تور زمینی ایروان برای 6 شب چقدر هزینه دارد؟ + لیست قیمت

 

به گزارش همیار تریپ ایروان به عنوان پایتخت ارمنستان و یکی از نزدیکترین شهرهای این کشور به ایران، به عنوان مقصدی مناسب برای سفرهای خارجی محسوب می شود. با توجه به قیمت مناسب تورهای زمینی و هوایی ایروان، این تورها همیشه از پرطرفدارترین تورهای خارجی در بین مردم ایران بوده اند.

ایروان و به طور کلی ارمنستان مساحت چندانی ندارند و ارمنستان از کشورهای کوچک دنیا به شمار می رود. اما در همین کشور کوچک جاذبه های تاریخی و دیدنی زیادی وجود دارد. از کلیساهای قدیمی و زیبا گرفته که معماری آنها می تواند شما را شگفت زده کند، تا پارک های آبی و هتل های شیک ارمنستان که اقامت فوق العاده ای را برای شما رقم می زنند.

قیمت تورهای زمینی ایروان

برای سفر به ارمنستان دو راه زمینی و هوایی وجود دارد. قطعا تورهای زمینی ایروان قیمت های مناسب تری نسبت به تورهای هوایی دارند. اگر قصد کاهش هزینه های سفر خود را دارید بهتر است تور زمینی را انتخاب کنید و حتی الامکان به سراغ هتل های 3 ستاره ایروان بروید.

هزینه های تور زمینی شامل بلیط رفت و برگشت به ایروان می شود و پرداخت هزینه هتل برای 4 شب و 5 روز که در هتل های 3 ستاره قیمت تورها از 7 تا 10 میلیون، اما در هتل های 5 ستاره این قیمت به 24 میلیون تومان هم می رسد.

در جدول زیر می توانید قیمت تورهای زمینی ایروان را مشاهده کنید:

هتلدرجه هتلنوع اتاققیمت(هرنفر / تومان)
BAXOS۳۲ تخته۷,۵۱۰,۰۰۰
BAXOS۳۱ تخته۱۰,۱۹۰,۰۰۰
NICE۳۲ تخته۹,۳۰۰,۰۰۰
NICE۳۱ تخته۱۳,۷۶۰,۰۰۰
HOLIDAY INN EXPRESS۵۲ تخته۱۵,۷۹۰,۰۰۰
HOLIDAY INN EXPRESS۵۱ تخته۲۴,۶۷۰,۰۰۰

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.