Browsing Category

هتل های آنتالیا

بهترین هتل های آنتالیا را در سال 2023 بشناسید
بهترین هتل های آنتالیا را در سال 2023 بشناسید
بهترین هتل های آنتالیا با امکانات فوق العاده و لوکسی که در اختیار مسافران قرار می‌دهند توانسته‌اند افراد زیادی را به آنتالیا جذب کنند. آنتالیا یکی از شهرهای کشور ترکیه است و با توجه به آب و هوای خنکی که دارد، یکی از مقاصد گردشگری در تابستان و بهار محسوب می‌شود. در سال های اخیر ایرانیان زیادی به شهرهای مختلف ترکیه سفر می‌کنند که یکی از محبوب ترین آنها آنتالیا نام دارد چرا که این شهر جز بزرگترین مقاصد توریستی است و در لیست دارندگان بهترین هتل های خارجی قرار دارد.
در سفرها همیشه محل اقامت نقش مهمی را ایفا می کند. در واقع اگر از محل اسکان خود در یک مسافرت راضی نباشید ممکن است مسافرت خوبی را تجربه نکنید و از تمام هزینه هایی که کرده اید پشیمان شوید. آنتالیا به عنوان یکی از مقاصد بهترین تور خارجی ارزان انتخاب ایده آل برای ایرانیان است که بهتر است پیش از سفر با بهترین هتل های آنتالیا آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را در مورد اقامتگاه خود داشته باشید. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا با امکانات متنوعی که هتل های این شهر در اختیارتان قرار می دهند آشنا شوید.
معرفی بهترین هتل های آنتالیا
لذت اسکان دربهترین هتل های آنتالیا

هتل 5 ستاره گرانادا آنتالیا 

هتل های 5 ستاره در آنتالیا از امکانات زیادی برخوردار هستند اما کمتر اقامتگاهی را پیدا می کنید که برای کودکان مناسب باشد. هتل گرانادا یکی از بهترین هتل های آنتالیا برای کودکان محسوب می‌شود. علت آن هم بهره بردن از 2 مینی کلوب برای کودکان 4 تا 12 ساله و شهربازی مخصوص کودکان است. همچنین هتل گرانادا را می‌توان در لیست بهترین هتل های آنتالیا با پارک آبی قرار داد.
مینی کلاب و سرزمین عجایب که در این هتل قرار دارد از بازی های متنوع رومیزی، بازی های فکری و خلاقانه، پارک شناور، خدمات نگهداری از کودک به همراه کالسکه و ... بهره می برد. گرمکن و مخلوط کن هم از دیگر امکاناتی است که برای کودکان در این اقامتگاه فراهم شده است.
هتل 5 ستاره گرانادا در آنتالیا
هتل 5 ستاره گرانادا، بهترین هتل یوآل آنتالیا

دسترسی هتل گرانادا

یکی از معیارهای انتخاب بهترین هتل می‌تواند دسترسی آن به جاهای دیدنی، مراکز تفریحی و ایستگاه های مترو باشد. هتل گرانادا تا فرودگاه آنتالیا 33 کیلومتر فاصله دارد. برای رسیدن به این هتل وسایل حمل و نقل فراهم گردیده است.

امکانات رفاهی و خدمات هتل گرانادا

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
پارکینگ رایگاناتاق بدون آلرژینمای شهریانگلیسی
جکوزیبالکن اختصاصیاتاق سیگار ممنوعآلمانی
پینگ پنگتهویه مطبوعاتاق خانوادگیروسی
جشن های سرگرمیسرویس خانه داریسوئیت مجردیترکی
ایروبیکسرویس و حمام فارسی
سالن بدنسازیسرویس اتاق
کلوپ شبانهمینی بار
گیم نتامنیت بالا
انواع ماساژتلفن
اتاق بازیتلویزیون صفحه تخت
مانیکور و پدیکوریخچال
سرگرمی عصرانهمیز ناهارخوری

هتل 5 ستاره تایتانیک دلوکس گلف

از جذاب ترین هتل های آنتالیا باید به هتل لاکچری تایتانیک دلوکس گلف اشاره کنیم. احتمالا از نام این هتل، شکل و شمایل و معماری آن را حدس بزنید. تایتانیک دلوکس گلف به شکل یک کشتی کروز ساخته شده و فضای بی نظیر را در اختیار مسافران خود قرار می دهد. افرادی که به دنبال بهترین هتل های آنتالیا برای مجردها هستند باید این مکان را انتخاب کنند. امکانات این هتل آنقدر زیاد است که نمی‌توان به همه‌ی آنها پرداخت اما از مشخصات بارز و متفاوت آن نسبت به دیگر هتل ها باید به پارک آبی آن به همراه استخر بزرگی که در فضای باز وجود دارد اشاره کنیم.
استخر این مجموعه مساحتی معادل 5000 متر مربع دارد. زمین فوتبال به مساحت یک زمین فوتبال واقعی، 4 زمین تنیس، زمین بسکتبال و 8 رستوران متنوع و لاکچری باعث شده است که شما اقامت فوق العاده ای را در یکی از گرانترین هتل های آنتالیا سپری کنید. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره‌ی دلوکس گلف بدست آورید.
هتل تایتانیک دلوکس گلف آنتالیا
هتل تایتانیک دلوکس گلف آنتالیا، هتل شبیه کشتی

