لیست تفریحات شبانه در آنتالیا ۱۴۰۲ (عکس، آدرس + هزینه ها)

 

تفریحات شبانه آنتالیا از جمله جاذبه های این شهر توریستی در ترکیه محسوب می شود که باعث می شود افراد زیادی به آنتالیا سفر کنند. شهر آنتالیا با توجه به قرارگیری در سواحل مدیترانه، گردشگران زیادی را از نقاط مختلف جهان به خود جذب می کند. علاوه بر جاذبه های تفریحی و بهترین هتل های آنتالیا، تفریحات شبانه، کلاب ها، دیسکوها و … باعث می شوند که سفر به آنتالیا از سفرهای جذاب خارجی محسوب شود. در این مقاله از همیار تریپ قصد داریم لیست تفریحات شبانه در آنتالیا را به شما ارائه دهیم.

تفریحات شبانه در شهربازی های آنتالیا

شهربازی های جذاب آنتالیا یکی از بهترین اماکن تفریحی محسوب می شود که می توانید در دوران اقامت خود در آنتالیا، شب های خود را در شهربازی ها سپری کنید. از جمله بهترین شهربازی های آنتالیا که می توانند سفر شما را هیجان انگیز تر کنند، می توان موارد زیر را نام برد:

  • Land of Legends
  • Antalya Aquarium
  • Düden Waterfalls
  • Beach Park  
  • Luna Park
بهترین شهربازی های آنتالیا
بهترین شهربازی های آنتالیا

تفریحات شبانه در کلاب های شبانه آنتالیا

همانطور که گفتیم کلاب های شبانه آنتالیا می توانند بهترین گزینه برای تفریحات شبانه باشند. کلاب ها و دیسکوهای مختلفی در این شهر وجود دارد که می تواند لحظات شاد و مهیجی را برای شما رقم بزند. از موسیقی های هیجان انگیز گرفته تا رقص و پایکوبی، خوراکی های متنوع و … این کلاب ها را به محبوب ترین اماکن تفریحی در آنتالیا تبدیل کرده اند. در ادامه به معرفی بهترین کلاب ها و دیسکوهای شبانه در آنتالیا می پردازیم.

تفریحات شبانه در کلاب ها و دیسکوهای شبانه آنتالیا
تفریحات شبانه در کلاب ها و دیسکوهای شبانه آنتالیا

کلاب جولی جوکر (jolly joker)

با توجه به قیمت دیسکو انتالیا، کلاب جولی جوکر را می توان یکی از بهترین کلاب های شبانه دانست که قیمت های خوبی با توجه به کیفیتش ارائه می دهد. جولی جوکر بزرگترین کلاب در آنتالیا است و تا 500 نفر گنجایش دارد. اجرای موسیقی زنده توسط هنرمندان معروف ترک در این کلاب باعث محبوبیت این مکان تفریحی شده است. 

کلاب جولی جوکر، بزرگترین کلاب در آنتالیا
کلاب جولی جوکر، بزرگترین کلاب در آنتالیا

کلاب اینفرنو  (Inferno)

اگر در سواحل مدیترانه به دنبال دیسکو هستید، باید کلاب اینفرنو را انتخاب کنید. این کلاب معروف و ساحلی از بهترین دیسکوهای ترکیه و آنتالیا محسوب می شود. از برنامه های مهیج گرفته تا رقص و پایکوبی، انواع نوشیدنی ها و … در این کلاب پابرجاست.

کلاب اینفرنو آنتالیا
کلاب اینفرنو آنتالیا

کلاب الایز (Ally’s)

رفتن به دیسکو و کلاب های شبانه از بهترین تفریحات مجردی در آنتالیا محسوب می شود. کلاب الایز از جمله محبوب ترین کلاب ها برای مجردهاست که برنامه های مختلفی مانند رقص گروهی و هماهنگ، رقص سنتی ترکی، نوشیدنی، بازی کردن و … را در برنامه های شبانه‌ی خود جای داده است. اجرای موسیقی زنده در این دیسکو از مزایای آن محسوب می شود.

کلاب الایز در آنتالیا ترکیه
کلاب الایز در آنتالیا ترکیه

کلاب پاز  (PAUSE CLUB)

کلاب پاز هم از بهترین کلاب های آنتالیا محسوب می شود که با وجود دی‌جی های معروف ترک، حال و هوای خاصی را در این دیسکو برقرار می کند. موسیقی های شاد و پرانرژی، نوشیدنی های اصل و خوراکی های خوشمزه در این کلاب را شاید در کمتر باشگاه شبانه ای بتوانید پیدا کنید.

