معرفی هتل های دارای دیسکو در وان ترکیه

 

شهر وان ترکیه از پرطرفدارترین مقصدهای خارجی برای ایرانیان است و سالانه افراد زیادی به این شهر سفر می کنند. با توجه به نزدیک وان به ایران که در مرز با ایران قرار گرفته است، سفر زمینی به این شهر بسیار آسان است و شما می توانید از طریق مرز رازی به راحتی به وان سفر کنید.

وان یک شهر کوچک و قدیمی است که شاید امکانات رفاهی فوق العاده ای نسبت به شهرهای پیشرفته دنیا نداشته باشد، اما سفری اقتصادی و ارزان قیمت را برای شما رقم خواهد زد. همچنین تفریحات شبانه و دیسکوها که در برخی از هتل های وان هم وجود دارند، می توانند از عوامل اصلی سفر ایرانیان به این شهر باشند.

هتل های وان با دیسکو

همانطور که گفتیم برخی از هتل های شهر وان دارای دیسکو، پارک آبی و بسیاری از امکانات رفاهی هستند که می توانند سفر شما را هیجان انگیز تر کنند. به طور کلی قیمت ها در شهر وان نسبت به شهرهای دیگر ترکیه پایین تر است و شما با هزینه ای شاید کمتر از 10 میلیون تومان بتوانید یک سفر ایده آل به وان داشته باشید.

اگر قصد سفر به وان ترکیه را دارید بهتر است با بهترین هتل های وان ترکیه و هتل های دیسکو دار وان آشنا شوید. در ادامه هتل های دارای دیسکو در وان را به همراه آدرس می توانید مشاهده کنید:

هتل رویال برک (Royal Berk Hotel)

هتل رویال برک دارای امکانات رفاهی نسبتا مناسبی است که از جمله آنها می توان به بار، اتاق سیگار، دیسکو، وای فای رایگان، میز تور، پارکینگ و … اشاره داشت.

آدرس: Bahcivan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 6.Sokak No:5, Van, Turkey

هتل تامارا (Tamara Hotel)

از مهمترین ویژگی های این هتل می توان به دسترسی مناسب آن به اماکن دیدنی و گردشگری وان اشاره داشت. همچنین هتل تامارا دارای پارکینگ رایگان، وای فای رایگان، خدمات اسپا و ماساژ، بار و دیسکو، تلویزیون کودکان و … است.

آدرس: Yüzbaşı Oğlu Sok No 1 Merkez, Van, Turkey

هتل بویوک اوراتو (Buyuk Urartu Hotel)

هتل بویوک اوراتو نیز از دیگر هتل های وان است که دارای دیسکو، دیجی، بار، میز تور، وای فای رایگان، سرویس شاتل، خدمات حمل و نقل فرودگاهی و … می باشد. با این اوصاف قطعا این هتل را می توان از بهترین هتل های وان دانست.

آدرس: Cumhuriyet Cad No:60 Merkez Van , Van, Turkey

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.