دسترسی تایتانیک دلوکس گلف

دسترسی تایتانیک دلوکس گلف به سواحل آنتالیا بسیار مناسب است و شما با 5 دقیقه پیاده روی به سمت ساحل می‌توانید به زمین مسابقات والیبال برسید. علاوه بر آن شما با اقامت در این هتل فقط 13 کیلومتر با فرودگاه فاصله دارید.

امکانات رفاهی و خدمات هتل تایتانیک دلوکس گلف

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
بولینگکف کاشی مرمرمنظره کوهستانیانگلیسی
جکوزیساحل خصوصینمای اقیانوسآلمانی
استخرلوازم بهداشتی رایگاننمای استخرروسی
ساحل آفتاب گیریسشوارسوئیت عروسترکی
سوناسرویس و حمامانواع سوئیتعربی
رستورانبالکن اختصاصیاتاق خانوادگیهلندی
ایروبیککتری برقیاتاق سیگار ممنوع
اتاق بخاروان گردابی
انواع ماساژتلفن
درمان پوستیتلویزیون صفحه تخت
مراکز خریدتلویزیون کابلی یا ماهواره
فروشگاه سوغاتیسرویس بیداری

هتل 5 ستاره تایتانیک مردان پلاس

در کودکی همه‌ی ما آرزوی زندگی در قصرهای مجلل و کاخ های زیبای انیمیشن ها را داشته ایم. زندگی در کاخ و قصر را می‌توانید با اقامت در هتل تایتانیک مردان پلاس تجربه کنید. این هتل دارای بزرگترین استخرهای روباز است که از بهترین هتل های آنتالیا از این حیث محسوب می‌شود. نمونه‌ی این استخرها را در اروپا نمی‌توانید پیدا کنید. هتل تایتانیک مردان پلاس از 8 رستوران، منطقه ساحلی خصوصی، اتاق های مجلل و دارای بالکن، رستوران هایی با غذاهای بین المللی، درمان های عجیب و غریب، بار روی پشت بام و ... برخوردار است. امکانات رفاهی این هتل به همین موارد خلاصه نمی‌شود و امکانات دیگر را در ادامه می‌توانید در جدول آن مشاهده نمایید.
هتل تایتانیک مردان پلاس
هتل تایتانیک مردان پلاس، زندگی در قصر مجلل

دسترسی هتل تایتانیک مردان پلاس

هتل 5 ستاره‌ی تایتانیک مردان پلاس فاصله ای 15 کیلومتری با فرودگاه دارد و کافیست 20 دقیقه رانندگی کنید تا به پرواز خود برسید. EXPO 2016 آنتالیا در 17 کیلومتری شما قرار خواهد داشت. این مکان اولین نمایشگاه بین المللی باغبانی ترکیه محسوب می‌شود.

امکانات رفاهی و خدمات هتل تایتانیک مردان پلاس

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
بولینگتخت های بسیار بلندمنظره کوهستانیانگلیسی
چترهای آفتابساحل خصوصینمای اقیانوسآلمانی
خدمات گریمحمام خصوصینمای استخرروسی
ساحل آفتاب گیریسرویس بیداریاتاق سیگار ممنوعترکی
سونااتاق نشیمن مجزاانواع سوئیت
انواع استخراتاق VIPاتاق خانوادگی
صندلی کودککتری برقیسوئیت عروسی
دستگاه کپی و فکسناهارخوری مجزا
انواع ماساژاتاق های متصل به هم
بیلیاردسرویس بیداری
دارتتلویزیون کابلی یا ماهواره
کلوپ شبانهلوازم بهداشتی رایگان

