لیست کامل تفریحات در کیش (+ هزینه در سال 1402)

جزیره کیش می تواند به عنوان یکی از بهترین جاهای دیدنی ایران و مهمترین جاذبه گردشگری کشور محسوب شود. منطقه آزاد کیش با امکانات رفاهی و تفریحی فوق العاده به همراه هتل ها و رستوران های بین المللی به یکی از مقاصد اصلی گردشگری در ایران تبدیل شده است. با توجه به موقعیت جغرافیایی این جزیره‌ی زیبا که در کنار خلیج فارس قرار گرفته است تفریحات مختلف دریایی، ساحلی و … در آن به وجود آمده است. سرمایه گذاری های کلان از طرف ثروتمندان ایرانی و خارجی در این منطقه، جزیره کیش را به یک فضای تفریحی و رویایی در ایران تبدیل کرده است. در این مقاله قصد داریم لیست کامل تفریحات در کیش را به شما ارائه دهیم تا در صورت سفر به این منطقه، مسافرتی رویایی را تجربه کنید.

تفریحات آبی کیش

همانطور که گفتیم تفریحات آبی کیش نقش مهمی در جذب گردشگر به سمت این جزیره داشته اند و از گرانترین تفریحات کیش محسوب می شوند. در جدول زیر می توانید لیست کامل تفریحات آبی کیش را به همراه هزینه ها در سال 1402 مشاهده کنید و پس از آن توضیحات جامع و مفصلی در مورد آنها مطرح می شود.

تفریحات آبی کیشهزینه‌ی تفریحات آبی کیش به تومان (1402)
اسکی روی آب654.000
اسکوتر زیردریایی کیش874.000
بنانا کیش196.000
پاراسل کیش650.000
پارک آبی اوشن850.000
شنا و غواصی با دلفین1.500.000
فلای بورد872.000
پدل بورد545.000
غواصی در کیش500.000
شاتل کیش218.000
جت‌اسکیاز 390.000 تا 1.300.000
گشت با قایق تندرواز 380.000 تا 2.700.000
کایاک سواری یک نفره500.000
کایاک سواری دو نفره1.150.000
اسنورکلینگ650.000
سی باب (seabob)645.000
فلای فیش750.000

نکته: تمام قیمت ها مربوط به سال 1402 می شود و ممکن است نسبت به زمان مسافرت شما این قیمت ها تغییر کند.
معرفی تفریحات آبی کیش
معرفی تفریحات آبی کیش

اسکی روی آب

از تفریحات اصلی و لذت بخش در کیش، اسکی روی آب است. اسکی روی آب  به دو روش با سیم و قایق موتوری انجام می شود که هرکدام هزینه‌ی متفاوتی خواهد داشت. اما قطعا یکی از بهترین تفریحات کیش که باید به سراغ آن بروید، اسکی روی آب است که مدت زمان استفاده از آن 12 دقیقه می باشد. 

بانوان هم می توانند این ورزش تفریحی و جذاب را تجربه کنند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. همچنین لباس و وسایل خاصی برای این تفریح مهیج در نظر گرفته نشده است و شما نیاز به خرج اضافی دیگری نخواهید داشت.

برای اسکی روی آب کیش کجا باید بریم؟ برای انجام این تفریح چند گزینه‌ی مختلف پیش روی شماست و می توانید برای انجام آن یکی از مکان های زیر را انتخاب کنید.

 • پارک کیبل اسکی جزیره کیش
 • کلوپ ورزشی مارینا
 • کلوپ 5 ستاره مرکز غواصی کیش
اسکی روی آب در کیش
اسکی روی آب در کیش

اسکوتر زیردریایی

غواصی در زیر دریا و اقیانوس یکی از جذاب ترین تفریحات دریایی محسوب می شود، اما افراد زیادی هستند که این مهارت را ندارند، به همین دلیل اسکوتر زیر دریایی که یک غواصی مدرن محسوب می شود به وجود آمده است. در این تفریح شما هیچ مهارت خاصی نیاز نخواهید داشت و فقط سوار اسکور زیردریایی می شود تا به عمق 10 متری زیر دریا بروید. در این سفر دریایی مربیان حرفه ای شما را همراهی خواهند کرد و هیچ ترس و نگرانی بابت غرق شدن برای شما وجود نخواهد داشت.

