برای پیاده روی اربعین از سیمکارت ایرانی استفاده کنیم یا عراقی؟

 

به گزارش همیار تریپ، از دغدغه های اصلی زائرین اربعین حسینی می توان به نوع ارتباط آنها با ایران اشاره داشت. همیشه این بحث بین زائران اربعین داغ است که از سیم کارت ایرانی استفاده کنند یا سیم کارت عراقی؟

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که پس از خروج از کشور نرخ سیم کارت های ایرانی تغییر خواهد کرد و شما باید هزینه رومینگ را بپردازید، پس قیمت خدمات سیم کارت های ایرانی بسیار بالا می رود.

تو اربعین سیم کارت ایرانی بهتره یا سیم کارت عراقی؟

همانطور که گفتیم وقتی وارد کشور عراق می شوید دو راه برای ارتباط با دیگران به وسیله تلفن همراه دارید که یکی استفاده از سیم کارت های ایرانی و دیگری استفاده از سیم کارت های عراقی است. هزینه اصلی سیم کارت های عراقی به خرید سیم کارت مربوط می شود، اما قیمت خدمات آن مانند بسته ها اینترنت و مکالمه معقول است. اما هزینه های سیم کارت ایرانی برعکس است و شما نیازی به خرید سیم کارت ندارید، در حالیکه باید هزینه های بسیار زیادی را برای بسته های اینترنتی و مکالمه و پیامکی بپردازید.

بسته های رومینگ همراه اول در اربعین 1402

اپراتور همراه اول برای اربعین 1402 دو بسته رومینگ عراق را معرفی کرده است. در جدول زیر می توانید خدمات و بسته های همراه اول برای اربعین 1402 را مشاهده کنید:

بسته های رومینگ همراه اول در اربعین 1402
بسته های رومینگ همراه اول در اربعین 1402

بسته های رومینگ ایرانسل در اربعین 1402

ایرانسل هم بسته های خدماتی متنوعی را برای زائرین اربعین 1402 در نظر گرفته است که در تصویر زیر می توانید آنها را مشاهده کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی ایرانسل مراجعه نمایید.

بسته های رومینگ ایرانسل در اربعین 1402
بسته های رومینگ ایرانسل در اربعین 1402

سیم کارت رایتل طرح اربعین 1402

اپراتور رایتل در اقدامی جالب سیم کارت ویژه اربعین را ارائه داده است که با خرید آن می توانید از بسته های زیر بهره مند شوید:

سیم کارت رایتل طرح اربعین 1402
سیم کارت رایتل طرح اربعین 1402

سیم کارت عراقی زین اربعین 1402

خط زیارتی زین به‌دلیل قیمت‌های مناسب داخلی و بین‌المللی و پیشنهادات متناسب با نیاز مشتریان شاید بهترین انتخاب برای مسافران باشد.

از جمله ویژگی ها و مزایای این خط می توان موارد زیر را نام برد:

  • اعتبار خط 15روزه
  • به‌مدت 15 روز دیگر قابل تمدید می‌باشد
  • به‌طور قطع در روز 15 روز فعال‌سازی خط این سرویس رایگان است.
  • خط زیارتی حداکثر تا 30 روز از تاریخ ثبت‌نام اعتبار دارد.
  • می‌توان با هر یک از انواع کارت‌های شارژ زین موجود در بازار این خط را شارژ کرد.
  • تماس‌های بین‌المللی به‌مدت 15 دقیقه بدون حق اشتراک است که با شارژ مجدد با 10000 دینار فقط برای یک بار اهدا خواهد شد. این خدمات برای هر زائری که از کشورهایی همچون عربستان، کویت، ایران یا لبنان وارد عراق می‌شود در دسترس خواهد بود.

 

 

 

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.