اجاره آپارتمان مبله در استانبول میدان تکسیم چقدر آب می خورد؟

 

به گزارش همیار تریپ میدان تکسیم استانبول از مهمترین میادین این شهر توریستی حساب می شود و با توجه به دسترسی مناسبی که در اختیار مسافرین قرار می دهد، همیشه از محبوب ترین محله ها برای اقامت در استانبول بوده است. با اقامت در میدان تکسیم می توانید به بهترین مراکز خرید استانبول، اماکن گردشگری، ایستگاه های مترو، اتوبوس و حمل و نقل عمومی دسترسی داشته باشید.

در اطراف میدان تکسیم هتل ها و آپارتمان های زیادی وجود دارد که می توانید در آنها اقامت داشته باشید. اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای هتل در یک آپارتمان مبله ارزان قیمت تر اقامت داشته باشند. بهتر است قبل از سفر قیمت هر دو مورد را پیدا کرده و مقایسه کنید تا بتوانید هزینه های سفر به استانبول را بهتر مدیریت کنید.

نرخ اجاره آپارتمان مبله در میدان تکسیم استانبول

برای اجاره آپارتمان مبله در اطراف میدان تکسیم گزینه های مختلفی با ظرفیت های متنوع در دسترس شما است. با توجه به تعداد افراد، زمان سفر، امکانات آپارتمان، نوع محله و از این دست موارد می تواند قیمت ها متفاوت باشد. اما به طور کلی در حال حاضر شما برای اقامت در آپارتمان مبله میدان تکسیم استانبول به مدت 1 روز، برای ظرفیت 4 نفر، باید حدود 2000 تا 3000 لیر بپردازید.

در لیست زیر می توانید قیمت های حدودی برای اجاره آپارتمان مبله در میدان تکسیم برای ظرفیت های مختلف را مشاهده کنید:

  • اجاره آپارتمان برای ظرفیت 8 نفر، حدود 2800 تا 3800 لیر
  • اجاره آپارتمان برای ظرفیت 6 نفر، حدود 2200 تا 3200 لیر
  • اجاره سوئیت ارزان برای ظرفیت 2 نفر، حدود 1000 تا 1500 لیر
  • اجاره آپارتمان ارزان برای ظرفیت 4 نفر، حدود 1500 تا 2000 لیر

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.