از ساعت 10 صبح تا 17 بعد از ظهر شما می توانید برای این تفریح به اسکله های تفریحی کیش مراجعه کنید. توجه داشته باشید که افراد با قد زیر 150 سانتی متر نمی توانند این تفریح را انجام دهند. همچنین در صورتی که دارای بیماری های قلبی، فشار خون و دیگر بیماری های جدی هستید نباید به سراغ این تفریح بروید.
اسکوتر زیردریایی کیش
اسکوتر زیردریایی کیش

بنانا و شاتل سواری در کیش

شاتل و بنانا یکی دیگر از تفریحات معروف دریایی هستند که تقریبا از تفریحات ارزان قیمت کیش به شمار می روند. در شاتل سواری شما به همراه یکی دو نفر دیگر سوار یک تیوپ بادی می شوید که این تیوپ به یک قایق موتوری سریع متصل است. با حرکت قایق شما هم به دنبال آن کشیده می شوید و یک تفریح هیجان انگیز را تجربه خواهید کرد. شاتل سواری 20 دقیقه زمان می برد و قیمت آن نزدیک به 200 هزار تومان است. 

بنانا سواری در کیش همانند شاتل سواری است و تنها تفاوت آنها در شکل و شمایل تیوپ هاست. تیوپ بنانا سواری شبیه به موز است و نام گذاری آن هم به همین دلیل است. مدت زمان استفاده از این تفریح مهیج هم 15 الی 20 دقیقه است.
شاتل و بنانا سواری در کیش
شاتل و بنانا سواری در کیش

پاراسل کیش

همانطور که گفتیم تفریحات دریایی کیش از پرطرفدارترین تفریحات کیش محسوب می شوند. اما پاراسل به عنوان یکی از گران قیمت ترین تفریحات دریایی به شمار می رود که در آن می توانید پرواز بر فراز خلیج فارس را تجربه کنید. شما با یک چتر که به قایق موتوری متصل است، پرواز می کنید و با حرکت سریع قایق موتوری هیجان فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد.

ارتفاع مجاز برای پرواز با پاراسل نزدیک به 70 متر است و شما بیشتر از این بالا نخواهید رفت. شاید برای افرادی که ترس از ارتفاع دارند، بهتر باشد که به سراغ پاراسل نروند. مدت زمان استفاده از پاراسل 6 دقیقه است، اما این 6 دقیقه‌ی هیجان انگیز برای همیشه در ذهن شما خواهد ماند. یکی از دلایلی که باید بهترین زمان سفر به کیش را انتخاب کنید، صف های طولانی و زمان بر بودن این تفریحات دریایی است. زمان رفت و برگشت قایق موتوری پاراسل حدود یک ساعت است، به همین دلیل بهتر است خلوت ترین زمان سفر به جزیره کیش را انتخاب کنید و گرفتار صف های طولانی نشوید. 

یکی از نکات جذاب در مورد پاراسل سواری در کیش امکان رها شدن از ارتفاع در درون آب  است. ساعت استفاده از پاراسل از 9 صبح تا قبل از تاریکی هوا می باشد و پس از آن امکان استفاده از این تفریح وجود ندارد. برای پاراسل سواری می توانید به کلوپ ها و سواحل کیش مراجعه کنید که عبارتند از:

 • کلوپ مارین در اسکله مارینا کیش
 • کلوپ های ناتیلوس، سیشل، آتلانتیس، شایان، دنیای زیر آب و فلای برد در ساحل سیمرغ
 • کلوپ مرکز غواصی در اسکله تفریحی هتل شایان
 • کلوپ های مارینا، اسکوبا، مرجان و باراکودا در ساحل مرجان کیش
 • کلوپ های نگین، کشتی یونانی، پردیس، پدیده، کاپ، ساحل کیش و دلفین در اسکله پشت مسجد امیر
 • کلوپ های سی من، آکواریوس و داریوش در ساحل دامون
 • کلوپ هتل ترنج در ساحل هتل ترنج
 • کلوپ هتل داریوش در ساحل هتل داریوش
پاراسل در کیش
پاراسل در کیش

پارک آبی اوشن

پارک های آبی از تفریحات آبی مهم در دنیا محسوب می شوند. اگر به دبی، استانبول و آنتالیا و دیگر شهرهای توریستی جهان نگاهی بیندازید متوجه می شوید که شامل بهترین پارک های آبی دنیا می شوند. جزیره کیش هم به عنوان توریستی ترین جزیره در ایران شامل یکی از بهترین پارک های آبی خاورمیانه می شود. پارک آبی اوشن که شامل انواع و اقسام سرسره های هیجانی جذاب می شود برای خانم ها و آقایان طراحی شده است و از کودک 3 سال تا افراد 65 ساله می توانند در این فضا به تفریح بپردازند. 