هتل 5‌ستاره دلفین امپریال لارا آنتالیا

آنتالیا با قرارگیری در کنار دریای مدیترانه به یک شهر توریستی تبدیل شده که با توجه به امکانات فوق العاده‌ی آن و هتل های لاکچری، سالانه گردشگران زیادی به این شهر جذب می شوند. هتل ساحلی دلفین امپریال از یک ساحل خصوصی برخوردار است. این هتل که یک معماری خارق العاده دارد و از بهترین هتل های آنتالیا لارا محسوب می‌شود شامل امکانات ویژه ای همچون استخرهای روباز، ماساژ درمانی، مرکز آب گرم، زمین تنیس و ... است. رستوران فیوژن که در این مکان حضور دارد انواع غذاهای بین المللی را برای شما سرو خواهد کرد. همچنین صبحانه، ناهار و شام به صورت بوفه باز در این هتل ارائه می‌شود.
هتل دلفین امپریال لارا، هتل کنار مدیترانه
بازدید از جذابیت های هتل دلفین امپریال لارا

دسترسی هتل دلفین امپریال لارا

فاصله‌ی 14 کیلومتری این هتل تا مرکز شهر آنتالیا برای شما امکان دسترسی به تمام مراکز خرید شهر آنتالیا را فراهم می سازد. همچنین فرودگاه آنتالیا تا این هتل فقط 20 دقیقه فاصله دارد و به محض رسیدن به آنتالیا می‌توانید خیلی سریع به محل اسکان خود برسید.

امکانات رفاهی و خدمات هتل دلفین امپریال

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
بولینگبالکن خصوصینمای شهریانگلیسی
اجاره دوچرخهساحل خصوصینمای اقیانوسآلمانی
وعده های غذایی کودکانمینی بارنمای استخرروسی
پارک آبیتهویه مطبوعاتاق سیگار ممنوعترکی
اتاق بازیلوازم بهداشتی رایگانانواع سوئیت
ماساژهای متنوعکمد لباساتاق خانوادگی
محلی برای گرفتن آفتابجا لباسیسوئیت عروسی
خوار و بار فروشی تلویزیون کابلی یا ماهواره
استخر روباز، سرپوشیدهبطری آب
بیلیارد
دارت
کلوپ شبانه

هتل 5 ستاره رگنوم کاریا آنتالیا

رگنوم کاریا از بهترین هتل های آنتالیا با قیمت مناسب است. شما با اقامت  در این هتل می‌توانید از سرسره های آبی، ماساژ درمانی، حمام بخار، سونا، تنیس، استخر موج، ساحل شنی، زمین گلف، حمام آبگرم و سوئیت های فوق لاکچری بهره ببرید. شکم گردی و رستوران گردی در هتل ها یکی از ارکان مهم برای انتخاب نهایی اقامتگاه محسوب می‌شود. این هتل هم با 7 رستوران لوکس و زیبایی که در خود گنجانده است می‌تواند تمام انتظارات شما را درمورد غذا برآورده کند.
هتل رگنوم کاریا، بهترین هتل از نظر دسترسی
دسترسی به تمام آنتالیا با اقامت در هتل رگنوم کاریا

دسترسی هتل رگنوم کاریا

پس از رسیدن به آنتالیا شما می‌توانید با رانندگی 30 دقیقه ای به هتل رگنوم کاریا برسید. دسترسی به مراکز خرید و سواحل دریای مدیترانه هم می‌تواند از مزایای این اقامتگاه محسوب شود.

امکانات رفاهی و خدمات هتل رگنوم کاریا

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
صندلی های خورشیدیساحل خصوصیانواع سوئیتانگلیسی
صندلی های ساحلیمینی باراتاق سیگار ممنوعآلمانی
وعده های غذایی کودکاناتاق های VIPنمای استخرروسی
خدمات شاتل یا تاکسی رایگانتهویه مطبوعاتاق خانوادگیترکی
کالسکهاتاق های متصل به همفرانسوی
شهربازی کودکانکمد لباسهلندی
کنسول بازیسشواراوکراینی
اتاق بازیتلویزیون کابلی یا ماهوارهعربی
تراس روی پشت بامکتری برقی

هتل 5 ستاره مکس رویال آنتالیا

با جستجو در بهترین هتل های آنتالیا نی نی سایت می‌توانید نظرات مردم در مورد اقامت آنها در این شهر را بخوانید. مکس رویال توانسته با امکاناتی که به مسافرین ارائه می دهد توانسته رضایت آنها را جلب کند. از امکانات و ویژگی های منحصر به فرد این هتل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
 • پارک های آبی
 • مینی دیسکو
 • زمین بازی
 • مناطق ژیمناستیک
 • باشگاه خلاقیت کودکان
 • مینی کلوپ مخصوص بچه های 1 تا 3 ساله
 • اتاق بازی برای کودکان 4 تا 7 سال
 • زمین گلف 18 سوراخ
 • ورزش های آبی
 • درمان های پوستی
احتمالا شما هم با وجود این امکانات نتیجه گرفته باشید که این هتل یکی از بهترین هتل های آنتالیا از نظر مسافران بوده و می‌توانید اقامت بی نظیری را در آن تجربه کنید. رستوران های Maxx Royal Belek غذاهای بین المللی از کشورهایی نظیر ژاپنی، یونانی، مدیترانه ای و ترکیه ای را به مشتریان ارائه می دهند. از 16 بار موجود در این مکان و رستوران آزورا هم می‌توان به عنوان دیگر خدمات ارائه شده نام برد.
مکس رویال بلک، بهترین هتل آنتالیا
تجربه ای از خدمات نوین در مکس رویال بلک

