اعطای وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان برای پیاده روی اربعین

 

به گزارش همیار تریپ، هر ساله وام های مختلفی برای اقشار مختلف جامعه در نظر گرفته می شود تا بتوانند به راحتی به سفر عتبات عالیات بروند. از جمله سازمان هایی که برای اعطای وام پیش قدم است، سازمان بازنشستگی کشوری است.

اعطای وام قرض الحسنه به بازنشستگان کشوری و وظیفه بگیران هم در هر سال در دستور کار قرار گرفته است. در سال 1401 وام 4 میلیون تومانی به متقاضیان اعطا شد. اما در حال حاضر برای وام بازنشستگان، ویژه پیاده روی اربعین خبری اعلام نشده است.

متقاضیان می توانند از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی به نشانی sabasrm.ir، اخبار مربوط به این وام را دریافت کرده و به محض اعلام اعطای این وام، اقدام به ثبت نام کنند.

وام بازنشستگان برای پیاده روی اربعین 1402

از مزایای این وام نسبت به وام 10 میلیون تومانی اربعین که از سوی بانک ملی اعلام شده است، می توان به اقساط و سود آن اشاره داشت. در سال 1401 این وام با سود 4 درصد و اقساط 12 ماهه اعطا شد که اگر در سال 1402 هم با این شرایط، این وام به بازنشستگان تعلق گیرد، دیگر نیازی به وام 10 میلیونی نخواهند داشت.

وام اربعین به بازنشستگان تامین اجتماعی

همچنین علاوه بر بازنشستگاه کشوری، بازنشستگان تامین اجتماعی هم می توانند برای دریافت وام بازنشستگان، پس از اعلام خبر آن اقدام کنند. این وام هم در سال 1401 به مبلغ 4 میلیون و با کارمزد 4 درصد بود که به افراد متقاضی اعطا شد.

در صورت انتشار خبرهای تکمیلی در این رابطه، از طریق همین سایت اخبار کامل تر را به عرض شما خواهیم رساند.

 

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.