راهنمای خرید بلیط اتوبوس برای پیاده روی اربعین ۱۴۰۲

 

به گزارش همیار تریپ، نرخ بلیت اتوبوس برای پیاده روی اربعین از تهران به مرز مهران اعلام شد. نرخ کرایه اتوبوس از تهران تا مرز مهران برای هر نفر، 680 هزار تومان اعلام شد و نرخ کرایه تاکسی هم 1.600.000 تومان اعلام شده است.

فروش بلیت اتوبوس اربعین هم رسما آغاز شده است و زائرین باید هر چه سریعتر برای خرید بلیت اتوبوس اقدام کنند. با توجه به حجم زیاد تقاضا برای بلیت اتوبوس مهران، همیشه زائرین اربعین در این بخش با مشکلاتی مواجه هستند و عده زیادی موفق به خرید بلیت نمی شوند.

خرید بلیت اتوبوس تهران به مهران

در حال حاضر فقط فروش بلیت اتوبوس تهران به مهران در دستور کار قرار گرفته است و پس از مشخص شدن تقریبی حجم تقاضا، مسیرهای دیگر نیز مشخص می شوند. برای خرید بلیت اتوبوس تهران به مهران که از مهمترین و پر ترددترین پایانه های مرزی است، کافیست به سایت های فروش اینترنتی بلیت اتوبوس مراجعه کنید.با مشخص کردن تاریخ سفر می توانید از موجودی بلیت اتوبوس مطلع شوید و به تعداد افراد گروهتان بلیت را خریداری کنید.

قیمت بلیط اتوبوس برای پیاده روی اربعین 1402

علاوه بر مرز مهران، مرزهای دیگری مانند شلمچه، چذابه، خسوری، تمرچین و باشماق هم برای عبور زائرین به سمت پیاده روی اربعین آماده هستند. شما می توانید با خرید بلیت اتوبوس خودتان را به این پایانه های مرزی برسانید و از مرز عبور کنید.

قیمت بلیت اتوبوس برای پیاده روی اربعین 1402 را در لیست زیر مشاهده می کنید:

  • بلیط اتوبوس تهران تا مرز مهران در ایلام؛ از 650 تا 750 هزار تومان
  • بلیط اتوبوس تهران تا مرز شلمچه در استان خوزستان؛ 810 هزار تومان
  • بلیط اتوبوس تهران تا مرز خسروی در استان کرمانشاه؛ 700 هزار تومان
  • بلیط اتوبوس تهران تا مرز چذابه در استان خوزستان؛ 790 هزار تومان

 

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.