دسترسی هتل مکس رویال

مسافرانی که به آنتالیا سفر می‌کنند مطمئنا به فکر خرید سوغاتی و لباس هم هستند. یکی از بهترین هتل ها برای دسترسی به مغازه ها، هتل مکس رویال است. کافیست یک کیلومتر از محل اسکان خود دور شوید تا به مغازه ها، رستوران ها و بارهای شبانه برسید. همچنین فرودگاه آنتالیا 35 کیلومتر تا این هتل فاصله دارد.

امکانات رفاهی و خدمات هتل مکس رویال

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
تیراندازی با کمانچای ساز و قهوه سازانواع سوئیتانگلیسی
صندلی های ساحلیمینی باراتاق سیگار ممنوعآلمانی
نوشیدنی خوشامدگویی رایگانبالکن خصوصیاتاق خانوادگیروسی
استخر بزرگسالانتهویه مطبوع ترکی
کالسکهسرویس اتاق
کلاس تناسب اندامکمد و جا لباسی
کنسول بازیسشوار
قهوه فوری رایگانتلویزیون کابلی یا ماهواره
تراس روی پشت بامکتری برقی

هتل 5 ستاره لند آو لجندز

بهترین هتل های آنتالیا از امکانات متفاوت و متنوع زیادی برخوردار هستند که انتخاب را برای شما سخت خواهند کرد. اما سعی کنید نسبت به نیاز و بودجه ای که برای اقامت خود در نظر گرفته اید یک مورد را انتخاب کنید. هتل لند آو لجندز می‌تواند یکی از بهترین هتل های آنتالیا برای کودکان محسوب شود. سینما 5 بعدی، رودخانه دیوانه، استخر موج و ترن هوایی فضایی باورنکردنی را برای کودکان و جوانان فراهم می کند.
همچنین هایپر کوستر به طول 1300 متر با سرعت 115 کیلومتر بر ساعت می‌تواند باعث ترشح آدرنالین فراوان و به هیجان آوردن شما شود. از دیگر امکانات مطرح این اقامتگاه می‌توان به استخر سرپوشیده نیمه المپیک و استخر کودکان اشاره کرد. توجه داشته باشید که یک بلیط رایگان برای پارک آبی از سمت هتل لند آو لجندز دریافت خواهید کرد. رنگ های فانتزی اتاق ها، دستگاه های بازی Play Station، حمام خصوصی و ... دیگر خدماتی است که به شما ارائه می‌شود.
اقامتی رویایی در لند آو لجندز آنتالیا
امکانات عالی و اقامتی رویایی در لند آو لجندز آنتالیا
در مورد رستوران های این مکان خیالتان راحت باشد. با توجه به آشپزهای ایتالیایی، آمریکای جنوبی، برزیلی و اروپایی، منوهای متنوع و خاصی پیش روی شما قرار خواهد گرفت. لند آو لجندز در 25 کیلومتری فرودگاه آنتالیا قرار گرفته که دسترسی مناسبی را برای شما فراهم می کند.

امکانات و خدمات رفاهی هتل لند آو لجندز

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
پارک آبیبطری آبانواع سوئیتانگلیسی
بار اسنکیخچالاتاق سیگار ممنوعآلمانی
باشگاه بدنسازیبالکن خصوصیاتاق خانوادگیروسی
تبدیل ارزتهویه مطبوعترکی
کالسکهمینی بارعربی
کلاس تناسب اندامکمد و جا لباسی
سرسره آبیسشوار
اتاق بازیبالکن خصوصی
استخر بی نهایتکتری برقی

هتل 5 ستاره سوسسی آنتالیا

در صورتی که به دنبال بهترین هتل های آنتالیا 2023 هستید حتما باید اطلاعاتی را در مورد هتل سوسسی بدست آورید. این اقامتگاه جذاب و پلکانی می‌تواند تصور ذهنی هر کسی از یک بهشت باشد. درخت نخل بلند، ساحل شنی منتهی به آب های مدیترانه، آبگرم مجلل و باغ سبز از ویژگی های شگفت انگیز این مکان محسوب می‌شود. از دیگر امکانات لاکچری آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • استخر آب گرم با سقف شیشه ای
 • حمام مرمری
 • آب درمانی برای پوست
 • سنگ درمانی
 • ماساژآیورودا
 • استخر خصوصی در تراس  برخی از اتاق ها
 • بالکن محافظت شده در برابر باد
 • وان ماساژ آبی
هتل 5 ستاره سوسسی آنتالیا بهترین هتل 2023
اقامت ماندگار در هتل 5 ستاره سوسسی آنتالیا

