انواع کباب و خورشت‌های ایرانی سرو می‌شود. همچنین شما می‌توانید در فضای باز رستوران هم غذای خود را میل کنید. سرو انواع ترشیجات و سالادها در کنار غذا، رستوران پرسپولیس را به یک رستوران بی‌نقص تبدیل کرده است. همچنین بعد از خوردن غذا نیز می‌توانید دسرهای لذیذ ایرانی را با یک فنجان چای میل کنید. این رستوران برای قرارهای دوستانه بسیار مناسب است. 
غذاهای ایرانی در رستوران پرسپولیس برلین
غذاهای ایرانی در رستوران پرسپولیس برلین

رستوران ایرانی شاندیز در شهر مونیخ

در شهر مونیخ آلمان هم رستوران ایرانی وجود دارد. رستوران ایرانی شاندیز یکی از بهترین رستوران‌ های ایرانی در آلمان است که شما می‌توانید در آن بسیاری از غذاهای ایرانی را با همان طعم و مزه اصیل سفارش دهید. از لحظه‌ای که وارد رستوران می‌شوید می‌توانید متوجه فضای دوستانه و دلنشین رستوران شاندیز شوید. طراحی دکوراسیون این رستوران در نوع خود بی‌نظیر است.

 دیوارها، صندلی‌ها و میزهای رستوران شاندیز همگی دارای نقش و نگارهای سنتی ایرانی هستند. شما می‌توانید در این رستوران دکوری‌ها و تابلوهایی که با نوعی نشان‌دهنده فرهنگ ایرانی هستند را مشاهده کنید. در رستوران شاندیز شهر مونیخ علاوه بر غذاهای سنتی، انواع نوشیدنی‌ها و دسرهای ایرانی مانند فالوده بستنی، شله‌زرد و بستنی سنتی نیز سرو می‌شود؛ بنابراین اگر دوست دارید برای جشن‌های خانوادگی‌تان به یک رستوران ایرانی بروید، کیفیت و فضای رستوران شاندیز می‌تواند برای شما راضی‌کننده باشد.
منوی رستوران شاندیز در شهر مونیخ
منوی رستوران شاندیز در شهر مونیخ

رستوران ایرانی پارس در شهر هامبورگ

یکی از بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان در حاشیه یکی از خیابان‌های شهر هامبورگ قرار دارد. رستوران پارس جزو قدیمی‌ترین رستوران‌های ایرانی شهر هامبورگ است که هنوز هم مشتریان زیادی دارد. شما در رستوران پارس می‌توانید چلو ماهیچه یا چند سیخ جگر کباب شده و یا یک ساندویچ بندری سفارش دهید. هر غذای اصیل ایرانی که دوست داشته باشید در رستوران پارس وجود دارد.

 فضای این رستوران بزرگ نیست. با این حال جو گرم و صمیمی آن باعث شده که همیشه تعدادی از ایرانی‌های ساکن شهر هامبورگ برای صرف غذا در این رستوران حضور داشته باشند. شما هر روز برای صرف صبحانه، ناهار و شام می‌توانید به رستوران پارس بروید. قسمت جذاب دیگر رستوران پارس، نوشیدنی‌های ایرانی مانند دوغ آبعلی و امکان سفارش کله‌پاچه است. همه چیز در رستوران پارس مهیاست تا شما و دوستانتان  برای ساعاتی در یک فضای دلچسب ایرانی دور هم جمع شوید و غذاهای لذیذ ایرانی را میل کنید.
شام در رستوران ایرانی پارس هامبورگ
شام در رستوران ایرانی پارس هامبورگ

رستوران  ایرانی زعفران در شهر هامبورگ

نام رستوران زعفران هامبورگ نیز در میان لیست بهترین رستوران‌ های ایرانی در آلمان به چشم می‌خورد. رستوران زعفران، رستورانی کوچک در حاشیه یکی از خیابان‌های شلوغ و پر رفت و آمد شهر هامبورگ است.  شما هر روز از ساعت دوازده ظهر تا نه شب می‌توانید به رستوران زعفران بروید و از خوردن یک وعده غذایی ایرانی لذت ببرید.

