آیا سفر به این کشور ویزا می خواهد؟ + لیست قیمت تورهای جدید

 

به گزارش همیار تریپ قبرس شمالی از کشورهای در حال پیشرفت اروپاست که در این سال ها بیشتر مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. این کشور که پس از سیسیل و ساردنی به عنوان سومین جزیره بزرگ مدیترانه شناخته می شود، طبیعت بکر و زیبایی دارد و به علت وجود هتل های بی نظیر در آن، همیشه مورد استقبال توریست ها قرار گرفته است.

کشور قبرس که با کشورهای ترکیه، مصر، یونان و سوریه همسایه است، به عنوان یکی از بزرگترین جزایر آب های مدیترانه سالانه 5 میلیون توریست را به خود جذب می کند. پس از حمله ترکیه به قبرس در سال 1974، بخش شمالی قبرس اعلام استقلال کرد و امروزه این جزیره به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است.

برای سفر به قبرس ویزا لازمه؟

برای سفر به جزایر قبرس شمالی و جنوبی ویزا لازم است، اما شرایط دریافت ویزا برای هر کدام از آنها متفاوت است. برای سفر به قبرس جنوبی باید حتما قبل از سفر برای ویزا اقدام کنید، چون دریافت ویزا در فرودگاه بین المللی ماراکانا قبرس جنوبی امکان پذیر نیست. اما برای سفر به قبرس شمالی می توانید ویزای فرودگاهی در فرودگاه ارجان دریافت کنید و به راحتی وارد این کشور شوید.

قیمت تورهای قبرس

برای سفر 7 روزه رفت و برگشت به قبرس نسبت به هتلی که انتخاب می کنید باید از 97 میلیون تومان تا 188 میلیون تومان بپردازید. هتل های لوکس این جزیره قیمت تورها را به شدت بالا برده اند، اما قطعا امکانات و فضایی رویایی این جزیره ارزش این هزینه را دارد.
در جدول زیر می توانید قیمت تورهای قبرس را مشاهده کنید:

هتلدرجه هتلنوع اتاققیمت (هرنفر/تومان)
Kaya Palazzo Golf Resort۵۲ تخته۱۳۱,۰۹۰,۰۰۰
Kaya Palazzo Golf Resort۵۱ تخته۱۸۷,۹۹۰,۰۰۰
Concorde Luxury Resort۴۲ تخته۱۰۲,۰۹۰,۰۰۰
Concorde Luxury Resort۴۱ تخته۱۴۷,۷۹۰,۰۰۰
Elexus Hotel & Resort & Spa۴۲ تخته۹۷,۱۹۰,۰۰۰
Elexus Hotel & Resort & Spa۴۱ تخته۱۳۳,۶۹۰,۰۰۰

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.