خبر فوری: وای‌ فای رایگان در پایانه‌ های مرزی به زوار پیاده روی اربعین

 

به گزارش همیار تریپ، زائران اربعین 1402 می توانند از وای فای رایگان استفاده کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در جلسه با وزیر ارتباطات عراق توافق‌هایی برای ارائه خدمات بهتر، از جمله تامین وای فای رایگان در برخی نقاط و تعریف بسته‌های رومینگ بهتر برای زائران اربعین صورت گرفت.

به گزارش اخبار پیاده روی اربعین حسینی، عیسی زارع پور افزود: در دو هفته قبل جلسه‌ای را با وزیر ارتباطات کشور عراق، برای ارائه خدمات بهتر به زوار امام حسین (ع) داشته ایم و همچنین برای ایام پیاده روی اربعین توافقاتی صورت گرفته است و جزئیات این توافقات، در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

وزیر ارتباطات درباره ارائه بسته های رومینگ به زوار ایرانی گفت: رومینگ در عراق و ایران خصوصی است اما تلاش ما این است که از ابزارهایی که در اختیار وزارت ارتباطات هر دو کشور وجود دارد، استفاده کنیم. همچنین بتوانیم بسته های بهتری برای رومینگ از عراق به کشور جمهوری اسلامی ایران تعریف کنیم.

زارع پور درباره اقدامات عراق به زوار ایرانی خاطرنشان کرد: وزارت ارتباطات عراق قرار است در طول مسیر پیاده روی نقاطی را روی وای فای، رایگان در اختیار زوار قرار دهد. مجموعه ای از این اقدامات را در نظر گرفته ایم که در آینده نزدیک به زائرین عزیز اعلام خواهیم کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: در ایران همکاران ما تا نقاط مرزی، اقدامات بسیار گسترده ای را با استقرار سایت های سیار انجام داده اند و بتوانیم قبل از ورود به خاک عراق در مسیرها و مرزهایی که اعلام خواهد شد، مانند همیشه ارتباطات با کیفیتی را به مردم عزیز ارائه دهیم.

ارائه وای‌فای رایگان در پایانه‌های مرزی به زوار اربعین

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: به منظور ارائه تسهیلات ارتباطی برای زوار اربعین حسینی اینترنت wifi رایگان در پایانه‌های مرزی چذابه و شلمچه در استان خوزستان، مهران در استان ایلام، خسروی در استان کرمانشاه و همچنین تمرچین در استان آذربایجان غربی و باشماق در استان کردستان نصب و راه‌اندازی شد.

طبق اعلام شرکت مخابرات ایران، وی از اقدام جهت راه‌اندازی wifi رایگان در پایانه‌های مرزی خبر داد واعلام کرد: به منظور ارایه تسهیلات ارتباطی برای زوار اربعین حسینی اینترنت wifi رایگان در پایانه‌های مرزی چذابه، شلمچه در استان خوزستان و مهران دراستان ایلام و خسروی در استان کرمانشاه و هچنین تمرچین در استان آذربایجان غربی و باشماق در استان کردستان نصب و راه اندازی شد.

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.