 قیمت و کیفیت منوی رستوران زعفران بسیار مناسب است. در این رستوران غذاهای مختلفی مانند کباب‌کوبیده و جوجه‌کباب سرو می‌شوند. یکی دیگر از جذابیت‌های رستوران زعفران امکان سفارش غذاهای ایرانی مانند میرزا قاسمی و کشک و بادمجان با نان سنتی ایرانی است.
چلو کباب کوبیده رستوران زعفران هامبورگ
چلو کباب کوبیده رستوران زعفران هامبورگ

رستوران ایرانی بی‌بی در برلین

رستوران بی‌بی یکی از بهترین رستوران‌های ایرانی در برلین است که غذای بیرون‌بر هم دارد. شما می‌توانید برای سفارش غذاهای ایرانی با این رستوران تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما ارسال شود. اگر هم دوست دارید که در رستوران غذا بخورید؛ باید در نظر داشته باشید که فضای نشستن در رستوران بسیار محدود است بنابراین باید از قبل میزتان را رزرو کنید.

رستوران بی‌بی معمولاً آخر هفته‌های شلوغی را تجربه می‌کند. شما در این رستوران می‌توانید غذاهای لذیذ ایرانی را با قیمتی مناسب سفارش دهید. چلو گوشت، کباب‌های مختلف و انواع خورشت و سوپ‌های ایرانی منوی رستوران بی‌بی را تشکیل می‌دهند. رستوران بی‌بی در منطقه‌ای آرام و خلوت قرار گرفته است.‌ همچنین جای نشستن در فضای باز هم وجود دارد. شما می‌توانید در این رستوران سینی مزه و انواع نوشیدنی‌ها را نیز سفارش دهید.
رستوران بی‌بی در برلین
رستوران بی‌بی در برلین

رستوران ایرانی شایان در برلین

ایرانیان زیادی در برلین زندگی می‌کنند به همین دلیل وجود این همه رستوران ایرانی در برلین چندان هم تعجب‌برانگیز نیست. رستوران شایان یکی دیگر از بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان است که توانسته رضایت بسیاری از ایرانی‌ها و آلمانی‌ها به دست بیاورد و آن‌ها را به مشتریان ثابت تبدیل کند.

 شما می‌توانید در رستوران شایان غذاهای خوش‌طعم ایرانی و برخی از غذاهای بین‌المللی را سفارش دهید. سینی‌های مزه این رستوران نیز بسیار پرطرفدار هستند. سرآشپز خوش‌ذوق رستوران با قرار دادن غذاهای ایرانی در کنار هم چندین سینی مزه متفاوت و جذاب ابداع کرده است.

اگر می‌خواهید با دوستان آلمانی‌تان برای اولین بار به یک رستوران ایرانی در برلین بروید؛ ما به شما رستوران شایان را پیشنهاد می‌کنیم. همچنین اگر بابت حلال بودن گوشت‌های استفاده شده در غذاها نگران هستید باید بگوییم که تمام غذاهای رستوران شایان با گوشت حلال تهیه می‌شوند.
سرو غذاهای ایرانی در رستوران شایان برلین
سرو غذاهای ایرانی در رستوران شایان برلین

رستوران ایرانی کوچینی در شهر دوسلدورف

شهر دوسلدورف دومین شهر بزرگ کشور آلمان است. این شهر با بیش از شش میلیون نفر جمعیت، میزبان تعداد زیادی از ایرانی‌هایی است که برای کار و تحصیل به آلمان مهاجرت کرده‌اند. در این شهر نیز تعدادی از بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان وجود دارد. رستوران کوچینی یکی از موفق‌ترین رستوران‌های ایرانی در شهر دوسلدورف است.

