آیا ۱۳۷ میلیون تومان برای سفر به کشور ارزش دارد؟ + لیست تورها

 

به گزارش همیار تریپ، آنتالیا از مهمترین شهرهای توریستی ترکیه است و سالانه ایرانیان زیادی به این شهر سفر می کنند. با توجه به موقعیت جغرافیایی ایده آل آنتالیا که در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته است، مسافران در این سفر به جاذبه های تفریحی فوق العاده ای دسترسی دارند. از مناظر زیبای رو به دریا گرفته تا بناهای رومی، بهترین هتل ها با بهتری امکانات و … در این سفر می توانند مسافرتی جذاب را برای شما رقم بزنند.

قیمت تورهای آنتالیا

هزینه های سفر به آنتالیا به عوامل مختلفی از جمله هتل محل اقامت شما بستگی دارد. این موضوع که آیا این سفر ارزش 137 میلیون تومان هزینه را دارد یا خیر، به بودجه شما بستگی دارد. هتل یوآل گرند لاکچری بلک آنتالیا از بهترین هتل های دنیا به شمار می رود و قطعا اقامتی رویایی را در آن تجربه خواهید کرد، اما قیمت اتاق های یک تخته این هتل برای 6 شب اقامت تا 300 میلیون تومان هم می رسد. البته این قیمت با نزدیک شدن به روزهای پایانی تابستان کاهش پیدا کرده و تا 137 میلیون تومان رسیده است.

این هزینه ها برای هتل لوکس و یوآل گرند لاکچری بلک بود، اما اگر قصد کاهش هزینه ها و سفری ارزان به آنتالیا را دارید، می توانید در هتل های ارزان تر اقامت داشته باشید و هزینه ها را تا 50 میلیون هم کاهش دهید.

در جدول زیر می توانید قیمت تورهای آنتالیا را مشاهده کنید:

هتلدرجه هتلنوع اتاققیمت(هرنفر / تومان)
Granada Luxury Belek۵۲ تخته۷۸,۸۹۰,۰۰۰
Granada Luxury Belek۵۱ تخته۱۳۷,۸۹۰,۰۰۰
Crystal Water World۴۲ تخته۵۹,۱۹۰,۰۰۰
Crystal Water World۴۱ تخته۹۸,۸۹۰,۰۰۰
Transatlantik Hotel & Spa۴۲ تخته۵۰,۳۹۰,۰۰۰
Transatlantik Hotel & Spa۴۱ تخته۸۱,۸۹۰,۰۰۰

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.