قیمت مسافرخانه در نجف شبی چند است؟

 

به گزارش همیار تریپ، با وجود موکب های زیادی که برای استراحت زائرین در مسیر نجف تا کربلا و دیگر شهرهای عراق در نظر گرفته شده است، برخی زائرین ترجیح می دهند در این ایام در مسافرخانه یا هتل اقامت داشته باشند.

البته توجه داشته باشید که در روزهای شلوغی سفر به اربعین، موکب های نجف بسیار شلوغ هستند، به طوریکه ممکن است مجبور شوید در صحن های حرم امام علی (ع) بخوابید. در سال های گذشته مسافران زیادی در حرم امام علی (ع) با کمترین امکانات اقامت داشتند و نتوانستند موکبی را حتی با کمترین امکانات برای خواب پیدا کنند. به همین منظور در این گزارش قصد داریم مسافرخانه ها و هتل های ارزان قیمت نجف را به شما معرفی کنیم.

قیمت مسافرخانه های نجف

مسافرخانه های نجف معمولا در شب هایی که نزدیک به اربعین است ظرفیت پذیرش مسافر را ندارند و ممکن است به خصوص در نزدیکی حرم نتوانید مسافرخانه مناسبی را پیدا کنید. از همین رو احتمالا مجبور خواهید شد که مسافرخانه هایی دور از حرم را برای اقامت انتخاب نمایید.

قیمت مسافرخانه نسبت به هتل در عراق بسیار ارزان تر است. شما می توانید با هزینه ای نزدیک به 300 تا 400 هزار تومان در یک مسافرخانه معمولی برای یک شب اتاق کرایه کنید. اما اگر به دنبال هتل های 2 یا 3 ستاره هستید هم می توانید با هزینه ای نزدیک به 400 تا 800 هزار تومان اتاق مناسبی را کرایه کنید.

 

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.