کارهای ممنوعه در سفر به تایلند! + لیست جدید تورهای تایلند

 

به گزارش همیار تریپ شهرهای توریستی تایلند مانند پاتایا و پوکت همیشه از پرطرفدارترین تورهای خارجی بین مردم محسوب می شوند. در طول سال افراد زیادی به پاتایا سفر می کنند، اما با عدم اطلاع از کارهای ممنوعه در پاتایا و تایلند ممکن است دچار مشکل شوند. فرهنگ های سنتی پاتایا برخی از کارهای معمولی را به عنوان بی احترامی تلقی می کند و به همین دلیل با انجام این کارها ممکن است مردم تایلند را آزرده خاطر کرده و در برخی اوقات با رفتار تند آنها مواجه شوید.

با چنگال غذا نخورید

هنگامی که به تایلند سفر کردید، باید قید غذا خوردن با چنگال را بزنید. در شهرهای تایلند به هیچ عنوان از چنگال استفاده نمی شود و فقط از قاشق یا چاپ استیک برای غذا خوردن استفاده می کنند. استفاده از چنگال در این کشور بی احترامی تلقی می شود پس بهتر است از آن استفاده نکنید.

در مورد پادشاه تایلند اظهارنظر نکنید

پادشاه تایلند یکی دیگر از خط قرمزهای مردم این کشور است. هرگونه بی احترامی و حتی هرگونه صحبتی در مورد پادشاه و خاندان سلطنتی تایلند بی احترامی و بی ادبی تلقی می شود، پس بهتر است در مورد این مسائل صحبتی نداشته باشید.

در این امکان با کفش نروید

در تایلند معابد تاریخی زیادی می بینید که فضای مذهبی مردم این کشور محسوب می شود. همانطور که در کشورمان مساجد و امامزاده ها جایگاه ویژه و احترام خاصی دارند، برای آنها نیز معابد و اماکن مذهبی باید مورد احترام قرار گیرند. پس بهتر است در هنگام ورود به این اماکن از کفش استفاده نکنید.

قیمت تورهای تایلند

بعد از کسب اطلاعات در مورد ممنوعه های تایلند بهتر است با قیمت تورهای تایلند نیز آشنا شوید تا بتوانید برای این سفر برنامه ریزی خوبی داشته باشید. برای سفر 8 روزه رفت و برگشت به پاتایا از طریق حمل و نقل هوایی، باید حدود 47.500.000 تومان تا 70.900.000 تومان بپردازید. قیمت تورها نسبت به خدمات تور، تعداد نفرات، زمان سفر، نوع هتل و از این دست عوامل متفاوت خواهد بود.

در جدول زیر می توانید قیمت تورهای تایلند را مشاهده کنید:

هتلدرجه هتلنوع اتاققیمت (هرنفر/تومان)
Amari Pattaya۵۲ تخته۴۷,۵۰۰,۰۰۰
Amari Pattaya۵۱ تخته۷۰,۹۰۰,۰۰۰
Centara Grand Mirage۴۲ تخته۴۶,۷۰۰,۰۰۰
Centara Grand Mirage۴۱ تخته۶۹,۲۰۰,۰۰۰
Royal Cliff Beach۴۲ تخته۴۵,۸۰۰,۰۰۰
Royal Cliff Beach۴۱ تخته۶۷,۶۰۰,۰۰۰

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.