بهترین رستوران های مشهد + عکس و آدرس دقیق

 

بهترین رستوران های مشهد، می تواند سفر به این شهر را خاطره انگیز تر و دلچسب تر کند. مشهد مقدس به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) هر ساله میزبان تعداد زیادی از شیعیان و عاشقان آن حضرت می باشد. همچنین مناطق گردشگری نظیر بازار رضا، کوه سنگی، کلیسای مریم مقدس و … میتواند تجربه یک سفر عالی را در ذهن مسافران ثبت کند. در این مقاله از همیار تریپ قصد داریم بهترین رستوران های شهر مشهد را برای تجربه حس بهتر در این سفر به شما معرفی کنیم. 

رستوران معین درباری

یکی از بهترین رستوران های شهر مشهد و همچنین یکی از متنوع ترین آنها رستوران معین درباری است. این رستوران با سابقه چندین و چند ساله در ارائه خدمات به مشتریان می تواند تنوع زیادی از غذا ها را در اختیار مشتریان قرار دهد. منوی این رستوران علاوه بر خورشت های متنوع، کباب های کم نظیری را برای مشتریان سرو می کند البته برای سرو غذا ممکن است مدت زمان کوتاهی را معطل شوید زیرا رستوران معین درباری همیشه مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

آدرس رستوران معین درباری مشهد: مشهد، خیابان پاسداران (جم)، بین پاسداران ۲ و ۴، مقابل هتل باختر
شماره تلفن رستوران معین درباری مشهد: ۰۵۱۸۵۹۸۸۹۸
رستوران معین درباری مشهد
رستوران معین درباری مشهد

رستوران معلق مشهد     

تجربه صرف غذا در ارتفاع می تواند یک تجربه به یاد ماندنی باشد. اگر بخواهید این تجربه را به خاطرات خود اضافه کنید میتوانید به رستوران معلق مشهد مراجعه کنید.این رستوران در ارتفاع حدود 40 متر  و جهت حرکت عمودی، تنوع کم نظیری از غذا را در اختیار مشتریان قرار می دهد که می تواند تجربه جدیدی از رستوران گردی را به مشتریانش ارائه دهد.

آدرس رستوران معلق مشهد: مشهد، کیلومتر ۱۰ جاده شاندیز-مشهد، دهکده شاندیز
رستوران معلق مشهد
رستوران معلق مشهد

رستوران باغ زیتون 2

اگر از عاشقان غذای ایتالیایی و سرشار از پنیر هستید، رستوران باغ زیتون 2 می تواند یکی از ایده آل ترین انتخاب های شما باشد. این رستوران با ارائه غذاهای پرکالری ایتالیایی می تواند علاقمندان به این سبک از غذاها را در سفر به مشهد راضی کند.

آدرس رستوران باغ زیتون ۲ مشهد: مشهد، سجاد، بهار ۱۰، خیابان ۱۰/۳
تلفن رستوران باغ زیتون ۲ مشهد: ۰۵۱۳۷۶۲۱۳۸۲
رستوران باغ زیتون 2 مشهد
رستوران باغ زیتون 2 مشهد

چلوکبابی امید مشهد

چلو کباب ایرانی بخش جدایی ناپذیر منوی رستوران هاست. چلوکبابی امید با چند دهه سابقه و با ظاهری ساده و اصیل طعم بی نظیری از کباب را برای مشتریانش رقم می زند که می تواند تا سالها در یاد مشتریان این رستوران باقی بماند.

آدرس چلوکبابی امید مشهد: مشهد، خیابان فدائیان اسلام، فدائیان اسلام ۲۱، بین شهید عرفانی ۱ و ۳
تلفن چلوکبابی امید مشهد: ۰۵۱۳۲۲۲۲۵۵۰
چلوکبابی امید مشهد
چلوکبابی امید مشهد

گروه رستوران های سدروس مشهد

مجموعه رستوران های سدروس مشهد با چندین شعبه فعال در شهر مشهد، غذاهای متنوع و با کیفیت را به مشتریان خود ارائه می کند. سرویس دهی عالی و کیفیت کم نظیر غذا از ویژگی های شاخص این مجموعه رستوران می باشد. 

آدرس شعب رستوران سدروس مشهد:

  • شعبه ۱: بلوار سازمان آب – شهید صادقی ۱۳
  • شعبه ۲: بلوار ۱۷ شهریور شمالی – نبش ۱۷ شهریور شمالی ۱۲
  • شعبه ۳: خیابان رضاشهر – چهارراه دعبل خزاعی
  • شعبه ۴: جاده شاندیز – نبش ویرانی۳ 
رستوران سدروس مشهد
رستوران سدروس مشهد

رستوران نسیم لبنان

هر ساله تعداد زیادی گردشگر خارجی به شهر مشهد سفر می کنند که عمده این گردشگران، از کشور های عربی حاشیه خلیج فارس هستند به همین دلیل رستوران های با منو عربی در شهر مشهد فراوان هستند. یکی از بهترین رستوران ها برای علاقمندان به غذای عربی و ادویه های محلی، رستوران نسیم لبنان است که همیشه مورد توجه مسافران داخلی و خارجی قرار گرفته است.

آدرس رستوران نسیم لبنان مشهد: مشهد، سه راه ادبیات، روبروی جهاد دانشگاهی
شماره تلفن رستوران نسیم لبنان مشهد: ۰۵۱۳۸۴۸۴۰۱۰
رستوران نسیم لبنان مشهد
رستوران نسیم لبنان مشهد

رستوران بام کوهسر

تجربه صرف غذا در یک چشم انداز بی نظیر می تواند یک خاطره فراموش نشدنی را در ذهن مشتریان حک کند. علاوه بر محیط دل انگیز این رستوران، غذاهای ایتالیایی این رستوران بسیار پرطرفدار است. اگر می خواهید تجربه صرف یک غذای پر کالری در محیطی چشم نواز را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم رستوران بام کوهسر را به یاد داشته باشید.

آدرس رستوران بام کوهسر مشهد: مشهد، انتهای بلوار هاشمیه، مجتمع کوهسر
شماره تلفن رستوران بام کوهسر مشهد: ۰۵۱۳۸۸۱۱۲۹۱
رستوران بام کوهسر مشهد
رستوران بام کوهسر مشهد

رستوران الماس مشهد

رستوران الماس مشهد یکی از نزدیکترین رستوران ها به حرم امام رضا (علیه السلام) می باشد که شما می توانید پس از زیارت حرم آن حضرت، با پای پیاده هم به این رستوران بروید. تنوع غذایی بسیار بالای این رستوران می تواند پاسخگوی تمامی سلیقه ها برای انتخاب یک غذای لذیذ باشد.

آدرس رستوران الماس مشهد: مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا ۴ و ۶
شماره تلفن رستوران الماس مشهد: ۰۵۱۳۸۵۴۲۶۸۳
رستوران الماس مشهد
رستوران الماس مشهد

کلام آخر

بهتر است قبل از انجام سفر راجب رستوران های با کیفیت آن شهر تحقیق کنیم تا تجربه سفر خوش آیندتر شود. در این مقاله سعی کردیم تا به معرفی بهترین رستوران های شهر مشهد بپردازیم تا در سفر به این شهر، تجربه متفاوتی از غذاهای لذیذ این شهر را به مسافران ارائه کنیم.

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.