راهنمای خرید بلیط هواپیما ویژه پیاده روی اربعین ۱۴۰۲

 

به گزارش همیار تریپ، یکی از راه های اصلی سفر به کربلا در ایام اربعین، سفر هوایی است. افراد زیادی هستند که برایشان حضور در پیاده روی مقدور نیست، اما علاقه مند هستند که در روز اربعین حسینی در بین الحرمین حضور داشته باشند. این افراد می توانند با خرید بلیط هواپیما ویژه پیاده روی اربعین 1402 به کربلا سفر کنند.

البته راه های دیگری مانند سفر زمینی با اتوبوس و یا قطار هم وجود دارد که خب سختی آنها بیشتر از سفر هوایی خواهد بود و احتمالا با قیمت های بالایی که برای این نوع سفرها تعیین شده است، عده ای سفر هوایی به کربلا را ترجیح دهند.

قیمت بلیط هواپیما اربعین 1402

طبق اعلام رسمی مسئولین مربوطه، قیمت بلیط هواپیمای اربعین 1402 به ازای هر نفر 8 میلیون تومان است. این بلیط برای پرواز رفت و برگشت از تهران به نجف است که البته هنوز بلیط فروشی آن آغاز نشده است.

البته بلیط هواپیمای اربعین، امسال به جز از مبدا تهران از مبدا مشهد هم موجود شده و شما می توانید از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به مقصد فرودگاه نجف با مبلغ 15 میلیون و 653 هزار تومان پرواز داشته باشید. این بلیط هم برای سفر رفت و برگشت است و تا قبل از یک شهریور امکان خرید آن میسر نیست.

البته شواهد نشان دهنده‌ی آن است که شما می توانید بلیط های چارتری کربلا را برای روز اربعین خریداری کنید. به طور کلی آمار سال های گذشته نشان می دهد که قیمت بلیط هر چقدر که به روز اربعین نزدیک تر شویم بالاتر خواهد رفت.

 

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.