دوست داری یه سفر ارزان به استانبول داشته باشی؟

به گزارش همیار تریپ، یکی از بهترین تورهای خارجی در تابستان 1402، تور استانبول است. با فرا رسیدن تعطیلات تابستانی، مردم در تکاپوی پیدا کردن یک مقصد عالی برای سفر خارجی هستند که البته در این اوضاع اقتصادی، بهتر است مقصدی ارزان قیمت را انتخاب کرد. بهترین زمان سفر به استانبول، ماه های تابستانی است، اما اگر به دنبال ارازنترین زمان سفر به استانبول هستید، باید ماه های زمستانی را برای سفر انتخاب کنید.

سفر ارزان به استانبول در تابستان 1402

اما شما می توانید با رعایت نکاتی در فصل تابستان هم یک سفر اقتصادی به استانبول داشته باشید. برای کاهش هزینه سفر به استانبول، باید به نکات مختلفی در مورد انتخاب از بین بهترین هتل های استانبول، بلیط پرواز، هزینه های گردش، سیم کارت، حمل و نقل و خوراکی ها توجه داشته باشید.

  1. بلیط ارزان استانبول: برای پیدا کردن بلیط ارزان به استانبول، باید به دنبال بلیط های چارتری و لحظه آخری باشید، تا هزینه های پرواز را تا حد زیادی کاهش دهید.
  2. رزرو هتل ارزان استانبول: همانطور که می دانید شهر استانبول به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم می شود. هتل های بخش آسیایی، قیمت های مناسب تری نسبت به مناطق اروپایی دارند.
  3. کاهش هزینه های گردش در استانبول: برای گردش در استانبول از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و سعی کنید هتل محل اقامتتان دسترسی مناسبی به مترو داشته باشد.
  4. کاهش هزینه خورد و خوراک: هزینه های سفر به استانبول با کاهش ارزش لیر نسبتا بالا رفته است، اما می توانید در رستوران های کوچک مرکز شهر، غذاهای نسبتا خوبی با قیمت مناسب پیدا کنید.
  5. خرید ارزان قیمت در استانبول: مشخص است که خرید از بهترین مراکز خرید استانبول می تواند باعث افزایش هزینه ها شد، پس بهتر است به سراغ بازارهای قدیمی استانبول بروید.
  6. سفر زمینی به استانبول: اگر نمی توانید هزینه های پرواز به استانبول را بپردازید، با سفر زمینی به این شهر می توانید هزینه های سفر به استانبول را نصف کنید.
  7. رزرو تور ارزان استانبول: بهتر است قبل از رزرو تور استانبول، به خوبی در سایت های گردشگری تحقیق کنید و ارزانترین تور را خریداری کنید.
قیمت تور استانبول در تابستان 1402

نام هتلمدت اقامتقیمت تور به تومان
هتل 3 ستاره گراند میلان5 شب21.100.000
هتل 4 ستاره یورو پلازا4 شب22.200.000
Istanbul Dora Hotel2 شب17.500.000
Grand Halic2 شب18.200.000
Elysium Styles Taksim4 شب21.200.000
City Center Hotel4 شب21.870.000
Cartoon Hotel5 شب23.300.000

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.