پارک آبی اوشن از بهترین تفریحات آبی کیش
پارک آبی اوشن از بهترین تفریحات آبی کیش

شنا و غواصی با دلفین

پارک دلفین های کیش به عنوان یکی از بهترین جاهای دیدنی کیش محسوب می شود و گردشگران زیادی در این مکان به تفریح می پردازند. اما به جز تماشای دلفین ها و هنرنمایی آنها، شنا و غواصی با این حیوانات دریایی برای شما فراهم شده است. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این دو تفریح جذاب و خاطره انگیز مطرح می شود.

شنا با دلفین در کیش

مدت زمان شنا با دلفین در پارک دلفین ها، 15 دقیقه است. در تمام این مدت مربی با تجربه و حرفه ای در کنار شما خواهد بود و هیچ نگرانی از بابت غرق شدن وجود نخواهد داشت. هیچ وسیله خاصی برای این تفریح لازم ندارید و فقط لوازم معمولی که برای شنای خود استفاده می کنید کافیست. این تفریح برای سنین 2 سال به بالا مجاز است و محدودیت خاصی ندارد.

شنا با دلفین در پارک دلفین های کیش
شنا با دلفین در پارک دلفین های کیش

غواصی با دلفین

غواصی هم مانند شنا با دلفین، 15 دقیقه است و شما به همراه یک مربی مجرب و حرفه ای با مدرک بین المللی به غواصی با دلفین ها می پردازید. تفاوت این بخش با شنا مربوط به سن افراد می شود. برای غواصی با دلفین حداقل باید 10 سال سن داشته باشید. همچنین در این تفریح امکانات غواصی بدون دریافت هزینه‌ی اضافی به شما تحویل داده می شود و در طول مدت غواصی می توانید با دلفین ها در سطح استخر به بازی بپردازید.

غواصی با دلفین در کیش
غواصی با دلفین در کیش

فلای‌بورد

فلای بورد یکی از بهترین تفریحات کیش از نظر مسافران محسوب می شود و در سالیان اخیر به محبوب ترین تفریح دریایی در جزیره تبدیل شده است. با فلای بورد می توانید پرواز بر فراز آسمان خلیج فارس را تجربه کنید که قطعا یکی از هیجان انگیزترین تفریحات دریایی جزیره محسوب می شود. روش کار فلای بورد به این شکل است که بورد مخصوصی به جت اسکی متصل می شود و شما سوار بر آن بورد به پرواز درخواهید آمد و روی هوا به انجام حرکات نمایشی می پردازید. 

برای دسترسی به تفریحات فلای بورد می توانید به اسکله تفریحی کیش و یا ساحل سیمرغ مراجعه کنید. از ساعت 9 تا 16 بعدازظهر فرصت انجام این تفریح را خواهید داشت.
فلای بورد یکی از بهترین تفریحات کیش
فلای بورد یکی از بهترین تفریحات کیش

پدل‌بورد

تا به حال قایق سواری ایستاده را تجربه کرده اید؟ برای این تجربه باید به سراغ پدل بورد بروید. در این تفریح شما بر روی یک بورد نسبتا بلند و کم عرض می ایستید و با پاروهای مخصوص بر روی آب  حرکت می کنید. اگر قصد دارید به همراه کودکان خود به این تفریح بپردازید باید از رد پدل بورد که ابعاد بزرگتری دارد استفاده کنید. یکی از تفریحات کیش برای کودکان همین پدل بورد است که می تواند تجربه‌ی هیجان انگیزی برای آنها محسوب شود. در ساحل سیمرغ و ساحل دامون می توانید به کلوپ های پدل بورد دسترسی داشته باشید و این تفریح مهیج در کیش را تجربه کنید.

