آیا شهریور وقت مناسبی برای سفر به دبی است؟ + قیمت تورهای شهریور دبی

 

به گزارش همیارتریپ، دبی یکی از بهترین شهرهای دنیا برای گذراندن تعطیلات و انجام تفریحات مختلف است. سواحل آبی فوق العاده و ساختمان ها و برج های مرتفع از بهترین مناطق دیدنی دبی هستند. در سالهای اخیر، دبی با ارائه بهترین خدمات برای مسافران و همچنین ایجاد جاذبه های گردشگری همواره پیشتاز در امر جذب گردشگر بوده است. ایجاد مراکز خرید بی نظیر با همکاری برند های مطرح دنیا، دلیل دیگری بر جذب بیشتر گردشگر برای این شهر است. البته قبل از انجام سفر به این شهر، بهتر است درباره بهترین زمان سفر به این شهر اطلاعاتی را کسب کنید تا سفر رویایی شما تکمیل تر شود.

قیمت تورهای شهریور ماه دبی

هزینه تورهای دبی به عوامل مختلفی از جمله زمان سفر شما بستگی دارد. با توجه به آب و هوای گرم دبی، در روزهای تابستانی تخفیف های خوبی برای تورهای دبی در نظر گرفته می شود. پس از گر قصد سفر به دبی را دارید، شهریور ماه می تواند یکی از بهترین فرصت ها باشد که نسبتا هوا خنک تر از ماه های دیگر تابستان است و قیمت تورهای دبی نیز کاهش پیدا کرده است.

قیمت تورهای دبی در شهریور ماه، از حدود 32 میلیون تومان شروع و بسته به درجه هتل و تعداد نفرات هر اتاق می تواند افزایش پیدا کند. 

در ادامه مطلب، به بررسی قیمت تورهای دبی برای  شهریور ماه میپردازیم:

هتلدرجه هتلنوع اتاققیمت (هرنفر / تومان)
Fairmont۵۲ تخته۳۱,۹۹۰,۰۰۰
Fairmont۵۱ تخته۵۱,۳۱۰,۰۰۰
Al Bandar Rotana Dubai Creek۴۲ تخته۲۶,۹۷۰,۰۰۰
Al Bandar Rotana Dubai Creek۴۱ تخته۴۱,۲۶۰,۰۰۰
Rose Rayhaan By Rotana۴۲ تخته۲۴,۷۴۰,۰۰۰
Rose Rayhaan By Rotana۴۱ تخته۳۶,۳۴۰,۰۰۰

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.