امکانات و خدمات رفاهی هتل سوسسی

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
اسکواشتصفیه هواانواع سوئیتانگلیسی
خوار و بار فروشییخچالاتاق سیگار ممنوعآلمانی
نمازخانه و زیارتگاهکتری برقیاتاق خانوادگیروسی
مانیکور و پدیکورتهویه مطبوعنمای اقیانوسترکی
انواع ماساژساحل خصوصیسوئیت عروسفرانسوی
روزنامهکمد و جا لباسینمای استخرلهستانی
سرسره آبیسشواررومانیایی
میز مخصوص آفتاب گیریتلویزیون صفحه تختاوکراینی
انواع استخرهای جذاباتاق VIP

هتل 5 ستاره کنکورد آنتالیا

هتل 5 ستاره کنکورد (Concorde)‌را می‌توان از بهترین هتل های آنتالیا از دیدگاه توریستهای ایرانی دانست. اقامت فوق العاده ای که در این محل تجربه خواهید کرد با امکانات بی نظیری همراه خواهد بود و شما می‌توانید روزها و شب های زیبایی را در این ملک سپری کنید. از جمله امکاناتی که توانسته این هتل را نسبت به دیگر مکان ها متمایز کند می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
 • استراحتگاه آبگرم ساحل لارا
 • چشم انداز پاناروما از سواحل دریای مدیترانه
 • مبلمان مدرن
 • وای فای رایگان سشوار خصوصی
 • بار هاوانا و بار ساحلی
 • زمین تنیس
 • ماساژ درمانی
 • استخر سرپوشیده
تجربه آبگرم ترکیه در هتل کنکورد آنتالیا
تجربه بهترین اقامت با آبگرم ترکیه در هتل کنکورد آنتالیا
هتل کنکورد را همانطور که گفتیم می‌توان از بهترین هتل های آنتالیا برای ایرانیان دانست و سالیانه ایرانیان زیادی به این هتل مراجعه می‌کنند. طبق نظرات کاربران و مسافران ایرانی اقامتی فراموش نشدنی را در این ملک تجربه می کنید. دسترسی این هتل نسبت به فرودگاه کار آسانی نسبت به دیگر هتل ها است و شما کافیست 10 کیلومتر از هتل کنکورد فاصله بگیرید تا به فرودگاه برسید.

امکانات رفاهی و خدمات هتل کنکورد

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
سالن مشترک تلویزیونتصفیه هواانواع سوئیتانگلیسی
بولینگ ساحل خصوصیاتاق سیگار ممنوعآلمانی
بیلیاردتصفیه هوااتاق خانوادگیروسی
سالن ماساژ، ماساژ درمانیتهویه مطبوعاتاق سیگار آزادترکی
کالسکهتلفنسوئیت عروسفرانسوی
کلوپ شبانهاتاق عایق صدانمای استخرعربی
اجاره‌ی تجهیزات ورزشی آبیسشوار
سرگرمی عصرانهمبلمان راحت
تورهای پیاده رویاتاق VIP

هتل 5 ستاره آکرا آنتالیا

هتل آکرا را می‌توان در لیست بهترین هتل های آنتالیا در کنار دریا قرار داد. این هتل 5 ستاره با ویوی دریا مدیترانه و کوه های توروس توانسته منظره ای زیبا را برای اتاق های خود ایجاد کند. رستوران ها و بارهای این هتل محبوبیت بین المللی دارند و سالانه مسافرین زیادی برای تجربه‌ی اقامت در این ملک به آنتالیا سفر می‌کنند. هتل آکرا غذاهای ارگانیک و سالم را به همراه تنقلات مقوی برای شما ارائه می دهد.
این هتل یک مرکز سلامتی دارد که می‌تواند برای خانواده های ایرانی هم جذاب باشد. این مرکز سلامتی از بخش های مختلفی مثل سونا، حمام ترکی، انواع ماساژ برای دست و پا یا گردن و بخش های دیگر بدن، باشگاه های بدنسازی و زمین تنیس برخوردار است. تمامی این امکانات می تواند ترغیب کننده رزرو بهترین تور خارجی برای ماه عسل در آنتالیا باشد.
تجربه‌ی ماساژ و تنیس در هتل 5 ستاره آکرا
تجربه امکانات و خدمات خاص در هتل 5 ستاره آکرا

دسترسی هتل آکرا

هتل آکرا دسترسی مناسبی برای شما فراهم می کند. با اقامت در این هتل می‌توانید به مرکز خرید تراسیتی دسترسی داشته باشید. در واقع فقط 3 کیلومتر با این مرکز خرید فاصله خواهید داشت. منطقه قدیمی شهر، کافه ها، انواع بار و پارکینگ های عمومی رایگان از دیگر امکاناتی است که در دسترس شما قرار خواهد داشت. فاصله‌ی هتل آکرا با فرودگاه آنتالیا فقط 15 کیلومتر است.

