برای ۳ شب سفر به اصفهان تو این ماه چقدر باید هزینه کنیم؟ + تورهای اصفهان

 

به گزارش همیار تریپ اصفهان همیشه یکی از پرطرفدارترین شهرهای توریستی در ایران بوده است و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. قطعا بخش زیادی از جاذبه های گردشگری و فرهنگی کشور که از لحاظ معماری شهرت جهانی دارند را می توانید در این شهر مشاهده کنید. از میدان نقش جهان گرفته تا 33 پل، پل خواجو، منار جنبان، کاخ چهل ستون، خیابان چهارباغ و … می توانند گزینه های بی نظیری باشند که در طول سفر باید از آنها بازدید کنید.

برای سفر به اصفهان راه های مختلفی وجود دارد و شما می توانید به صورت شخصی با وسایل حمل و نقل عمومی و یا با ماشین شخصی به این شهر سفر کنید. اما با توجه به قیمت تورهای اصفهان که مناسب هستند و شما می توانید به همراه تور لیدر به اماکن تاریخی و فرهنگی زیادی از این شهر بازدید کنید، توصیه می شود به همراه تور به شهر اصفهان سفر کنید.

قیمت تورهای هوایی اصفهان

قیمت تورهای اصفهان به خدمات تور، هتل محل اقامت، زمان سفر و چند عامل دیگر بستگی دارد. در حال حاضر شما برای 3 شب اقامت در اصفهان به همراه تور باید هزینه ای معادل 5.900.000 تا 7.500.000 تومان بپردازید. اما اگر قصد کاهش هزینه ها را دارید می توانید تور 2 شب اقامت اصفهان را انتخاب کنید که قیمتی معادل 4.700.000 تا 5.800.000 تومان دارد.

در جدول زیر می توانید قیمت تورهای هوایی اصفهان را مشاهده کنید:

هتلدرجه هتلمدت اقامتقیمت /تومان
عالی قاپو۴۲ شب۴,۷۰۰,۰۰۰
عالی قاپو۴۳ شب۵,۹۰۰,۰۰۰
آسمان۴۲ شب۴,۸۰۰,۰۰۰
آسمان۴۳ شب۶,۰۰۰,۰۰۰
پارسیان کوثر۵۲ شب۵,۸۰۰,۰۰۰
پارسیان کوثر۵۳ شب۷,۵۰۰,۰۰۰

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.