پدل بورد در کیش
پدل بورد در کیش

غواصی در کیش

قطعا یکی از جذاب ترین تفریحاتی که انسان می تواند تجربه کند، زندگی در کنار آبزیان است. غواصی در اعماق اقیانوس ها و دریا ها در تمام دنیا از بهترین تفریحات آبی و دریایی محسوب می شود. در جزیره کیش هم این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی در عمق 4 یا 6 متری غواصی کنید. نکته جالب در مورد این تفریح این است که شما بدون تجربه‌ی غواصی و حتی شنا، می توانید با کمک مربیان حاضر در کیش به غواصی بپردازید و از این تفریح جذاب لذت ببرید. 

غواصی در کیش
غواصی در کیش

جت‌اسکی از تفریحات کیش

قطعا یکی از بهترین تفریحات کیش، جت اسکی در خلیج فارس است. این تفریح دریایی هیجان انگیز در سواحل دریای خزر هم موجود است و در اکثر ساحل های لاکچری و تفریحی دنیا می توانید آن را تجربه کنید. اما تجربه‌ی جت اسکی در آب های زلال و نیلگون خلیج فارس می تواند تجربه ای دلنشین باشد که تا سال ها در خاطر شما بماند. 

قیمت جت اسکی به عنوان یکی از تفریحات لاکچری کیش، به تعداد نفرات و مدت زمان استفاده‌ی شما بستگی دارد. قیمت جت اسکی یک نفره را با توجه به مدت زمان های در نظر گرفته شده، در ادامه می توانید مشاهده کنید: 

 • 390 هزار تومان برای 15 دقیقه
 • 780 هزار تومان برای 30 دقیقه
 • 1 میلیون و 40 هزار تومان برای 45 دقیقه
 • 1 میلیون و 300 هزار تومان برای یک ساعت
جت اسکی از تفریحات کیش
جت اسکی از تفریحات کیش

گشت با قایق تندرو

گشت با قایق تندرو از تفریحات خانوادگی کیش محسوب می شود و شما می توانید به همراه خانواده یا جمعی از دوستان، سوار بر قایق تندرو شوید و در خلیج فارس گشت بزنید. قایق های تندرو در کیش به دو نوع تک موتوره و دو موتوره تقسیم بندی می شوند. قیمت هر کدام از این موارد متفاوت است و شما برای قایق های موتوری تک موتوره 380 هزار تومان و برای قایق های دو موتوره باید 530 هزار تومان بپردازید. 

تفاوت دیگر این قایق ها در گنجایش آنهاست. قایق های تک موتوره از 1 تا 6 نفر و قایق های دو موتوره از 1 تا 10 نفر ظرفیت دارند. هر دوی این قایق ها از اسکله تفریحی کیش تا ابتدای ساحل مرجان را طی می کنند که مدت زمان آن حدود 20 دقیقه است.

اگر علاقه مند هستید که مدت زمان بیشتری را در این قایق ها سپری کنید می توانید با پرداخت هزینه ای بیشتر، از بین گزینه های زیر یک مورد را انتخاب کنید:

 • 1.150.000 تومان برای 60 دقیقه گشت زنی با قایق تک موتور 
 • 1.500.000 تومان برای 60 دقیقه گشت زنی با قایق 2 موتور 
 • 1.950.000 تومان برای 120 دقیقه گشت زنی با قایق تک موتور 
 • 2.700.000 تومان برای 60 دقیقه گشت زنی با قایق 2 موتور 
گشت با قایق تندرو در کیش
گشت با قایق تندرو در کیش

کایاک‌سواری کیش

کایاک سواری نام یکی دیگر از تفریحات آبی کیش است که می توانید به صورت تکی یا دو نفره آن را تجربه کنید. در این تفریح شما سوار قایق های سبک و کوچکی خواهید شد که باید پارو بزنید، به همین دلیل بهتر است آمادگی جسمانی بالایی داشته باشید تا تجربه‌ی خوشایندی از این تفریح در ذهنتان باقی بماند. 