 در این رستوران منوی کاملی از غذاهای ایرانی وجود دارد. انواع نوشیدنی‌های الکلی و غیرالکلی هم در رستوران کوچینی سرو می‌شود. همچنین در رستوران صندلی‌های مخصوصی برای افراد ویلچری وجود دارد تا آن‌ها نیز بتوانند از خوردن غذا در یک رستوران ایرانی لذت ببرند. به جز غذاهای ایرانی امکان سفارش غذاهای گیاهی هم وجود دارد. شما می‌توانید برای برگزاری برنامه‌های مختلف و یا جشن‌های خصوصی‌تان این رستوران را رزرو کنید. همچنین سفارش غذا به صورت بیرون‌بر نیز امکان‌پذیر است.
بهترین غذای رستوران کوچینی در دوسلدورف آلمان
بهترین غذای رستوران کوچینی در دوسلدورف آلمان

رستوران ایرانی تک در شهر دوسلدورف

یک رستوران دنج و کوچک با غذاهایی لذیذ و باکیفیت همه چیزی است که می‌توانیم درباره یکی از بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان به شما بگوییم. رستوران ایرانی تک در شهر دوسلدورف قرار دارد. شما می‌توانید در این رستوران چلو کباب کوبیده سفارش دهید یا برای عصرانه باقلوا و چای نوش جان‌کنید. فضای گرم و صمیمی رستوران تک باعث شده که بسیاری از ایرانی‌های ساکن دوسلدورف برای صرف یک شام خانوادگی این رستوران را انتخاب کنند.

 کیفیت بالای مواد اولیه، سرآشپز ماهر و سرویس‌دهی عالی به همراه محیطی کاملاً تمیز و بهداشتی رستوران تک را در لیست بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان قرار داده است. شما می‌توانید هر روز هفته برای صرف شام یا ناهار از ساعت دوازده ظهر تا یازده شب به رستوران تک مراجعه کنید.
شام خانوادگی در رستوران ایرانی تک
شام خانوادگی در رستوران ایرانی تک

رستوران ایرانی دهباشی در شهر مونیخ

رستوران دهباشی یک رستوران ایده‌آل برای کسانی است که می‌خواهند در یک جای دنج و خلوت غذای ایرانی میل کنند. این رستوران فضای کوچکی دارد. با این حال دکوراسیون داخلی و ظروفی که غذا در آن‌ها سرو می‌شوند رنگ و بوی ایران را دارد. همین ویژگی باعث شده که بسیاری از ساکنین شهر مونیخ حداقل برای یک بار هم که شده غذا خوردن در این رستوران را امتحان کنند.

 در رستوران دهباشی غذاهای گیاهی هم سرو می‌شود؛ بنابراین اگر رژیم غذایی خاصی دارید گرسنه از این رستوران بیرون نخواهید رفت. منوی خورشت‌های ایرانی رستوران دهباشی هم کامل است. برای مثال در برخی از روزها امکان سفارش خورشت بامیه و بسیاری از خورشت‌های خوش‌طعم اما کمتر شناخته شده ایرانی نیز وجود دارد.

کباب کوبیده و جوجه‌کباب هم که جزو جدانشدنی منوی بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان هستند، در رستوران دهباشی قابل سفارش است. ناهار، شام و شام آخر شب در این رستوران سرو می‌شود و شما در طول هفته از ساعت یازده و نیم ظهر تا یازده شب می‌توانید برای صرف غذا به رستوران دهباشی بروید.

فضای داخل رستوران دهباشی در مونیخ
فضای داخل رستوران دهباشی در مونیخ

 رستوران ایرانی پسته در شهر فرانکفورت

تعدادی از بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان در شهر زیبای فرانکفورت قرار دارند. در شهر فرانکفورت به جز رستوران‌های ایرانی، رستوران‌های دیگری از ملیت‌های دیگر نیز وجود دارند. خوشبختانه حضور مهاجران از کشورهای مختلف در شهر فرانکفورت باعث شده که بخش زیادی از ساکنین این شهر با فرهنگ غذایی کشورهای دیگر به خصوص کشورهای خاورمیانه آشنا شوند.

