وان ترکیه بریم یا کیش؟ کدومش تو تابستان ۱۴۰۲ حال میده؟

به گزارش همیار تریپ، فصل تابستان یکی از بهترین زمان ها برای مسافرت است. اما مسئله اساسی که ذهن مردم را مشغول می کند، انتخاب یک مقصد مناسب و جذاب با قیمتی ایده آل است.

از جمله شهرهایی که در تابستان از پرطرفدارترین شهرهای گردشگری محسوب می شوند، وان و کیش می باشند. شهر وان ترکیه با قیمتی مناسب می تواند یک سفر خارجی را برای شما رقم بزند و جزیره کیش یک سفر داخلی، اما با استانداردهای جهانی خواهد بود.

در تابستان 1402 کیش بریم یا وان ترکیه؟

اولین مسئله ای که باید در مورد این دو مقصد مقایسه کنیم، در مورد آب و هواست. آن چیزی که مشخص و واضح است، آب و هوای خنک و معتدل وان ترکیه در تابستان است، در حالی که آب و هوای کیش فوق العاده گرم است.

شاید تا چند سال پیش آنتالیا و استانبول از رقبای جدی جزیره کیش محسوب می شدند، اما در حال حاضر وان ترکیه هم با قیمت های مناسبی که دارد و با وجود پارک های آبی، رستوران های با کیفیت، هتل های لوکس و مراکز خرید خوب به یکی از رقبای کیش تبدیل شده است.

اما یکی از ویژگی های دیگری که وان ترکیه را به رقیب کیش تبدیل کرده است، برگزاری کنسرت های خوانندگان لس آنجلسی و انواع و اقسام جشنواره هاست. این موضوع سبب می شود افراد زیادی به جای سفر به کیش، به وان ترکیه سفر کنند و از این آزادی بیشتر استفاده کنند.

قیمت تورهای وان ترکیه تقریبا کمی ارزانتر از تورهای کیش هستند. البته تورهای هوایی وان هم قیمت و یا گرانتر از تورهای کیش در تابستان هستند. در این مورد تفاوت چندانی وجود ندارد، اما اگر به دنبال یک سفر ایده آل در تابستان های گرم و خشک هستید، به جای کیش باید وان ترکیه را انتخاب کنید.

 

 

 

3 Comments
  1. عمارت says

    وان بسیار بهتر از کیش است در کنار مزایای بالایی که دارد بسیجی و آخوندی نیست که مثل کنه اعشابت را بخورد و با آرامش تفریح می کنی

  2. داود says

    کیش به چه دردی میخوره تو این گرونی بخوام برم سفر خوب وان رو انتخاب میکنم حداقل کمی لبخند بیاد رو لبم

  3. مهدی says

    صد درصد وان میرم، هم ارزون هم آزادی کامل بزن و برقص یعنی واقعا هرکی بره کیش با این گرونیهاش واقعا …

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.