همانطور که گفتیم کایاک سواری کیش به دو صورت تکی و دو نفره انجام می شود و برای کایاک تک نفره باید 500 هزار تومان بپردازید، در حالی که قیمت کایاک دو نفره 1.150.000 تومان می باشد. مدت زمان استفاده از کایاک 60 دقیقه بوده و برای استفاده از آن باید به کلوپ سی من در ساحل دامون بروید.
کایاک سواری کیش
کایاک سواری کیش

اسنورکلینگ

به غواصی علاقه دارید اما از شنا در عمق زیاد می ترسید؟ برای حل این مشکل می توانید به سراغ اسنورکلینگ بروید. این تفریح دریایی همان غواصی است که در آب های کم عمق انجام می شود. برای این تفریح ماسک دارای عینک و لوله تنفسی نیاز دارید که این تجهیزات توسط کلوپ به شما تحویل داده می شود. اسنورکلینگ برای خانم ها و آقایان آزاد است و برای افراد 6 سال به بالا هیچ محدودیتی ندارد. 

مدت زمان استفاده از اسنورکلینگ، 60 دقیقه است و هزینه‌ی آن 650 هزار تومان می باشد. برای انجام این تفریح مهیج و خاطره انگیز از ساعت 9 تا 16 می توانید به اسکله تفریحی کلوپ 5 ستاره مراجعه کنید.

اسنورکلینگ، غواصی در آب های کم عمق
اسنورکلینگ، غواصی در آب های کم عمق

سی‌باب (SeaBob)

سی باب را می توان یک مدل جت اسکی دراز کش در زیر دریا و در سطح دریا حساب کرد. اگر به دنبال جدیدترین تفریحات کیش هستید، سی باب را امتحان کنید. این تفریح به تازگی به مجموعه کلوپ های تفریحی کیش اضافه شده است و زمان استفاده از آن از 15 تا 20 دقیقه است.  در حال حاضر برای تفریح سی باب می توانید به ساحل تفریحی سیمرغ مراجعه کنید.

سی باب، از جدیدترین تفریحات دریایی کیش
سی باب، از جدیدترین تفریحات دریایی کیش

کشتی های تفریحی کیش

یکی از جذاب ترین تفریحات کیش که معمولا طرفداران زیادی بین خانواده ها دارد، گردش و تفریح با کشتی های تفریحی کیش است. در این کشتی های تفریحی جنگ های شادی برگزار می شود که زمان برگزاری اکثر آنها نیمه های شب است. اجرای موسیقی زنده و برنامه های استندآپ کمدی به مدت 2 ساعت و پذیرایی مفصل از مهمانان از برنامه های کشتی های تفریحی کیش است. در ادامه بهترین کشتی های تفریحی کیش را به همراه قیمت آنها مشاهده می کنید.

کشتی های تفریحی کیشهزینه‌ی کشتی های تفریحی به تومان (1402)
اجاره کشتی تفریحی خصوصی2.000.000
کشتی کارینا632.000
کشتی اوستا590.000
کشتی آکواریوم250.000
کشتی آرتمیس پلاس610.000
کشتی تاپ تورز436.000
کشتی دنا570.000
کشتی رویای دریا650.000

کشتی های تفریحی کیش
کشتی های تفریحی کیش

تفریحات غیر آبی کیش

در لیست کامل تفریحات کیش می توانید تفریحات غیر آبی جذابی هم مشاهده کنید که تجربه‌ی آنها خالی از لطف نخواهد بود. البته شاید برخی از این تفریحات در شهرهای دیگر به خصوص در تهران هم در دسترس باشند، اما تجربه‌ی آنها در جزیره کیش می تواند به افزایش کیفیت سفر شما کمک کند. در جدول زیر تفریحات غیر آبی کیش را به همراه قیمت آنها مشاهده می کنید و پس از آن چند مورد از معروف ترین تفریحات غیر آبی جزیره را شما معرفی خواهیم کرد.

تفریحات غیر آبی کیشهزینه‌ به تومان (1402)
دلفیناریوم کیش590.000
تله کابین273.000
ورودی پارک سافاری25.000
پارک سنتر350.000
پارک برفی پنگوئن540.000
گشت جزیره با اتوبوس VIP230.000
گشت طبیعت گردی95.000
ورودی شهر زیرزمینی کاریز130.000
ورودی شهربازی هایلند20.000
اتاق فرار دالان نفرین154.000
کافه یخی175.000
خانه بومیان40.000
جایروکوپتر1.300.000
کلبه وحشت100.000
بانجی جامپینگ1.100.000
شهربازی فان کلاب400.000
تونل باد میکامال1.750.000
پرش آزاد روی تشکاز 191.000 تا 436.000

تفریحات غیر آبی کیش
تفریحات غیر آبی کیش

دلفیناریوم کیش

پارک دلفین کیش از معروف ترین پارک های دلفینی کشور محسوب می شود. در این پارک که به دلفیناریوم کیش معروف است می توانید بازیگوشی های انواع آبزیان مانند دلفین، گراز دریایی، شیر دریایی، گربه دریایی و پنگوئن ها را مشاهده کنید. بازی با توپ، عبور از حلقه و بازی این حیوانات به همراه مربیان نمایش جذابی است که در مقابل دیدگان شما به اجرا در می آید. 

