بهترین رستوران های ایرانی در ارمنستان (عکس منو + آدرس)

 

ارمنستان یکی از بهترین مقصد ها برای سفر خارجی محسوب می شود. با توجه به نزدیکی ارمنستان به ایران که در همسایگی قسمت شمال ایران قرار گرفته است، تورهای ارمنستان قیمت مناسبی دارند و شما می توانید با هزینه‌ی نسبتا کم این سفر را تجربه کنید. مردم ارمنستان ویژگی های فرهنگی مشترکی با ایرانیان دارند، اما با توجه به دین متفاوت مردم ارمنستان با ایران، در بسیاری از رستوران های ایروان گوشت حرام سرو می شود. به همین دلیل شاید دنبال بهترین رستوران های ایرانی در ارمنستان باشید تا بتوانید غذای مطمئنی را میل کنید. در این مقاله قصد داریم رستوران های ایرانی ارمنستان را به شما معرفی کنیم.

آدرس رستوران های ایرانی در ارمنستان
آدرس رستوران های ایرانی در ارمنستان

رستوران شیروان  (Shirvan Restaurant)

معروف ترین رستوران ایرانی در ارمنستان، رستوران شیروان است. این رستوران که بیشتر از 10 سال سابقه فعالیت در ارمنستان را دارد، انواع و اقسام غذاهای ایرانی را سرو می کند. از جمله غذاهایی که می توانید در رستوران شیروان سفارش دهید می توان به انواع و اقسام کباب ها، خورش ها، دیزی، سالادهای مختلف و انواع پیش غذا اشاره داشت. گوشت تمامی غذاها از حیوانات حلال گوشت تهیه می شود و شما از این بابت خیالتان راحت خواهد بود.

ساعت کاری رستوران شیروان: از 11:00 تا 24:00
شماره تماس رستوران شیروان: 582565-010
رستوران شیروان، بهترین رستوران ایرانی در ایروان
رستوران شیروان، بهترین رستوران ایرانی در ایروان

رستوران فونیکس  (Phoenix Restaurant)  

تنوع غذاها در منو از مهمترین ویژگی هاییست که می تواند یک رستوران را در بین مردم محبوب تر کند. رستوران فونیکس از جمله بهترین رستوران های ایرانی در ارمنستان است که تنوع غذایی بالایی دارد. به طوری که علاوه بر انواع کباب های ایرانی، خورشت ها، کشک بادمجان، میرزا قاسمی و دیگر غذاهای سنتی، می توانید انواع فست فودها را نیز سفارش دهید. انواع پیتزا، برگر و ساندویچ های فست فودی در این رستوران سرو می شود.

اما تنوع غذایی در این رستوران به غذا محدود نمی شود و شما می توانید انواع و اقسام نوشیدنی ها و پیش غذاها را سفارش دهید. از قهوه و نوشیدنی های گرم گرفته تا بستنی و انواع اسموتی و آبمیوه در این رستوران ایرانی سرو می شود. با توجه به فضای زیبای رستوران ایرانی فونیکس ایروان، اگر قصد دارید مهمانی یا جشنی را برگزار کنید، این رستوران گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

ساعت کاری رستوران فونیکس: از 12:00 تا 23:30
شماره تماس رستوران فونیکس: 94590497-374+
رستوران ایرانی فونیکس در ارمنستان
رستوران ایرانی فونیکس در ارمنستان

رستوران پارس  (Pars Restaurant) 

همانطور که از نام رستوران پارس مشخص است، شما با یک رستوران ایرانی مواجه هستید. مطمئنا در طول سفر خارجی نام های ایرانی و تابلوهایی که با زبان فارسی نوشته شده اند می توانند باعث خوشحالی و خرسندی ایرانیان باشند. در رستوران ایرانی پارس هم انواع کباب های ایرانی را می توانید با بهترین کیفیت و گوشت حلال میل کنید. در کنار غذا هم می توانید سالاد شیرازی، زیتون پرورده، ماست و خیار و … را سفارش دهید. 

از جمله ابتکارهایی که این رستوران به خرج داده و با استقبال مردم هم روبرو شده است، سرو ساندویچ کباب است. اگر علاقه ای به برنج ندارید و یا رژیم هستید، می توانید فقط ساندویچ کباب را میل کنید. همچنین در منوی رستوران انواع غذاهایی دریایی و ماهی های متنوع را مشاهده می کنید.

ساعت کاری رستوران پارس: از 11:00 تا 23:00
شماره تماس رستوران پارس: 275275-010
رستوران پارس در ارمنستان
رستوران پارس در ارمنستان

رستوران چکاوک  (Chakavak Restaurant) 

همانطور که گفتیم اگر در بین بهترین رستوران های ایروان به دنبال غذای حلال در ارمنستان هستید، باید رستوران های ایرانی را انتخاب کنید. یکی از بهترین رستوران های ایرانی، چکاوک نام دارد که با دیگر موارد نامبرده شده تفاوت اساسی دارد. طعم لذیذ کله پاچه در ارمنستان طعم متفاوتی خواهد بود، فقط کافیست صبح خود را در این رستوران شروع کنید. 

اما رستوران چکاوک به جز کله پاچه، غذاهای ایرانی دیگری مانند کباب ها، دیزی و انواع خورشت ها را سرو می کند. توجه داشته باشید که قبل از مراجعه به رستوران چکاوک از موجود بودن کله پاچه مطلع شوید، چون در تمام روزها سرو نمی شود.

ساعت کاری رستوران چکاوک: از 10:00 تا 24:00
شماره تماس رستوران چکاوک: 93782327-374+
رستوران ایرانی چکاوک در ایروان
رستوران ایرانی چکاوک در ایروان

رستوران شهرزاد   (Shahrzad Restaurant)

یکی دیگر از بهترین رستوران های ایرانی در ارمنستان، رستوران شهرزاد است. رستوران شهرزاد علاوه بر غذاهای اصیل ایرانی مانند کباب ها و خورشت ها، غذاهای دیگری مثل استامبولی، لوبیا پلو و … را نیز سرو می کند. اگر به دنبال یک فضای صمیمی و ایده آل هستید می توانید رستوران شهرزاد را انتخاب کنید.

ساعت کاری رستوران شهرزاد: از 11:00 تا 04:00
صفحه اینستاگرام رستوران شهرزاد: restaurant_club_shahrzad@
رستوران شهرزاد در ارمنستان
رستوران شهرزاد در ارمنستان

سخن پایانی

پیدا کردن غذای حلال در کشور ارمنستان کار سختی نیست و فقط کافیست بهترین رستوران های ایرانی در ارمنستان را بشناسید. در این مقاله از همیار تریپ سعی کردیم محبوب ترین و معروف ترین رستوران های ایرانی ارمنستان را به شما معرفی کنیم. بهتر است قبل از سفر این مقاله را مطالعه کنید تا با قیمت غذا در ارمنستان آشنا شوید و آدرس رستوران های ایرانی با گوشت حلال در ارمنستان را پیدا کنید.

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.