امکانات و خدمات هتل آکرا

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
پارکینگ رایگانتصفیه هواانواع سوئیتانگلیسی
بازی های رومیزی و پازل رادیواتاق سیگار ممنوعآلمانی
دستگاه خودپرداز در محللوازم بهداشتی رایگاناتاق خانوادگیروسی
امنیت 24 ساعتهتهویه مطبوعاتاق سیگار آزادترکی
اتاق بخاربطری آبسوئیت عروس
کلوپ شبانهاتاق عایق صدانمای استخر
دستگاه فکس و کپیکتری برقینمای اقیانوس
قایق رانیسرویس بیدارینمای کوهستانی
غواصیاتاق VIP

هتل 5 ستاره رامادا آنتالیا

هتل رامادا از بهترین هتل های یوآل آنتالیا محسوب می‌شود. این هتل که در 700 متری کالیچی تاریخی قرار گرفته است از خاص ترین اقامتگاه های مورد انتخاب شما خواهد بود. احتمالا تا به اینجای کار انتخاب بهترین هتل های آنتالیا برای شما هم سخت شده است. هتل های بی نظیری در شهر آنتالیا وجود دارد که می‌تواند انتظارات شما را برآورده کند. هتل رامادا پلازا امکانات منحصر به فردی برای شما ارائه می دهد که می‌تواند کار شما را برای انتخاب کمی آسان تر کند که در ادامه به آنها آشنا خواهید شد.
هتل رامادا در 700 متری کالیچی تاریخی
بازدید از هنر و تمدن ترکیه در هتل رامادا در 700 متری کالیچی تاریخی

دسترسی هتل رامادا

در صورتی که به بازدید از موزه ها و بناهای تاریخی علاقه مند هستید باید رامادا را انتخاب کنید. این هتل کمتر از 800 متر با هتل شهر آنتالیا فاصله دارد. همچنین مناره شکسته در نزدیکی این هتل قرار گرفته و شما تنها 10 کیلومتر با فرودگاه شهر فاصله خواهید داشت.

امکانات رفاهی و خدمات هتل رامادا

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
فضای بازی سرپوشیده برای کودکانتصفیه هوااتاق سیگار آزادانگلیسی
تخته شیرجه تلویزیون صفحه تختاتاق سیگار ممنوعآلمانی
بیلیاردسرویس اتاقاتاق خانوادگیروسی
میز تنیساتاق VIPسوئیت مجردیترکی
درمان های صورتکتری برقینمای کوه
کلوپ شبانهاتاق عایق صدانمای استخر
ماساژ درمانیچای ساز و قهوه سازنمای اقیانوس
حمامسرویس بیداری
استخر بی نهایتتهویه مطبوع

هتل 5 ستاره آستریا کرملین آنتالیا

نام این هتل احتمالا برای شما هم آشنا باشد. هتل آستریا کرملین الگوبرداری شده از کاخ کرملین روسیه است. شما با اقامت در این ملک می‌توانید تجربه‌ی اقامت در کاخ کرملین را داشته باشید و از امکانات مختلفی مثل ساحل خصوصی، استخرها، ورزش های آبی، رستوران ها و سرگرمی های مخصوص کودکان استفاده کنید. از دیگر امکانات این هتل که از بهترین هتل های یوآل آنتالیا محسوب می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
 • رفلکسولوژی
 • ماساژ درمانی
 • جلبک درمانی
 • سونا
 • حمام ترکی
 • استخر سرپوشیده
البته که این امکانات آنقدر زیاد است که در این مقاله نمی‌توان به همه‌ی آنها پرداخت اما در ادامه بخش دیگری از آنها را در جدول مربوطه توضیح خواهیم داد. علاوه بر امکانات باید به مساحت 75000 متر مربعی این کاخ اشاره کنیم که شامل پارک آبی کودکان با 3 سرسره و پارک آبی بزرگسالان با 6 سرسره می‌شود. دوره های رقص و تیراندازی با کمان یا بازدید از غارهای مجاور هتل از دیگر خدماتی است که به شما ارائه خواهد شد. 
تجربه‌ی تیراندازی با کمان در هتل آستریا کرملین
تجربه تفریح و سرگرمی با اقامت در هتل آستریا کرملین

