هتل های مرکز شهر وان ترکیه را بشناسید!

 

به گزارش همیار تریپ شهر وان ترکیه با توجه به مراکز خرید خوبی که دارد و برندهای معتبر دنیا در آن شعبه دارند، مورد استقبال مسافران زیادی قرار می گیرد. تورهای زمینی وان ترکیه بهترین گزینه برای شما هستند و می توانید از مرز رازی به وان برسید. برای مدیریت هزینه ها در این سفر که یک سفر اقتصادی و ارزان است، بهتر است اطلاعات کافی در مورد هتل های وان داشته باشید. اگر هتل های مرکز شهر وان ترکیه را بشناسید می توانید اقامتی ارزان داشته و به بسیاری از جاذبه های وان دسترسی داشته باشید.

هتل های مرکز شهر وان ترکیه

به طور کلی شهر وان شهر کوچکی است و برای دسترسی به مراکز خرید، جاذبه های تفریحی و دریاچه وان کار سختی نخواهید داشت، اما اگر بتوانید در هتل های مرکز شهر که قیمت های مناسب تری هم دارند اقامت داشته باشید، دسترسی مناسب تری به جاذبه های گردشگری وان خواهید داشت. به همین منظور در ادامه این گزارش قصد داریم هتل های مرکز شهر وان را به شما معرفی کنیم.

هتل ۳ ستاره دیمت پارک (Dimet Park Hotel Van)

اگر به عکس بهترین هتل های وان نگاه کنید با یک هتل زیبا که امکانات و قیمت مناسبی دارد مواجه می شوید. این هتل دیمت پارک نام دارد که دارای رستوران و بار، تراس، سالن استراحت مشترک، خدمات اتاق، پذیرش 24 ساعته و وای فای رایگان است.

هتل ۳ ستاره فواد (Fuat Hotel van)

این هتل در خیابان جمهوریت قرار گرفته و با 27 سال سابقه از شهرت زیادی در شهر وان برخوردار است. این اقامتگاه که 5 طبقه داشته و دارای 53 اتاق است، ظرفیت مناسبی را برای مهمانان ارائه می دهد. با توجه به قرارگیری آن در نزدیکی موزه وان می تواند گزینه مناسبی برای شما در این شهر کوچک باشد. از جمله امکانات هتل فواد می توان مواردی مثل تلویزیون صفحه تخت، اینترنت پرسرعت، حمام اختصاصی، مبلمان مدرن، صبحانه رایگان، رستوران و کافه، پذیرش 24 ساعته و … را نام برد.

هتل 4 ستاره هالدی وان (Haldi Hotel)

این هتل 4 ستاره از امکانات رفاهی نسبتا خوبی برخوردار است و با توجه به موقعیت مناسبی که در شهر وان دارد باعث می شود به مراکز خرید وان، رستوران ها، پارک آبی چاقداش و … دسترسی خوبی داشته باشید. از جمله امکانات این هتل 4 ستاره می توان موارد زیر را نام برد:

  • سالن اسپا
  • سونا
  • حمام ترکی
  • سالن بدنسازی
  • پارکینگ رایگان

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.