بهترین مراکز خرید ایران و جهان {گلچین بهترین مراکز خرید ایران و جهان}

خرید یکی از بهترین سرگرمی‌های افراد در زمان‌های مختلف به شمار می‌رود و همین امر موجب شده تا شناخت بهترین مراکز خرید ایران و جهان برای علاقمندان کالاهای مرغوب، به امری مهم تبدیل شود. بهترین مراکز خرید جهان عموما ویژگی‌های مشترکی دارند و با ارائه محصولات باکیفیت و درجه یک، طرفداران خرید را مجاب به بازدید از خود می‌کنند.

بهترین مراکز خرید ایران و دنیا
بهترین مراکز خرید ایران و دنیا

بهترین مراکز خرید ایران و دنیا

شناخت بهترین مراکز خرید در سرتاسر جهان به علاقمندان کمک می‌کند تا در هنگام مراجعه به آن شهر برای خرید از فروشگاه مورد نظر خود آماده باشند و کالای دلخواه را تهیه کنند.

از جمله بهترین مراکز خرید ایران و جهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایران مال
  • گالریا
  • گراند کانال و… .

ایران مال در تهران

یکی از بهترین فروشگاه‎هایی که در میان اغلب ایرانیان و مسافران خارجی طرفداران زیادی پیدا کرده و در دسته‌بندی لوکس‌ترین فروشگاه‌های جهان قرار می‌گیرد، مرکز خرید ایران مال است. این مجموعه که در نزدیکی دریاچه شهدای خلیج فارس قرار گرفته، به قدری وسعت دارد که امکان بازدید از تمامی مغازه‌های آن در طی یک روز وجود ندارد و باید زمان بیشتری را برای بازدید به آن اختصاص داد.

اگر به کتاب علاقه دارید می‌توانید با حضور در این مرکز خرید از کتاب‌خانه زیبا و چشم‌گیر جندی‌شاپور دیدن کنید و لحظات خوبی را برای خود بسازید.
یران مال بهترین مرکز خرید ایران
یران مال بهترین مرکز خرید ایران

گراند کانال در لاس وگاس آمریکا

شاید یکی از زیباترین و بهترین مراکز خرید ایران و جهان، گراند کانال در لاس وگاس باشد. درون این مرکز خرید کانال‌های آب قرار دارند که این امکان را برای خریداران فراهم می‌کنند تا با استفاده از قایق به بخش‌های مختلف این مرکز خرید رفته و از آن لذت ببرند.

به همین دلیل این مرکز خرید به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید ایران و جهان شناخته می‌شود و افراد زیادی را مشتاق کرده تا برای بازدید از آن به لاس وگاس سفر کنند؛ به گونه‌ای که سالانه بیش از 25 میلیون نفر از این مرکز خرید بازدید می‌کنند.
گراند کانال در زمره بهترین مراکز خرید ایران و جهان
گراند کانال در زمره بهترین مراکز خرید ایران و جهان

شانگری لاپلازا در فیلیپین

فروشگاه شانگری لاپلازا در کشور فیلیپین یکی دیگر از شگفت‌انگیزترین فروشگاه‌های جهان است که به سبب داشتن بیش از 300 فروشگاه در هشت طبقه، پذیرای نمایندگی‌های فروش لوکس‌ترین برندهای دنیا است و افراد زیادی را کنجکاور کرده تا از آن بازدید کنند. این فروشگاه در میان بهترین مراکز خرید ایران و جهان می‌درخشد و افراد زیادی را تحریک می‌کند تا برای بازدید از آن اقدام کنند.

شانگری لاپلازا مرکز خریدی زیبا در فیلیپین
شانگری لاپلازا مرکز خریدی زیبا در فیلیپین

ویلاجیتو در قطر

مرکز خرید ویلاجیتو در شهر دوحه قطر قرار دارد که همانند گراند کانال، با استفاده از کانال‌های آبی طراحی شده و خریداران می‌توانند برای بازدید از قسمت‌های مختلف آن سوار قایق شوند و از مناظر اطراف لذت ببرند. این فروشگاه، یکی از لوکس‌ترین و زیباترین مراکز خرید در جهان به شمار می‌رود و بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود.

گالریا در ایتالیا

یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید در جهان که به لوکس بودن و درجه یک بودن محصولات خود مشهور است؛ مرکز خرید گالریا در ایتالیا است که با داشتن مغازه‌های لوکس در 4 طبقه، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این مکان معماری منحصر به فردی نیز دارد که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند؛ باید گفت اصطلاح گالری که برای مراکز خرید در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد از نام این مرکز خرید با اصالت و لوکس، الهام گرفته شده.

گالریا، فروشگاهی با اصالت در جهان
گالریا، فروشگاهی با اصالت در جهان

دبی مال در امارات

دبی مال در میان بهترین مراکز خرید ایران و جهان آوازه خوبی به دست آورده چرا که با وسعت بی‌نظیر خود این امکان را برای خریداران فراهم می‌کند تا محصولات مورد نیاز خود را پیدا کرده و برای خرید اقدام کنند. از سوی دیگر این فروشگاه در میان مراکز خرید ایران و جهان از تعداد بازدید کنندگان بیشتری برخوردار است به گونه‌ای که سالانه حدود 80 میلیون نفر از آن بازدید می‌کنند. بهتر است قبل از سفر به این شهر با بهترین مراکز خرید دبی آشنا شوید تا بتوانید بهترین خرید را تجربه کنید.

دبی مال، پربازدیدترین فروشگاه در جهان
دبی مال، پربازدیدترین فروشگاه در جهان

بهترین مراکز خرید در ایران و دنیا 

افراد زیادی در سرتاسر جهان وجود دارند که خرید به عنوان بهترین سرگرمی برای ایشان شناخته می‌شود؛ از این جهت آشنایی با بهترین مراکز خرید در ایران و جهان برای آن‌ها خالی از لطف نیست. از جمله بهترین مراکز خرید جهان می‌توان به ایران مال، گراند کانال،شانگری لاپلازا،ویلاجیتو، گالریا، دبی مال و… اشاره کرد.

سوالات متداول

کتاب‌خانه جندی‌شاپور در فروشگاه ایران مال تهران قرار دارد.

فروشگاه دبی مال با داشتن 80 میلیون بازدید کننده در سال به عنوان پربازدیدترین فروشگاه جهان شناخته می‌شود.

No Content

Comments are closed.