اقامت در کلبه چوبی در پارک جنگلی چالدره شبی چنده؟

 

به گزارش همیار تریپ کلبه های چوبی پارک جنگلی چالدره از بهترین اقامتگاه های شمال کشور محسوب می شوند که در منطقه جنگل های دو هزار و سه هزار تنکابن قرار گرفته اند. این کلبه ها که در محدوده 110 هکتاری پارک جنگلی قرار گرفته اند امکانات رفاهی مناسبی دارند و می توانند اقامت خوبی را برای شما رقم بزنند.

مجموعا 7 واحد مشابه این کلبه در این مجموعه وجود دارد که می توانید آنها را رزرو کنید. از جمله ویژگی های این کلبه ها، رزرو فول بورد آنهاست که با رزرو کلبه، هر 3 وعده غذایی برای شما رایگان خواهد بود. همچنین خدمات رایگان مختلفی در مدت اقامت به شما ارائه می شود که از جمله آنها می توان به ماهیگیری با قلاب، جنگل نوردی به همراه راهنما، دوچرخه سواری، بازدید از پردیس گوزن ها، دارت، تخته نرد، بدمینتون، اینترنت رایگان در محیط کافی شاپ و مینی بار برای دفعه‌ی اول اشاره داشت.

برخی از خدماتی که در این اقامتگاه ارائه می شود و باید برای آنها هزینه بپردازید که عبارتند از ماساژ درمانی، کافی شاپ و شارژ مجدد مینی بار.

هزینه اقامت در کلبه های چوبی چالدره

همانطور که گفتیم اقامت در این کلبه ها بسیار به صرفه است چون شما با رزرو اقامتگاه در این مجموعه، نیازی به پرداخت هزینه برای وعده های غذایی نخواهید داشت و می توانید از پارکینگ مجموعه و خدمات رایگان دیگری که نامبرده شده نیز استفاده کنید.

هزینه رزرو کلبه ها برای اقامت در هر شب، از 6 میلیون تومان آغاز می شود. البته در روزهای غیر تعطیل و اوایل هفته می توانید از تخفیف های مجموعه بهره مند شوید و هزینه کمتری بپردازید.

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.