رستوران پسته یکی از رستوران‌های ایرانی این شهر است. فضای داخلی رستوران پسته شما را به یاد رستوران‌های داخل ایران می‌اندازد. از زمان ورود به رستوران پسته تا هنگام خروج، رفتار صمیمانه پرسنل و فضای دلنشین رستوران باعث می‌شود که گذر زمان را احساس نکنید. در این رستوران غذاهای ایرانی به شیوه مدرن سرو می‌شوند و انواع دسرها و نوشیدنی‌های ایرانی نیز قابل سفارش هستند. خوردن یک فالوده بستنی در قلب شهر فرانکفورت تجربه‌ای نیست که بتوانید بارها آن را تکرار کنید؛ پس اگر دوست دارید برای یک ضیافت خانوادگی شام ایرانی سفارش دهید و از با هم بودن در یک فضای ایرانی لذت ببرید، رستوران پسته انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

دسرهای ایرانی در رستوران‌های کشور آلمان
دسرهای ایرانی در رستوران‌های کشور آلمان

رستوران ایرانی قصر در شهر هامبورگ

در جدول بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان نام تعدادی رستوران بسیار خوب با منوی غذایی متنوع در شهر هامبورگ وجود دارد. رستوران قصر شهر هامبورگ با یک منوی کامل از انواع غذاها و پیش‌غذاهای ایرانی در مرکز شهر هامبورگ قرار گرفته است.

این رستوران که از بهترین رستوران های ایرانی در هامبورگ محسوب می شود، فضای محدودی دارد با این حال استفاده از اِلمان‌های ایرانی در دکوراسیون داخلی و سرویس‌دهی عالی به جذب مشتریان ایرانی و آلمانی کمک زیادی کرده است. شما می‌توانید در رستوران قصر نوشیدنی‌های متنوع را همراه با انواع سالاد و ترشی در کنار غذا سفارش دهید. همچنین امکان ارسال غذا با پیک هم وجود دارد.
رستوران قصر هامبورگ
رستوران قصر هامبورگ

رستوران ایرانی هانی در شهر فرانکفورت

یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های ایرانی در فرانکفورت رستوران هانی است. در این رستوران همه چیز ساده و به دور از تجملات برگزار می‌شود. مشتریان رستوران هانی می‌توانند غذاهای مفصلی مانند باقالی‌پلو با ماهیچه سفارش دهند یا از گارسن بخواهند که برایشان املت با سبزی و پیاز آماده کند.

فضای رستوران هانی بسیار دنج و آرام است و شما به راحتی می‌توانید به همراه دوستان یا اعضای خانواده‌تان برای صرف صبحانه، ناهار یا شام به این رستوران بروید. قیمت منوی رستوران هانی نسبت به سایر رستوران‌های شهر فرانکفورت مناسب‌تر است؛ پس اگر به دنبال غذای ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب در شهر فرانکفورت هستید؛ نام رستوران هانی را به خاطر بسپارید.
سرو غذا در رستوران هانی شهر فرانکفورت
سرو غذا در رستوران هانی شهر فرانکفورت

رستوران ایرانی دربار در شهر دوسلدورف

چندین رستوران فوق‌العاده و با کیفیت ایرانی همیشه در لیست بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان قرار دارند. رستوران دربار یکی از این رستوران‌ها است. این رستوران در شهر دوسلدورف قرار دارد. در رستوران دربار غذاهای ایرانی با دقت و ظرافت خاصی سرو می‌شوند. تزئینات ویژه غذاها و دسرها لذت خوردن غذا را برای ایرانیان مقیم دوسلدورف چندین برابر کرده است.

علاوه بر غذای اصلی، تنوع منوی دسرها و نوشیدنی‌های رستوران دربار نیز بی‌نظیر است. شما می‌توانید در این رستوران انواع نوشیدنی‌های الکلی و غیرالکلی را سفارش دهید. رستوران دربار هر روز از ساعت دوازده ظهر تا پاسی از شب میزبان کسانی است که دوست دارند برای شام غذای ایرانی میل کنند. همچنین اگر به دنبال فضایی آرام و دوستانه برای برگزاری جشن‌های خانوادگی خود هستید می‌توانید روی رستوران دربار حساب ویژه‌ای باز کنید.
رستوران دربار؛ بهترین رستوران ایرانی دوسلدورف
رستوران دربار؛ بهترین رستوران ایرانی دوسلدورف

