هزینه سفر به مالدیو در سال 1402 چقدر است؟

هزینه سفر به مالدیو چقدر است؟ قبل از سفر به جزیره های زیبای مالدیو و تفریح در این کشور زیبا، باید اطلاعات کاملی در مورد هزینه های سفر به این کشور بدست آورید. از هتل ها و اقامتگاه های لاکچری مالدیو گرفته تا خورد و خوراک، حمل و نقل، قیمت تور و زمان سفر می توانند در افزایش یا کاهش هزینه های سفر به مالدیو موثر باشند. در این مقاله از همیار تریپ قصد داریم تک به تک این موارد را بررسی کنیم و اطلاعات مهمی را در مورد هزینه های مالدیو در اختیار شما قرار دهیم.

هزینه سفر به مالدیو
هزینه سفر به مالدیو

هزینه سفر به مالدیو 1402 

عوامل مختلفی می توانند در قیمت سفر به مالدیو تاثیرگذار باشند. شما با تور یا بدون تور می توانید به مالدیو سفر کنید. اما در هر دو مدل باید قیمت بلیط هواپیما، قیمت هتل های مالدیو، قیمت غذا در رستوران های مالدیو، قیمت تاکسی و دیگر وسایل نقلیه عمومی و … را بدانید. علاوه بر این موارد یکی از موثرترین موارد در تغییر قیمت ها، نوسانات نرخ ارز است. متاسفانه نرخ ارز نوسانات زیادی دارد و این موضوع باعث تغییرات زیادی در قیمت ها می شود. با این وجود در ادامه سعی می کنیم قیمت ها را در یک بازه مشخص حداقل و حداکثری به شما ارائه دهیم.

هزینه سفر به مالدیو 1402
هزینه سفر به مالدیو 1402

هزینه بلیط هواپیما مالدیو

اگر قصد سفر به مالدیو بدون تور را دارید، بیشترین هزینه شما به بلیط هواپیما مربوط می شود. بلیط هواپیمای مالدیو به عوامل مختلفی مانند کلاس پروازی شما بستگی دارد. کلاس های پروازی در 4 نوع اکونومی اقتصادی، پریمیوم اکونومی، بیزینس و فرست کلاس هستند که به ترتیب ارزانترین تا گرانترین نوع کلاس آنها را نام بردیم.

قیمت بلیط مالدیو، علاوه بر کلاس پروازی، به موارد دیگری مانند نوع ایرلاین، زمان سفر، تعداد نفرات و مقدار بار شما بستگی دارد. اما به طور کلی شما برای رفت و برگشت به مالدیو، حداقل 1000 دلار در نظر داشته باشید. این مبلغ ممکن است با توجه به مواردی که گفته شد تغییر کند.

هزینه بلیط هواپیما مالدیو
هزینه بلیط هواپیما مالدیو

قیمت هتل در مالدیو

هتل های مالدیو به عنوان بهترین و هتل های دنیا شناخته می شوند. مطمئنا اقامت در دل دریا می تواند تجربه ای رویایی و متفاوت باشد، اما به هر حال باید هزینه زیادی را برای اقامت در این مدل هتل ها پرداخت. می توان خرج و مخارج اقامت در هتل های مالدیو را پس از بلیط هواپیما، بیشترین هزینه سفر به مالدیو دانست. البته هاستل ها و هتل های ارزانتر هم در مرکز شهر های مالدیو وجود دارند، ولی یکی از اهداف مهم سفر به مالدیو اقامت در هتل هایی است که کف شیشه ای دارند و در دل دریا قرار گرفته اند.

قیمت هتل های 5 ستاره در مالدیو، برای یک شب، از 1000 تا 2500 دلار متغیر است. این تفاوت قیمت با توجه به تعداد تخت های اتاق (یک تخته یا دو تخته) صورت می گیرد. 

قیمت هتل در مالدیو
قیمت هتل در مالدیو

قیمت خورد و خوراک در مالدیو

قیمت تور مالدیو با هتل 5 ستاره شاید گران باشد، اما شما به همراه این تورها یا تور مالدیو هتل uall، دیگر دغدغه غذا و خوراکی نخواهید داشت. اما اگر بدون تور یا تورهایی که فقط صبحانه را شامل می شوند سفر کنید، مجبور خواهید بود که هزینه های اضافی برای خورد و خوراک بپردازید.

