سفر هوایی و زمینی به اصفهان چقدر اختلاف قیمت دارد؟ + قیمت تورهای اصفهان

 

به گزارش همیار تریپ، اصفهان به عنوان نصف جهان شناخته می شود و این لقب را به خود اختصاص داده است چون بسیاری از جاذبه های تاریخی، فرهنگی، معماری و … ایران در این استان قرار دارد. از 33 پل گرفته تا پل خواجو، منار جنبان، میدان نقش جهان، کوه صفه و بسیاری از رستوران ها و هتل های شیک امروزی که هر توریستی را به خود جذب می کنند در این استان وجود دارند.

سالانه افراد زیادی از شهرهای مختلف برای خرید تورهای مسافرتی اصفهان اقدام می کنند که با توجه به قیمت های مناسب این تور، یکی از محبوب ترین تورهای داخلی شناخته می شود.

قیمت تورهای اصفهان

شاید بسیاری از افراد فقط جاذبه های تاریخی و فرهنگی اصفهان را بشناسند، اما در این شهر می توانید به تفریحات هیجان انگیز و جذاب تری هم بپردازید. البته اگر شناخت کافی از شهر اصفهان و امکانات تفریحی آن ندارید بهتر است با تور سفر کنید و در کمترین مدت از تمام جاذبه های شهر اصفهان بهره مند شوید.

قیمت تورهای اصفهان نسبت به هتل و زمان سفر شما می تواند متغیر باشد. برای 2 شب اقامت در هتل پیروزی اصفهان و تور رفت و برگشت زمینی باید 2.500.000 تومان بپردازید. اما اگر این مدت زمان به 3 شب افزایش پیدا کند نرخ تور هم به 3.400.000 تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

در جدول زیر می توانید قیمت تورهای اصفهان را مشاهده کنید:

هتلدرجه هتلنوع سفرمدت اقامتقیمت (هرنفر / تومان)
عالی قاپی۳زمینی۲ شب۲,۳۰۰,۰۰۰
عالی قاپی۳زمینی۳ شب۳,۲۰۰,۰۰۰
عالی قاپی۳هوایی۲ شب۳,۵۰۰,۰۰۰
عالی قاپی۳هوایی۳ شب۴,۵۰۰,۰۰۰
پیروزی۳زمینی۲ شب۲,۵۰۰,۰۰۰
پیروزی۳زمینی۳ شب۳,۴۰۰,۰۰۰
پیروزی۳هوایی۲ شب۳,۶۰۰,۰۰۰
پیروزی۳هوایی۳ شب۴,۵۰۰,۰۰۰
آسمان۴زمینی۲ شب۲,۶۰۰,۰۰۰
آسمان۴زمینی۳ شب۳,۵۰۰,۰۰۰
آسمان۴هوایی۲ شب۳,۷۰۰,۰۰۰
آسمان۴هوایی۳ شب۴,۷۰۰,۰۰۰

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.