رستوران ایرانی دیوان در شهر مونیخ

رستوران ایرانی دیوان یک رستوران بسیار زیبا و شیک در شهر مونیخ آلمان است. در این رستوران امکان نشستن در فضای باز نیز وجود دارد. مشتریان رستوران دیوان می‌توانند از میان انواع خورشت‌های ایرانی، کباب‌ها و پیش غذاهای خوش عطر و طعم ایرانی غذای مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

 هنگام سرو غذا در رستوران دیوان می‌توانید متوجه سلیقه و مهارت سرآشپز رستوران در طبخ و تزئین غذا شوید. غذاهای این رستوران در ظروف مسی و سفالی سرو می‌شوند. تنوع دسرهای ایرانی این رستوران نیز بی‌نظیر است. بستنی زعفرانی، باقلوا و بستنی فالوده چیزهایی نیستند که به راحتی بتوانید آن‌ها را در شهر مونیخ پیدا کنید.
فضای باز رستوران دیوان شهر مونیخ
فضای باز رستوران دیوان شهر مونیخ

رستوران ایرانی نیروان در شهر بن

شهر بن در نزدیکی رودخانه راین در کشور آلمان قرار دارد. وجود تعداد زیاد مؤسسات آموزشی و دانشگاه‌ها باعث شده که در این شهر مهاجران زیادی از کشورهای مختلف زندگی کنند. در شهر بن یکی از بهترین رستوران‌های ایرانی در آلمان به نام نیروان قرار دارد.

رستوران نیروان حدود هفتاد نفر ظرفیت داشته و با انواع و اقسام غذاهای لذیذ ایرانی آماده پذیرایی از ایرانی‌ها و آلمانی‌های علاقمند به غذاهای سنتی و اصیل ایرانی است. این رستوران در تمام روزهای هفته از ساعت دوازده ظهر تا یازده شب آماده پذیرایی از مشتریانش است. همچنین شما می‌توانید این رستوران را برای جشن‌های خصوصی نیز رزرو کنید.

رزرو رستوران نیروان شهر بن
رزرو رستوران نیروان شهر بن

رستوران ایرانی دربند در شهر اسن

شهر اسن به عنوان نهمین شهر بزرگ آلمان یکی از شهرهای صنعتی این کشور محسوب می‌شود. در این شهر صنایع و کارخانه‌های زیادی مشغول فعالیت هستند به همین دلیل بخش زیادی از مهاجرانی که با ویزای کاری به آلمان مهاجرت کرده‌اند در شهر اسن زندگی می‌کنند. در این شهر یک رستوران ایرانی بسیار مشهور به نام دربند وجود دارد.

 رستوران دربند یک رستوران کوچک ایرانی با فضایی مدرن است. در منوی این رستوران غذاهای متنوعی مانند جوجه کباب، میرزاقاسمی، کباب‌کوبیده، چنجه و دیزی به چشم می‌خورد. همچنین مثل بسیاری از رستوران‌های ایرانی امکان سفارش چای و سایر نوشیدنی‌های لذیذ ایرانی نیز وجود دارد. قیمت منوی رستوران دربند نسبت به کیفیت بالای غذا بسیار مناسب است. این رستوران هفت روز هفته از ساعت دوازده ظهر تا یازده شب در دو وعده ناهار و شام آماده پذیرایی از مشتریانش است.
رستوران دربند در اسن آلمان
رستوران دربند در اسن آلمان

سؤالات متداول

رستوران تک با تنوع غذایی بالا و فضای دلنشین بهترین انتخاب برای صرف شام خانوادگی در دوسلدورف است.

شما در رستوران پارس در کنار انواع غذاهای سنتی ایرانی می‌توانید کله‌پاچه و ساندویچ‌های ایرانی را هم سفارش دهید.

 رستوران‌های شاندیز، دهباشی و دیوان از بهترین رستوران‌های ایرانی شهر مونیخ محسوب می‌شوند.

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.