اجاره ویلا در کدام مناطق شمال ارزش دارد؟

 

به گزارش همیار تریپ، شهرهای شمالی کشور همیشه اولین انتخاب برای سفر بوده اند و سالانه چندین میلیون از جمعیت ایران به این منطقه از کشور سفر می کنند. با وجود این حجم از گردشگران و مسافران در شهرهای شمالی، قطعا یکی از معضلاتی که به وجود می آید بحث اسکان آنهاست. در شمال ویلاها و اقامتگاه های مختلفی وجود دارد، اما بهتر است قبل از اجاره‌ی آنها اطلاعاتی را بدست آورید تا ببینید اجاره ویلا در کدام منطقه از شمال ارزش دارد.

اجاره ویلا جنگلی در شمال

یکی از گزینه های جذابی که پیش روی شماست، اجاره ویلای جنگلی در شمال است. قطعا سکونت در دل جنگل و زندگی به دور از هیاهوی شهر می تواند تجربه ای شیرین و متفاوت باشد. در این ویلاها با صدای پرندگان بیدار خواهید شد و منظره ای بی نظیر در مقابل چشمانتان خواهد بود. البته یکی از معایب آنها شاید دوری از دریا باشد و اگر به دنبال دسترسی بیشتر به دریا هستید باید به دنبال ویلای ساحلی باشید. اما توصیه می کنیم در فصل تابستان و روزهای گرم سال، به سراغ ویلاهای جنگلی بروید که چشم انداز زیبایی داشته و آب و هوای بهتری نسبت به مناطق دیگر شمال دارند.

از جمله شهرهایی که می توانید در آن بهترین ویلای جنگلی را اجاره کنید می توان به رامسر و به خصوص منطقه ییلاقی جواهرده اشاره داشت.

اجاره ویلا ساحلی در کنار دریا

یکی دیگر از گزینه های محبوب و ایده آل برای اجاره ویلا در شمال، اجاره ویلاهای ساحلی است. این ویلاها که در کنار سواحل و دریای خزر واقع شده اند می توانند تجربه ای شگفت انگیز از زندگی در کنار دریا را برای شما رقم بزنند. دسترسی آسان به دریا، سواحل شنی، چشم اندازی زیبا از دریا و… از جمله مزایای اقامت در این ویلاهاست. قطعا بیدار شدن با صدای امواج دریا و روشن کردن آتش در شب ها در کنار دریا می تواند تجربه ای بی نظیر از سفر به شمال باشد.

امکانات ویلاهای شمال

شمال ویلاهای متنوعی دارد که هر یک از آن‌ها دارای امکانات گوناگونی همچون: استخر، سونا، جکوزی و.. هستند، قیمت اجاره ویلا شمال، بر اساس امکانات آن ویلا محاسبه می‌شود. یکی از امکانات ویلاهای شمال، داشتن استخرهای روباز و سرپوشیده است که بر اساس سلیقه گردشگر نوع آن انتخاب می‌شود.

مسافران می‌توانند در این استخرها، لحظات شاد و مفرحی را در کنار همراهان خود داشته باشند. برخی دیگر از ویلاها دارای سیستم صوتی، بیلیارد، باربیکیو و… هستند که استفاده از هر کدام، می‌تواند لحظات نابی را در گنجینه خاطرات شما ثبت نماید.

نکات مهم قبل از اجاره ویلا در شمال

  • نزدیکی به ساحل دریا و جنگل
  • دسترسی به جاده‌های اصلی و فرعی
  • نزدیکی به فروشگاه‌های مواد غذایی
  • نزدیکی به جاذبه‌های گردشگری

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.