دسترسی هتل آستریا کرملین

برای رسیدن به مرکز شهر از این هتل باید 21 کیلومتر دور شوید و برای رسیدن به فرودگاه هم باید تنها  12 کیلومتر رانندگی کنید. شهر آنتالیا با توجه به قرارگیری در کنار دریای مدیترانه تمام جذابیت خود را در سواحل خود بنا نهاده است و بهترین هتل های آنتالیا در این محدوده ساخته شده اند. به همین دلیل دسترسی خاصی برای هتل ها در نظر گرفته نشده و شما با اقامت در این هتل ها می‌توانید به تمام امکانات شهر دسترسی داشته باشید.

امکانات رفاهی و خدمات هتل آستریا کرملین

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
اجاره دوچرخهتصفیه هوانمای کوهستانیانگلیسی
ماساژ درمانیساحل خصوصیاتاق سیگار ممنوعآلمانی
وای فای رایگانسرویس خانه داریاتاق خانوادگیروسی
میز تنیسبطری آبسوئیت مجردیترکی
سرویس پیشخدمتکتری برقیاوکراینی
کلوپ شبانهسرویس اتاقعربی
پاسیوبالکن خصوصیفارسی
حمامسرویس بیداری
دستگاه خودپرداز در محلمینی بار

هتل 5 ستاره ویند آف لارا

هتل 5 ستاره ویند آف لارا یکی دیگر از بهترین هتل های آنتالیا محسوب می‌شود. شما برای اقامتی آرام و لذت بخش باید به سراغ رزرو اتاق در این هتل بیایید. ویند آف لارا هم از امکانات ویژه ای برخوردار است که می‌تواند هر مسافری را از اقامت در این هتل راضی کند. برنامه های ویژه ای که در این اقامتگاه برای مسافرین اجرا می‌شود می‌تواند کاملا سرگرم کننده باشد. از جمله برنامه ویژه کودکان و کلوپ های شبانه که می‌تواند این هتل را بهترین هتل آنتالیا برای مجرد ها یا خانواده ها تبدیل کند. با هر سلیقه ای مطمئنا از امکانات این مکان استقبال خواهید کرد.
 ویند آف لارا بهترین اقامتگاه برای شما در ترکیه
بهترین اقامتگاه برای شما در ترکیه، هتل  ویند آف لارا

دسترسی هتل ویند آف لارا

هتل ویند آف لارا تنها 19 کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد و شما می‌توانید با ماشین های لاکچری این شهر به مرکز شهر بروید. علاوه بر مرکز شهر شما به راحتی به فرودگاه آنتالیا هم دسترسی خواهید داشت و فقط کافیست 12 کیلومتر را رانندگی کنید. 

امکانات رفاهی و خدمات هتل ویند آف لارا

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
سرگرمی عصرانهتلویزیون صفحه تختسوئیت مجردیترکی
ماساژ درمانیساحل خصوصیاتاق سیگار ممنوعآلمانی
بار کنار استخرمینی باراتاق خانوادگیروسی
میز تنیسسرویس اتاق
اینترنت پرسرعت رایگانکتری برقی
حمل و نقل فرودگاهامنیت بالا
پاسیوبالکن خصوصی
کلوپ شبانهتصفیه هوا
انواع استخرتهویه مطبوع

هتل 5 ستاره ریکسوس آنتالیا

هتل ریکسوس در یکی از محبوب ترین منطقه های آنتالیا یعنی بلک قرار گرفته است. این هتل که در باغ های شگفت انگیز آتاتورک واقع شده است منظره ای دیدنی را برای اتاق های خود فراهم کرده است. ریکسوس آنتالیا در کنار ساحل کنیالتی روبروی دریا و کوه های توروس قرار دارد. امکانات ویژه‌ی این هتل عبارتند از:
 • استخر مردابی
 • ساحل کنیالتی
 • خدمات شاتل به ساحل آرونا
 • ساحل خصوصی
 • بالکن خصوصی
 • منظره دریای مدیترانه
 • تراس پاناروما
 • غذاهای بین المللی
هتل سازگار با محیط زیست، ریکسوس آنتالیا
هتل سازگار با محیط زیست، ریکسوس آنتالیا
این هتل که سازگار با محیط زیست ساخته شده یکی از بهترین هتل های آنتالیا برای علاقه مندان به ورزش هم محسوب می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به مرکز لوکس Rixos Downtown به یک باشگاه ورزشی مدرن و دو زمین تنیس دسترسی پیدا کنید.

