اجاره سوئیت در استانبول برای یک هفته چقدر هزینه دارد؟

 

به گزارش همیار تریپ استانبول یکی از شهرهای توریستی و مهم در ترکیه است که در این سال ها ایرانیان زیادی به این شهر سفر کرده اند. البته افراد زیادی از ایران اقدام به خرید خانه یا مهاجرت به استانبول کرده اند و به همین دلیل در این شهر ایرانیان زیادی را خواهید دید. اگر شما هم قصد سفر به ترکیه و استانبول را دارید بهتر است به جز قیمت هتل های استانبول که معمولا قیمت بالایی هم دارند، با قیمت سوئیت هم آشنا شوید.

سوئیت های استانبول را علاوه بر روزانه می توانید به صورت هفتگی هم اجاره کنید و این موضوع می تواند مزایای مختلفی داشته باشد. تمام آپارتمان هایی که اجاره داده می شوند، مبله هستند و امکانات رفاهی کاملی را در اختیار شما می گذارند. اگر قصد سفر کاری، تفریحی و گردشگری را به استانبول دارید می توانید به همراه خانواده به مدت یک هفته با خیالی راحت در این سوئیت ها اقامت داشته باشید. از جمله مزایای دیگر سوئیت های استانبول می توان موارد زیر را نام برد:

  • هزینه پایین تر نسبت به هتل
  • دارای نگهبانی 24 ساعته
  • برخی از آنها دارای باشگاه ورزشی، استخر، سونا و جکوزی هستند.
  • دارای تمام وسایل آشپزی
  • دارای مبلمان و امکانات رفاهی خوب

قیمت اجاره سوئیت در استانبول برای یک هفته

اما مهمترین مسئله در مورد اقامت، قیمت آن اقامتگاه است. مطمئنا اگر تفاوت چندانی بین قیمت سوئیت ها با هتل ها نباشد افراد زیادی هتل را برای اقامت انتخاب خواهند کرد. اما شما می توانید سوئیت های تمیز با دسترسی مناسب در استانبول را با قیمت های مناسبی اجاره کنید.

در حال حاضر برای اجاره خانه در استانبول برای یک هفته، قیمت های متفاوتی وجود دارد و قیمت آنها نسبت به امکانات، ظرفیت، زمان سفر و عوامل مختلف دیگری در بازه‌ی 4000 تا 20000 لیر قرار می گیرد.

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.