آدرس: خیابان جهان، جنب پارک نیلوفر، پارک دلفین‌های کیش
زمان بازدید: هر روز از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰
دلفیناریوم؛ از بهترین تفریحات کیش
دلفیناریوم؛ از بهترین تفریحات کیش

بانجی جامپینگ

سقوط آزاد از ارتفاع 60 متری را تجربه کرده اید؟ با بانجی جامپینگ می توانید از ارتفاعات 40 و 60 متری خود را به پایین پرتاب کنید و یکی از خاص ترین تجربیات زندگی خود را رقم بزنید. از جمله محدودیت هایی که برای بانجی جامپینگ در نظر گرفته شده است می توان موارد زیر را نام برد:

 • عدم استعمال مواد مخدر، توهم زا، مشروبات الکلی و … تا 24 ساعت قبل از انجام بانجی جامپینگ
 • ممنوعیت انجام این بازی برای افراد بالای 135 کیلوگرم
 • ممنوعیت انجام بانجی جامپینگ برای افراد زیر 35 کیلوگرم
 • ممنوعیت انجام بازی برای افراد زیر 14 سال
 • ممنوعیت برای بانوان باردار
 • ممنوعیت برای افرادی با بیماری قلبی، فشارخون، دیسک و آرتروز
بانجی جامپینگ در کیش
بانجی جامپینگ در کیش

جایروکوپتر کیش

پرواز بر فراز آسمان جزیره کیش و خلیج فارس می تواند تجربه ای مهیج و شگفت انگیز باشد. شاید فقط یکبار این فرصت برای شما پیش بیاید، پس با جایروکوپتر این فرصت را به واقعیت تبدیل کنید و از مناظر جزیره‌ی زیبای کیش دیدن کنید. جایروکوپتر فقط برای 2 نفر ظرفیت دارد و یکی از آن 2 نفر خلبان خواهد بود. مدت زمان استفاده از این تفریح لاکچری هم 10 دقیقه است و برای تجربه‌ی آن باید به بلوار میرمهنا و مرکز پروازهای تفریحی کیش بروید.

توجه داشته باشید که این تفریح برای افراد بالای 100 کیلوگرم ممنوع است.
پرواز در آسمان جزیره کیش با جایروکوپتر
پرواز در آسمان جزیره کیش با جایروکوپتر

شهربازی هایلند

شهربازی ها همیشه از محبوب ترین تفریحات برای کودکان هستند. اما در شهربازی هایلند می توانید انواع و اقسام بازی ها را انجام دهید که برای هر سن و سالی مناسب هستند. از شبیه ساز پرواز گرفته تا بازی ها دیجیتالی و کامپیوتری، دستگاه های شانسی، سینما هفت بعدی، ایرهاکی، سافت پلی، مینی بولینگ و … در شهربازی هایلند وجود دارد. 

آدرس: کیش، میدان امیرکبیر، بلوار خلیج فارس، شهربازی هایلند
زمان فعالیت: از 11 صبح تا 1 بامداد
شهربازی هایلند کیش
شهربازی هایلند کیش

بهترین جنگ شبانه کیش

جنگ های شبانه‌ی کیش نقش مهمی در پکیج تفریحات کیش دارند و حتی افراد زیادی فقط برای شرکت در این جنگ ها به جزیره سفر می کنند. شادترین جنگ ها و جشن ها در جزیره‌ی کیش برگزار می شود که شامل تئاترهای کمدی و اجرای موسیقی و کنسرت توسط هنرمندان کشور می شود. در ادامه نام بهترین جنگ های شادی کیش از نظر کاربران را مشاهده می کنید:

