اجاره لامبورگینی در دبی ساعتی چند است؟

 

به گزارش همیار تریپ، دبی یکی از توریستی ترین شهرهای دنیاست که سالانه گردشگران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب می کند. از هتل های لوکس و فوق العاده گرفته تا برج ها و ماشین های لاکچری که در این شهر می توانید سوار شوید، عواملی هستند که باعث جذب گردشگر می شوند. شاید با توجه به قیمت های ماشین های لوکسی مانند فراری و لامبورگینی، و البته عدم حضور این چنین ماشین ها در کشورمان کمتر فرصت پیش بیاید که بتوانید سوار اینچنین ماشین ها شوید.

در سال‌های اخیر، مؤسسات متعددی برای اجاره خودرو لوکس در دبی به وجود آمده‌اند و این موضوع سبب گسترده شدن خدمات در این حوزه شده است. مراحل اجاره ماشین در دبی در مؤسسات و شرکت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. با وجود این، مؤسسات کرایه ماشین در دبی معمولاً اتومبیل را با باک پُر از بنزین به افراد تحویل می‌دهند. همچنین مبلغی را برای جریمه‌های احتمالی به عنوان ودیعه ضمانت (دیپوزیت) دریافت می‌کنند که پس از پایان زمان رنت خودرو آن را به اشخاص بازمی‌گردانند.

اجاره ماشین لوکس در دبی بسیار آسان و سریع انجام می‌گیرد. برای این منظور کافی است با مؤسسات معتبر رنت اتومبیل در دبی تماس بگیرید و مدارک لازم برای کرایه خودرو در دبی را به صورت اینترنتی برای آنها ارسال نمایید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره لامبورگینی در دبی عبارتند از:

+ گذرنامه معتبر

+ گواهینامه بین‌المللی (قابل اخذ در ایران)

+ تکمیل آنلاین فرم اجاره خودرو

+ فیش پرداخت هزینه اجاره ماشین

شرایط اجاره لامبورگینی در دبی

برای اجاره بدون راننده لامبورگینی در دبی باید به شرایط زیر توجه ویژه داشت:

+ همراه داشتن مدارک خودرو هنگام رانندگی

+ توجه کامل به قوانین رانندگی در دبی

+ رانندگی نکردن افرادی که گواهینامه بین‌المللی ندارند

+ احترام به قوانین اجاره ماشین در دبی

+ نرفتن به مناطق صحرایی با خودروهای غیر شاسی‌بلند

+ تحویل به‌موقع خودرو طبق قرارداد

هزینه اجاره لامبورگینی در دبی

نرخ اجاره لامبورگینی در دبی، حدود 12 میلیون تومان یا 900 درهم دبی است که این قیمت برای یک روز است. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که برای رنت لامبورگینی در دبی علاوه بر هزینه اجاره، باید ودیعه ای برای هزینه های غیرقابل پیش بینی مانند جریمه و خسارت بپردازید. علاوه بر این موارد باید هزینه های پارک ماشین در معابر عمومی، پارکینگ های خصوصی و عوارض اتوبان ها را در نظر داشته باشید.

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.