اجاره آپارتمان در ارمنستان ماهانه چقدر است؟

 

به گزارش همیار تریپ، ارمنستان که یکی از کشورهای همسایه در شمال کشور است، با توجه به جاذبه های گردشگری، فرهنگ نزدیک و شرایط اقتصادی نسبتا مناسب همیشه مورد توجه مردم ایران بوده است. یکی از دغدغه های همیشگی در مورد سفر یا مهاجرت به ارمنستان، اجاره خانه در این کشور بوده است.

اجاره ارمنستان به صورت ماهیانه، روزانه، هفتگی و مدت زمان های مشخصی که مورد نیاز مسافرین باشد صورت می گیرد. اگر قصد سفر چند روزه به ارمنستان را دارید، می توانید برای تعداد روزهای مشخصی یکی از آپارتمان های مختلفی که در ایروان وجود دارند را اجاره کنید. اما اگر برای کار، زندگی موقت، مهاجرت و به طور کلی برای اقامت طولانی تر از یک ماه به ارمنستان سفر می کنید، باید به دنبال قیمت اجاره ماهیانه آپارتمان در ارمنستان باشید.

به طور کلی اجاره آپارتمان در ارمنستان برای افراد خارجی نیز مجاز بوده و هیچ تفاوتی در شرایط و مراحل قانونی این کار با اتباع این کشور وجود ندارد. در نظر داشته باشید که باید ضوابط و شرایط مورد توافق برای اجاره را به‌ صورت کتبی طی قرار دادی در شرکت یا مؤسسه‌ ای معتبر ثبت کنید. در این قرارداد باید اجاره‌ بهای آپارتمان یا ویلا و مدت‌ زمان دقیق سکونت، ذکر شود.

قیمت اجاره ماهانه آپارتمان در ارمنستان

  • آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر : 324.10 یورو
  • آپارتمان (1 خوابه) خارج از مرکز شهر : 172.25 یورو
  • آپارتمان (3 خوابه) در مرکز شهر : 701.35 یورو
  • آپارتمان ( 3 خوابه) خارج از مرکز شهر : 321.55 یورو

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.