لیست موکب های استان فارس در پیاده روی اربعین ۱۴۰۲ اعلام شد!

 

به گزارش همیار تریپ، لیست موکب های استان فارس در پیاده روی اربعین 1402 اعلام شد!

در مسیر پیاده روی اربعین موکب های زیادی را خواهید دید که از سراسر کشورهای اسلامی برای برپا کردن موکب در مسیر نجف تا کربلا اقدام کرده اند. البته بیشترین موکب های مربوط به کشور عراق و ایران است، اما به جز این کشورها، کشورهای دیگری مانند سوریه، لبنان، قطر، امارات و بسیاری از کشورهای دیگر هم برای برپایی موکب در مسیر پیاده روی اقدام کرده اند.

همچنین شهرهای مختلف ایران به برپایی موکب مخصوص استان خود اقدام کرده اند. در طول مسیر با نام های مختلفی از شهرهای ایرانی مواجه می شوید که نشان می دهد مردم هر منطقه از ایران مخلصانه و عاشقانه برای برپا کردن موکب این مسیر را طی کرده اند. در آخرین اخبار منتشر شده از سوی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات، استان فارس هم موکب های خود را مشخص کرده است.

رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان فارس با بیان اینکه در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی سال جاری، 105 موکب از استان فارس به خدمت رسانی زوار مشغول خواهند بود، گفت: از این تعداد 9 موکب در استان فارس و 8 موکب در مرز شلمچه، 11 موکب در نجف، 33 موکب در مسیر نجف به کربلا، 42 موکب در کربلا و یک موکب در کاظمین و یک موکب در سامرا(شهر بلد) مستقر هستند و به زوار حضرت سیدالشهدا (ع) خدمات اسکان و پذیرایی را ارائه می‌دهند.

موکب های استان فارس در اربعین

موکب های استان فارس در اربعین 1402
مواکب اربعین حسینی استان فارس مستقر در کربلای معلی
مواکب اربعین حسینی استان فارس مستقر در مسیر نجف تا کربلا
مواکب اربعین حسینی استان فارس مستقر در مسیر نجف تا کربلا
مواکب اربعین حسینی استان فارس مستقر در داخل کشور
مواکب اربعین حسینی استان فارس مستقر در داخل کشور
مواکب اربعین حسینی استان فارس مستقر در نجف اشرف
مواکب اربعین حسینی استان فارس مستقر در نجف اشرف

 

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.