 • پازل شو (اکبر اقبالی)
 • ستارگان رنگارنگ با حضور کمدین معروف حسین حیدری
 • دینامیت شو با اجرای میلاد صالح پور
 • پلاس شو
 • آرکاتاشو
 • جنگ شبانه ایرانیا با هنرمندی حمید خندان
 • ارم شو
 • بابک شو
 • پلاک خنده VIP
بهترین جنگ شبانه کیش
بهترین جنگ شبانه کیش

تفریحات کیش برای بانوان

جزیره کیش را می توان بهترین محیط تفریحی برای بانوان کشور دانست. در این جزیره با رعایت شئونات اسلامی تفریحات زیادی برای بانوان در نظر گرفته شده است. از تفریحات خانوادگی و دو نفره گرفته تا تفریحات تکی در پلاژ بانوان کیش که می توانند سفری رویایی برای بانوان ایرانی رقم بزنند. در جدول زیر می توانید این تفریحات را به همراه قیمت مشاهده کنید.

تفریحات کیش برای بانوانهزینه‌ برای هر نفر به تومان (1402)
پکیج ماه عسل سافاری کیش (2نفره)1.113.000
پکیج همدم سافاری کیش (2نفره)774.000
غواصی در کیش327.000
پارک برفی کیش375.000
بانجی جامپینگ579.000
شترسواری120.000
شاتل VIP130.000
غواصی VIP1.000.000
ماساژ ویژه250.000
تور باگی 2 نفره240.000
تور باگی خانوادگی 4 نفره490.000
پینت بال109.000
زورب بال163.000

تفریحات کیش برای بانوان
تفریحات کیش برای بانوان

تفریحات رایگان کیش

تا به اینجای مقاله قیمت تفریحات کیش 1402 را مشاهده کردید که احتمالا برخی از آنها قیمت های بسیار بالایی محسوب شوند. به همین منظور در این قسمت قصد داریم تفریحات رایگان کیش را به شما معرفی کنیم تا با توجه به بودجه‌ی خود بتوانید در جزیره‌ی کیش اوقات خوشی را سپری کنید. در ادامه چند مورد از بهترین تفریحات رایگان کیش را مشاهده می کنید:

 • بازارگردی در بازارهای سنتی و بومی کیش
 • قدم زدن در پارک ساحلی مرجان
 • اسکله میرمهنا با امکانات رفاهی مناسب مانند آلاچیق، باربیکیو، سرویس بهداشتی و …
 • تفریح در پارک شهر کیش
 • بازدید از کشتی یونانی
 • قدم زدن در نخلستان باغ بهشت
 • تفریح به همراه خانواده در ساحل خانوادگی کیش
 • انجیر معابد
 • باغ راه ایرانی
 • شهر باستانی حریره
تفریحات رایگان کیش
تفریحات رایگان کیش

نحوه‌ی رزرو تفریحات کیش

برای رزرو تفریحات می توانید از سایت تفریحات کیش و یا شماره تفریحات کیش استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با منطقه آزاد کیش می توانید به سایت رسمی آنها به نشانی https://tourism.kish.ir مراجعه کنید. اما برای رزرو تفریحات سایت های مختلفی وجود دارد که کافیست با جستجوی رزرو تفریحات کیش به آنها دسترسی پیدا کنید. البته که به صورت حضوری هم قادر خواهید بود بلیت تفریحات را به راحتی تهیه کنید، اما در صورتی که قصد سفر به کیش در ایام عید نوروز را دارید، بهتر است به فکر رزرو تفریحات باشید تا دچار مشکل نشوید.

کلام آخر

جزیره کیش به عنوان یکی از بهترین مقاصد تفریحی در ایران محسوب می شود و عده‌ی زیادی آن را به عنوان دبی ایران می شناسند. در این مقاله از همیار تریپ سعی کردیم لیست کامل تفریحات کیش را به شما ارائه دهیم و از تفریحات آبی تا غیر آبی و رایگان کیش را به شما معرفی کنیم. بهتر است قبل از سفر با این تفریحات هیجان انگیز و خاص آشنا شوید و با اطلاع قبلی نسبت به قیمت ها، به جزیره‌ی کیش سفر کنید.

سوالات متداول

بانجی جامپینگ، شهربازی هایلند، اتاق فرار، دلفیناریوم و ... که لیست کامل آنها را می توانید در مقاله مشاهده کنید.

بازدید از کشتی یونانی، بازارگردی، بازدید از انجیر معابد، بازدید از شهر باستانی حریره و ...

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.