دسترسی هتل ریکسوس

دسترسی این هتل هم شاید نسبت به دیگر هتل ها مناسب‌تر باشد. شما در صورتی که در این محل اسکان پیدا کنید می‌توانید با 10 دقیقه پیاده روی به موزه‌ی آنتالیا برسید. فرودگاه آنتالیا هم حدودا نیم ساعت با این اقامتگاه فاصله دارد.

امکانات رفاهی و خدمات هتل ریکسوس

امکانات رفاهیویژگی های اتاقانواع اتاقزبان پرسنل هتل
سرگرمی عصرانهتلویزیون صفحه تختسوئیت مجردیترکی
ماساژ درمانیساحل خصوصیاتاق سیگار ممنوعآلمانی
بار کنار استخرمینی باراتاق خانوادگیروسی
میز تنیسسرویس اتاق
اینترنت پرسرعت رایگانکتری برقی
حمل و نقل فرودگاهامنیت بالا
پاسیوبالکن خصوصی
کلوپ شبانهتصفیه هوا
انواع استخرتهویه مطبوع

سوالات متداول

هتل های یوآل امکاناتی نظیر وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام را به صورت نامحدود در اختیار شما قرار می دهد. انواع استخر، انواع ماساژ، پارک های آبی، باشگاه ها، سرگرمی ها و ... از دیگر امکانات این هتل ها محسوب می‌شود.

هتل ویند آف لارا، هتل سوسسی، هتل رکسوس پریمیوم، هتل آستریا کرملین، هتل گرانادا، هتل رامادا

بهترین محله ها در کنار مدیترانه و بیشتر در منطقه‌ کمر و بلک قرار گرفته اند.

هتل های این شهر از بهترین هتل های دنیا بوده و تقریبا می‌توان گفت تمام هتل های آنتالیا از بهترین ها هستند. اما هتل گرانادا و تایتانیک دلوکس گلف از بهترین هتل های آنتالیا محسوب می شوند.

بهترین هتل های ساحلی آنتالیا همراه با دیسکو در سال ۱۴۰۲

اگر قصد سفر به کشور جذاب ترکیه را دارید قطعا شهر بی نظیر آنتالیا در گزینه های شما خواهد بود. این شهر ساحلی با آب و هوای مدیترانه ای و چشم انداز فوق العاده خود مرکز گردشگری و تفریحی ترکیه محسوب می شود که علاوه بر ساحل و طبیعت…
ادامه مطلب …

بهترین هتل های آنتالیا با پارک آبی ۱۴۰۲ + [قیمت، عکس و آدرس]

بهترین هتل های آنتالیا با پارک آبی کدامند؟ اگر تجربه سفر به آنتالیا را داشته باشید، می دانید که این شهر نسبت به استانبول تنوع جاذبه های گردشگری کمتری دارد و بهتر است که هتلی را برای اقامت انتخاب کنید که دارای امکانات رفاهی فوق العاده باشد.…
ادامه مطلب …

بهترین هتل های آنتالیا برای مجردها در سال ۱۴۰۲

ترکیه به عنوان یک کشور فرا قاره ای مقصد فوق العاده ای به خصوص برای ایرانی ها می باشد. اغلب کسانی که برای سفر به ترکیه می روند شهر ساحلی بینظیر آنتالیا را انتخاب می کنند. این شهر در بخش آسیایی ترکیه واقع شده است و سواحل دریای…
ادامه مطلب …

بهترین هتل های uall آنتالیا مخصوص عشق و حال

 شهر رویایی آنتالیا که به آن خانه آتالوس نیز می گویند سالانه گردشگران زیادی را مجذوب ساحل بی نظیر و اب و هوای مدیترانه ای خود می کند. می توانید با رزرو یکی از بهترین هتل های uall آنتالیا یک سفر رویایی را به خود هدیه دهید. در این…
ادامه مطلب …

بهترین هتل های آنتالیا مخصوص خانواده و کودکان

بهترین هتل های آنتالیا مخصوص خانواده و کودکان را قبل از سفر به آنتالیا به همراه خانواده شناسایی کنید. سفر به آنتالیا یکی از رویایی ترین سفرهای خارجی محسوب می شود و سالانه ایرانیان زیادی به این شهر زیبا در ترکیه سفر می کنند. هتل های آنتالیا…
ادامه مطلب …

24 هزار متر استخر و پارک آبی در هتل گرانادا لاکچری آنتالیا!

هتل گرانادا لاکچری بلک، قطعا یکی از بهترین هتل های آنتالیا و حتی یکی از بهترین هتل های دنیا است. امکانات و خدمات بی نظیری که در این هتل وجود دارد باعث می شود قیمت رزرو هتل گرانادا لاکچری آنتالیا به شکل عجیبی بالا باشد. اما اگر کمی در مورد…
ادامه مطلب …