کلاب پاز آنتالیا
کلاب پاز آنتالیا

کلاب دارک انجل (Dark Angel Club)

باشگاه شبانه دیگری که قصد معرفی آن را داریم، دارک آنجل نام دارد. در کلاب دارک آنجل آنتالیا هم می توانید لحظات خوشی را سپری کنید و از امکانات آن مانند نوشیدنی ها و خوراکی های خوشمزه و … استفاده کنید.

کلاب دارک انجل؛ بهترین مکان برای تفریحات شبانه در آنتالیا
کلاب دارک انجل؛ بهترین مکان برای تفریحات شبانه در آنتالیا

قدم زدن در خیابان‌های آنتالیا

قدم زدن و خیابان گردی از بهترین تفریحات شبانه در آنتالیا و هر شهر دیگری محسوب می شود. آنتالیا با آب و هوای دلنشین و مطلوبی که در فصل های بهار، تابستان و پاییز دارد، فضای فوق العاده ای را برای قدم زدن در خیابان فراهم می سازد. البته باید بهترین زمان سفر به آنتالیا را انتخاب کنید، چون در زمستان هوا کمی سرد می شود و شاید برای خیابان گردی هوای مناسبی نداشته باشد. امنیت آنتالیا به قدری بالاست که با خیال راحت می توانید به خیابان گردی در خیابان های آن در هر ساعت از شبانه روز بپردازید.

خیابان گردی در آنتالیا، از بهترین تفریحات شبانه آنتالیا
خیابان گردی در آنتالیا، از بهترین تفریحات شبانه آنتالیا

کافه بارهای شبانه آنتالیا

کافه بارهای مختلفی در آنتالیا وجود دارد که می توانید در آنها به تفریح بپردازید. برخی از این کافه بارها فضایی آرام دارند که می توانید به گفت و گو و نوشیدن بپردازید، اما برخی از آنها موسیقی هایی با سبک راک دارند و شب هیجان انگیزی را سپری خواهید کرد. از جمله بهترین کافه بارهای آنتالیا می توان موارد زیر را نام برد:

  • کافه بار سلو هر روز به صورت 24 ساعته فعال است.
  • کافه بار هنگر هر روز از ساعت 9 صبح تا 12 شب فعالیت دارد.
  • کافه بار تودرز آرنا هر روز از ساعت  9 صبح تا 12 شب فعال است.
کافه بارهای شبانه آنتالیا
کافه بارهای شبانه آنتالیا

تجربه تفریحات داخل هتل‌ها

هتل های دیسکو دار آنتالیا هم می توانند در لیست تفریحات شبانه در آنتالیا قرار گیرند. همانطور که می دانید بهترین هتل های آنتالیا از امکانات رفاهی فوق العاده ای برخوردار هستند و بسیاری از هتل های ساحلی این شهر مانند هتل گرانادا لاکچری آنتالیا را می توان در بین بهترین هتل های دنیا قرار داد. علاوه بر پارک های آبی، استخر، سونا، جکوزی و دیگر امکانات رفاهی، دیسکو های مختلفی در این هتل ها وجود دارد که می توانید تفریحات شبانه خود را در هتل محل اقامتتان سپری کنید.

بهترین هتل های آنتالیا با امکانات تفریحی شبانه
بهترین هتل های آنتالیا با امکانات تفریحی شبانه

تفریحات شبانه در کشتی‌های لوکس آنتالیا

کشتی های تفریحی آنتالیا از بهترین تفریحات در این شهر توریستی محسوب می شوند. در شب ها می توانید در مهمانی های جذابی که بر روی این کشتی های لوکس برگزار می شود شرکت کنید. تجربه رقص و پایکوبی در کشتی های تفریحی لوکس آنتالیا یک تجربه متفاوت خواهد بود که با نوشیدنی و انواع خوراکی های خوشمزه همراه است.

تفریحات شبانه در کشتی های لوکس آنتالیا
تفریحات شبانه در کشتی های لوکس آنتالیا

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم لیست کاملی از تفریحات شبانه در آنتالیا به شما ارائه دهیم. از بهترین کلاب ها و کافه بارهای شبانه آنتالیا گرفته تا دیسکوها، کشتی تفریحی، هتل ها، خیابان گردی و رستوران گردی در این لیست قرار گرفته اند. اگر قصد خرید تور آنتالیا را دارید بهتر است قبل از سفر با مطالعه این مقاله اطلاعات کاملی را در مورد اماکن تفریحی آنتالیا به دست آورید.

 

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.