قیمت غذا در مالدیو
قیمت غذا در مالدیو

اگر می خواهید هزینه های سفر به مالدیو را کاهش دهید می توانید از اقلام خوراکی خریداری کنید و خودتان آشپزی کنید، اما اگر دغدغه هزینه ندارید، رستوران های فوق العاده با کیفیتی در مالدیو هستند که می توانید طعم غذاهای خوشمزه آسیای شرقی را بچشید.

قیمت غذا در مالدیو از 10 تا 60 دلار متغیر است. 

قیمت خورد و خوراک در مالدیو
قیمت خورد و خوراک در مالدیو

هزینه های تفریحی در مالدیو  

جاذبه های تفریحی، تفریحات آبی و دریایی، امکانات رفاهی ساحلی، غواصی، پارک های آبی، تماشای دلفین ها و … همگی از جاذبه های مالدیو محسوب می شوند. شما باید با هزینه تفریحات در مالدیو هم آشنا باشید و به قدر نیاز هزینه های لازم برای تفریح را کنار بگذارید. هزینه امکانات تفریحی از 25 تا 200 دلار متغیر است و بستگی به تفریحات شما دارد.

هزینه تفریحات در مالدیو
هزینه تفریحات در مالدیو

هزینه سفر در داخل مالدیو

اگر به همراه تور مالدیو به این کشور سفر کنید، از بیشتر جزایر معروف این کشور بازدید خواهید کرد و هزینه حمل و نقل بین شهرها را نخواهید داد، چون بر عهده تور است. اما اگر به تنهایی و شخصی به مالدیو سفر می کنید، باید هزینه های سفر داخلی مالدیو را نیز محاسبه کنید.

برای حمل و نقل در این کشور جزیره ای بیشتر باید از قایق و کشتی استفاده کنید. برای قایق های معمولی نزدیک به 70 تا 90 دلار باید بپردازید، اما برای قایق های تندرو شخصی که علاوه بر سرعت، راحتی را به شما هدیه می دهند، نزدیک به 1000 دلار باید بپردازید.

هزینه سفر در داخل مالدیو
هزینه سفر در داخل مالدیو

هزینه تور مالدیو

تور مالدیو 1402 از بهترین تورهای خارجی محسوب می شود که طرفداران زیادی دارد. اگر بتوانید بهترین زمان سفر به مالدیو را انتخاب کنید، می توانید تور مالدیو ارزان قیمت تری پیدا کنید، اما اگر باز هم به دنبال کاهش قیمت تور هستید، می توانید از تور مالدیو اقساطی استفاده کنید.

قیمت تور مالدیو به مسائل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک نرخ ثابت را برای عنوان کرد. به عنوان مثال نوع هتل، نوع بلیط هواپیما، خدمات تور، تعداد روز های اقامت، تور لیدر، جاذبه های گردشگری، غذا و … در قیمت تور تاثیر زیادی دارند. اما به طور کلی قیمت تور مالدیو در بازه قیمتی 53 تا 120 میلیون تومان قرار می گیرد. 

قیمت تور مالدیو در سال 1402
قیمت تور مالدیو در سال 1402

کلام آخر

مالدیو یکی از زیباترین و بهترین کشورهای آسیای شرقی محسوب می شود که در داخل ایران هم طرفداران زیادی دارد. اگر سری به اینترنت بزنید و عکس های مالدیو را مشاهده کنید، می بینید که این کشور چقدر رویایی و زیباست. در این مقاله سعی کردیم هزینه های سفر به مالدیو را جز به جز بررسی کنیم تا در صورت سفر به این کشور بتوانید تمام هزینه ها را محاسبه کنید و دغدغه‌ی قیمت ها را نداشته باشید.

سوالات متداول

ارزانترین تور مالدیو در سال 1402، حدود 53 میلیون است.

کمترین هزینه برای تفریح و تماشای جاذبه های مالدیو 25 دلار و بیشترین مقدار هزینه، 200 دلار است.

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.